FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

OLIVE FRUIT OIL

Olive Fruit Oil

Zeytin meyvesi ve zeytinyağı içeren formülleri ile yıpranma karşıtı Olive Fruit Oil koleksiyonu ile saçlarını besle & nemlendir.
Daha Fazla
 • Yıpranmış Saçların İçin: Olive Fruit Oil Ürün Ailesi

  Zeytinden gelen mucizeyi saçlarında hissetmeye hazır mısın? O halde seni Olive Fruit Oil Ürün Ailesi ile tanışmaya davet ediyoruz. Kuru ve yıpranmış saçların için zeytinyağı özleri içeren bu ürün ailesi, yıpranmış saçlarına mükemmel bir bakım yapıyor. Doğanın zenginliğinden ilham alan bu ürün ailesini daha yakından tanıman için ürünlerimizden kısaca bahsetmek istiyoruz.

 • Akdeniz Dokunuşu ile Dalgalanan Saçlar: Olive Fruit Oil Besleyici Şampuan

  Saçlarını temizlerken, yumuşak bir his ve kolay şekil alsın ister misin? O zaman 'Olive Fruit Oil Besleyici Şampuan'ı mutlaka denemelisin. Kiehl'sın işlem görmüş, kuru ve yıpranmış saçlar için ürettiği bu besleyici şampuan, aradığın bakımları bir arada sunuyor. Ayrıca saçlarını nemlendirirken, güçlendiriyor ve kolay şekillendirmeni sağlıyor. Zeytinin yanı sıra avokado ve limon özleri de barındıran şampuan, saçlarının sağlıklı görünümünü korumaya yardımcı oluyor.

 • Yıpranan Saçlarına Bırak Doğanın Eli Değsin: Olive Fruit Oil Besleyici Saç Kremi

  Serinin devamı niteliğinde olan 'Olive Fruit Oil Besleyici Saç Kremi', şampuan ile temizlediğin saçlarının ardından, yoğun nemlendirme ve koruma sağlaman için bakımını destekliyor. Hafif yapısı ile saçlarını ağırlaştırmayan ürün, kolay durulanabilmesi ile de saçlarında yapışkan his bırakmıyor. Zeytin yağı, avokado yağı, limon özleri ve gliserin içeren bu ürün, saçlarını nemle doldurarak elastikiyet ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

 • Yoğun Yağ Özleri İçeren Formül ile Güçlü Saçlar: Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak Saç Maskesi

  Saçlarının içindeki nemi koruyacak 'Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak Saç Maskesi' ile saç bakımını tamamlayabilirsin. Avokado yağı, limon özü ve zeytin meyvesi yağı içeren formülü ile saçına sağlıklı bir görünüm verirken, parlaklık kazandırmak için de yoğun nem vererek güçlendiriyor. Düzenli kullanımda etkisini hissedeceğin bu maske ile güçlü ve parlak görünen saçlara kavuşabilirsin.

 • Kırılma Karşıtı Bakım

  Aradığın daha yoğun bir bakım ise Strengthening and Hydrating Hair Oil-in-Cream tam sana göre. Kuru ve yıpranmış saçların için içerdiği zeytin meyvesi ve avokado yağları ile bu krem, yoğun ve besleyici bir bakım sunuyor. Saç kırılmalarını ise azaltıyor. Zeytin meyvesi yağı ve avokado yağı içeren formülü ile saçlarını güçlendirip onarmaya ve saçlarına pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.. Sonuç, daha güçlü ve parlak görünen saçlar…

 • Sen de Bu Ailenin Bir Parçası Ol

  Sunduğu zeytin meyvesi ve zeytinyağı içeren formülünden gelen besleyici ve onarıcı güç ile yıpranma karşıtı 'Olive Fruit Oil Ürün Ailesi', saçlarına güç kazandıracak. Mükemmel görünen parlak saçlara sahip olmak istiyorsan, hemen alışverişe başla.

3 ürün

 1. Olive Fruit Oil Nourishing Shampoo
  Olive Fruit Oil Nourishing Shampoo
  Rating:
  -1 %
  Kuru ve nemini yitirmiş saçlar için hafif yapılı, zengin kremsi dokulu şampuan Daha fazla bilgi
 2. Olive Fruit Oil Nourishing Conditioner
  Olive Fruit Oil Nourishing Conditioner
  Rating:
  -1 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kuru ve zarar görmüş saçlar için hafif yapılı, kolay durulanan saç kremi Daha fazla bilgi
 3. Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak
  Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak
  Rating:
  -1 %
  375,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yoğun bakım sunan onarıcı saç maskesi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Olive Fruit Oil
Zeytin meyvesi ve zeytinyağı içeren formülleri ile yıpranma karşıtı Olive Fruit Oil koleksiyonu ile saçlarını besle & nemlendir.