FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Favori Nem İkilisi Sepette 875 TL!

AKNE SERUM SİPARİŞLERİNE LOSYON HEDİYE!

Magıc Elıxır Koleksiyonu

Sağlıklı, canlı, hacimli ve gür görünen saçlar için Magic Elixir koleksiyonumuz ile kökten uca bakımı keşfet.

Magıc Elıxır Koleksiyonu

Sağlıklı, canlı, hacimli ve gür görünen saçlar için Magic Elixir koleksiyonumuz ile kökten uca bakımı keşfet.
Daha Fazla
 • Magic Elixir Koleksiyonu

  Bir türlü kontrol altına alınamayan ve istenilen şeklin verilemediği saçlar, saç tipi fark etmeksizin neredeyse herkesin dönem dönem yaşadığı sorunlardan biri! Peki, bunun sebebini merak ediyor musun? Aslında yanıt oldukça basit: Nemsizlik!

  Saçların esnek ve parlak görünüm kazanmasına yardımcı olan nem, saç derisi ve tellerinde yeterli düzeyde bulunmadığı takdirde mat ve yıpranmış bir görünüme yol açıyor. Böylece dış faktörlerden etkilenmeye ve zarar görmeye çok daha elverişli hale gelen saç telleri, kabarık bir görünüm alıyor. Üstelik saçlar esnek görünümünü yitirdiği için şekil alması da hayli zorlaşıyor. Bu sorunun çözümü ise Kiehl’sın Magic Elixir koleksiyonunda bulunuyor! 

 • Kiehl's Magic Elixir Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’sın Magic Elixir koleksiyonunda, saçlara kökten uca güçlü bir bakım sağlayan ürünler yer alıyor. Doğal kökenli yağlar ile zenginleştirilen Magic Elixir formülleri, saçın derinlerine işleyerek kaybedilen nemli görünümün geri kazanılmasına yardımcı oluyor. Üstelik bu ürünler, tüm saç tiplerine uygun formülleriyle bu güçlü etkiyi herkes için ulaşılabilir hale getiriyor!

 • Kiehl's Magic Elixir Koleksiyonu Saç Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl’s Magic Elixir koleksiyonunda, saç bakımındaki güçlü etkileriyle bilinen avokado yağı, biberiye yağı ve aloe vera öne çıkıyor. İçeriğinde çeşitli vitamin ve mineraller barındıran avokado yağı, saç tellerinin beslenmesine yardımcı olarak saçların olumsuz çevresel faktörlere karşı çok daha dayanıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Antioksidan özelliğe sahip biberiye yağı, saç derisine bakım yaparak saç tellerinin güçlü bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Aloe vera ise yoğun nemlendirme özelliği sayesinde ağırlık hissi olmaksızın saçları nemli bir görünüme kavuşturuyor!

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Rating:
  0 %
  1.155,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Parlayan ve sağlıklı görünen saçlar için saç bakım konsantresi Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı