FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

MAGIC ELIXIR

Magic Elixir

Sağlıklı, canlı, hacimli ve gür görünen saçlar için Magic Elixir koleksiyonumuz ile kökten uca bakımı keşfet.
Daha Fazla
 • Magic Elixir Ürün Ailesi

  Sağlıklı görünen saçlara sahip olmanın en iyi yollarından biri sağlıklı görünen saç derisine sahip olmaktan geçiyor. Saç derisi ise sağlıklı görünmesini nem ile karşılıyor. Kabarık saçlar, kırılan saçlar hatta kolay uzamayan saçlara kadar görünen çeşitli sorunlar nemsizlikten kaynaklanabilir.

  Saç derisi kepeklenme, aşırı yağlanma veya aşırı kuruluk ile sağlıklı görünümünü kaybettiğinin sinyallerini vermeye başlıyor. Bu belirtilere sahip saçlarda ise diğerlerine göre daha çok kırılma meydana gelebiliyor. Kırılmalardan dolayı saçlar zamanlar kopuyor ve kökten dökülmeye başlıyor. Yani saç derisinin sağlıklı görünümünü kaybetmesi, saç kaybı gibi önemli sorunlara neden olabiliyor.

 • Deriden Uca Bakım!

  Sağlıklı, canlı, hacimli ve gür görünen saçlar için kökten uca bakım deyimini değiştirerek deriden uca bakım deyimini getiriyoruz. Saç derisi de aynı cilt gibi bakım istiyor. Nasıl ki cildimize masaj yapan, nemlendiren ve besleyen ürünler kullanıyorsak, saç derimiz için de aynı özenle bakım ürünleri kullanmamız gerekiyor.

  Şampuan, saç kremi ve bakım yağları ile sadece saç tellerini besliyorsun. Bu, saç tellerinin daha sağlıklı görünmesini sağlasa da bir süre sonra saç tellerinde beliren sorunlar ile karşılaştığında kendine şu soruyu sorman gerekiyor: Saç derime yeterince iyi bakabiliyor muyum?

 • Görev Paylaşımını Belirle!

  Saçların için kullandığın ürünlerin tüm saçına bakım yapmadığını, belirli hedefler ve bölgeler için özel üretildiğini belirtmek istiyoruz. Örneğin saç bakım yağı, saç uçlarında ve boy kısmında etki gösterebilirler çünkü formülleri bu bölge için özel hazırlanmıştır.

  Kullandığın şampuanın da saç derini üst seviyede beslemesini beklememelisin. Şampuan, saç derisini temizleme görevini üstleniyor. Saç tipine uygun şampuan seçtiğinde ise temizleme yöntemini ayarlamış oluyorsun. Örneğin yağlı saçlar için formüle edilen şampuanlar ile saç diplerini fazla sebumdan daha derinlemesine arındırabiliyorsun.

 • Saç Derisi İçin Mükemmel İksirin Kiehl’s’tan!

  Saçlarının ihtiyacı olan bakımı Kiehl's saç bakım ürünleri ile tamamlarken, saç derinden başlamanı tavsiye ediyor ve seni mükemmel bir iksir ile tanıştırmak istiyoruz! Kiehl's Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate, ışıltılı ve sağlıklı görünen saçlar için saç derisine bakım yapıyor. Tüm saç tipleri için uyumlu ve doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş konsantre, saç derine bakım yaparak sağlıklı görünen saçlara kavuşmanı sağlıyor.

  Doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş Magic Elixir; avokado yağı, aspir tohumu yağı ve Aloe Vera içeren formülü ile saçı yumuşatarak kolay şekil almasını ve daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

 • Şampuanın Öncesinde Bakım Başlıyor!

  Kolay uygulaması ile banyo rutinin arasında keyifle yer vereceğin Kiehl's Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate'i, şampuandan önce kuru saç derine parmak uçlarınla dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulaman yeterli. 5-10 dakika arasında bir süre bekledikten sonra saçlarını ıslatarak saç tipine uygun bir şampuanla yıka ve saç derin için düzenli olarak Magic Elixir'i kullanmayı unutma.

  Hemen Magic Elixir'i deneyerek saç derindeki değişimi görebilirsin.

1 ürün

 1. Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Magic Elixir Hair Restructuring Concentrate
  Rating:
  -1 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Parlayan ve sağlıklı görünen saçlar için saç bakım konsantresi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Magic Elixir
Sağlıklı, canlı, hacimli ve gür görünen saçlar için Magic Elixir koleksiyonumuz ile kökten uca bakımı keşfet.