FİLTRELE
FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

DAMAGE REPAIRING & REHYDRATING

Damage Repairing & Rehydrating

Saçlarını güçlendiren doğal kaynaklı formüllerimiz ile daha sağlıklı ve parlak görünümlü saçlara kavuş.

DAMAGE REPAIRING & REHYDRATING

Damage Repairing & Rehydrating

Saçlarını güçlendiren doğal kaynaklı formüllerimiz ile daha sağlıklı ve parlak görünümlü saçlara kavuş.
Daha Fazla
 • Kiehl’sın Saç Bakım ve Onarım Ürünlerini İncelemeye Başla!

  Etkisini hızla hissedeceğin Kiehl's saç bakım ürünleri, tanışmak için seni bekliyor. Sen de bu ailenin bir parçası olmak ve doğal kaynaklı formüller ile buluşmak için hemen alışverişe başla! Saçlarını güçlendiren doğal kaynaklı formüller ile daha sağlıklı ve parlak görünümlü saçlara kavuş!

 • Hızlı Onarım ve Güçlü Saçlar İçin Saç Serumu

  Serinin son ürünü, zarar görmüş saçları onaran ve güçlendiren saç bakım serumu Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment'a da bakım rutininde yer aç. Saçlarına etkin bir bakım sunan ürün, saç tellerinin en çok hasar gördüğü noktaları dahi onarıyor ve kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Serinin diğer iki ürününde olduğu gibi bu saç serumu da moringa ağacı yağı ve nemlendirici özelliği ile bilinen hyalüronik asit ve seramidler içeriyor. Bu doğal kaynaklı özler ve bileşenler içeren formülü ile saçların kontrol altına alınıyor ve güçlendiriliyor. Kimyasal işlem gören veya fazla ısıyla şekillendirme yapılan saçların için de etkin bir bakım sunuyor. Saçlarında daha hızlı bir etki için serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanmanı öneriyoruz.

 • Daha Etkin Bir Koruma İçin Doğal Özlü Saç Kremi

  Serinin devamı niteliğindeki Damage Repairing & Rehydrating Conditioner saç kremi ile kırılgan saç yapına, daha güçlü bir koruma sağlayabilirsin. Saçları kontrol altına almak ve elastikiyetini geri kazandırmak için tasarlanan bu besleyici saç bakım kremi ile mükemmel bir bakım seni bekliyor. En kırılgan, zarar görmüş ve kuru saçları bile ağırlaştırmadan nemlendiren ürün, saçların kolayca taranabilmesini sağlayan özelliği ile de dikkat çekiyor. Yine moringa ağacı yağı ve nemlendirici özelliği ile bilinen hyalüronik asit ve seramidler içeren bu etkili saç kremi, düzenli kullanıldığında saçları güçlendiriyor.

 • Yıpranmış Saçlarını Onarmak İçin Doğal Kaynaklı Şampuan

  Kırılgan ve zarar görmüş saçlar için zengin içerikli güçlendirici Damage Repairing & Rehydrating Şampuan ile tanış. Saçlarını nazikçe temizlemene yardımcı olan bu ürün, zayıflayan saç tellerini güçlendiriyor. Moringa ağacı yağı ve nemlendirici özelliği ile bilinen hyalüronik asit ile seramidler içeren formülü, saçlarını kontrol altına alıp onarıcı bir etki sağlıyor. Kimyasal işlem gören veya fazla ısıyla şekillendirme yapılan saçların için uygun olan ürün, zengin içeriğiyle saçlarını sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

 • Yıpranmış Saçlar Ne Yapmalı?

  Kuru ve yıpranmış saçlar özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Saçlarının ihtiyacı olan bakımı sağlamak için doğal kaynaklı bitki özlerinden yardım alabilirsin. Bunun için bu kategorideki doğal kaynaklı içeriklerden oluşan saç bakım ürünlerini inceleyebilirsin. Saç bakımı için Damage Repairing & Rehydrating kuru saçlara özel bakım serisini keşfedebilirsin. İhtiyacın olan bakımı saçlarına kazandıran bu seri ile saçlarını eskisinden daha güçlü ve onarılmış bir görünüme kavuşturabilirsin.

2 ürün

 1. Damage Repairing & Rehydrating Conditioner
  Damage Repairing & Rehydrating Conditioner
  Rating:
  100 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Saçları kontrol altına almak ve elastikiyetini geri kazandırmak için besleyici saç kremi Daha fazla bilgi
 2. Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment
  Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment
  Rating:
  81.25 %
  249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Zarar görmüş saçları onaran ve güçlendiren saç bakım serumu Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı