FİLTRELE
FİLTRELE

4 ürün

4 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

AMINO ACID

Amino Acid

Amino asit içerikli ürünlerimiz ile saçlarında kaybettiğin canlılık, parlaklık ve yumuşaklığı geri kazan.

AMINO ACID

Amino Acid

Amino asit içerikli ürünlerimiz ile saçlarında kaybettiğin canlılık, parlaklık ve yumuşaklığı geri kazan.
Daha Fazla
 • Saç Bakımında Neden Amino Asit İçeren Ürünler Kullanmalısın?

  Hava kirliliği gibi çevresel etkenler ile saça uygulanan fön ve maşa gibi yüksek ısılı şekillendiriciler, saçımızın zamanla canlılığını yitirmesine neden oluyor. Saçlarımızın sağlıklı görünümü için gerekli olan yararlı bileşenlerin kaybına sebep olan bu etkenler, önlem alınmaz ise sağlıklı görünen saç oluşumunun da önüne geçebilir.

  Saçın sağlıklı görünümü için gerekli olan amino asidin, hindistan cevizi yağı gibi doğal kaynaklı bitki özleriyle harmanlanmış formülü, Kiehl's saç bakım ürünlerinde seni bekliyor.Kiehl's uzmanları tarafından geliştirilen amino asit içerikli saç bakım ürünleri ile saçlarına bakım yapmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başla! Şampuan ve saç kreminden oluşan bu ürünlerle saçlarına hakettiği bakımı ver.

 • Amino Asitin Saça Faydaları Neler?

  Proteinlerin yapı taşlarıdır: Vücudumuz için gerekli olan proteinlerin temel yapı taşlarını meydana getiriyor. Bu nedenle vücudumuz için son derece önemli bir bileşen.

  Saçları arındırmada etkilidir: Amino asitler, bir yağ alkolü veya yağ asidiyle kimyasal olarak birleştiklerinde, saçlarda temizleyici özelliğine kavuşuyor.

  Saç dökülmelerine karşıdır: Saçların dış etkenler sebebiyle kaybettiği amino asitler, geri kazanılmadığında saç dökülmeleri başlıyor.

 • Amino Asidi Hindistan Cevizi ile Buluşturan Formül: Amino Acid Shampoo

  Kiehl's uzmanları tarafından, normal saçlar için tasarlanan Amino Acid Shampoo, kremsi yapısı ile saçını nazikçe temizliyor. İçerisinde yer alan hindistan cevizi yağı ise saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Öte yandan buğday proteinleri ve buğday nişastası ile zenginleştirilen bu şampuan, saça hacim ve dolgunluk veriyor. Üstelik tüm saç tipleri için de uygun. Sen de saçlarında kaybettiğin canlılık ve parlaklığı geri kazanmak istiyorsan, bu doğal kaynaklı özler ve amino asitten oluşan özel formülü mutlaka denemelisin.

 • Saçları Şekillendirmek Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı: Amino Acid Conditioner

  Kiehl'sın özel olarak geliştirdiği amino asit içerikli saç kremi ile saçlarını şekillendirmenin keyfini doyasıya yaşayacağın bir deneyim seni bekliyor. Amino Acid Conditioner saç kremi, buğday proteinleri içeren formülü ile de saçlarını ağırlaştırmadan parlak bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca saf hindistan cevizi ve jojoba yağları içeren formülü ile saçı daha da güçlendirmek ve şekil verilebilirliğini artırmak için saçın doğal nem dengesini korumaya da yardımcı oluyor. Doğal kaynaklı özlerden oluşan bileşenleri ile dikkat çeken Kiehl'sın bu benzersiz formüllü saç kremi ile saçlarını kolayca şekillendirirken, sağlıklı görünümüyle de göz kamaştıracaksın.

 • Amino Asitten Gelen Gücü Saçlarında Hisset!

  Kiehl's kimyagerleri tarafından geliştirilen amino asit içerikli ürünler ile saçlarında kaybettiğin canlılık, parlaklık ve yumuşaklığı kazanmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsin.

4 ürün

 1. Amino Acid Conditioner
  Amino Acid Conditioner
  Rating:
  0 %
  From: 110,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal saçlar için hindistan cevizli saç kremi Daha fazla bilgi
 2. Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub
  Rating:
  0 %
  Tüm saç tiplerine uygun, 10 çeşit Amino Asit içeren saç ve saç derisi bakımı Daha fazla bilgi
 3. Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Amino Acid Scalp Moisture-Restoring Treatment Mask
  Rating:
  0 %
  Tüm saç tiplerine uygun, 3 çeşit Amino Asit ve Hindistan Cevizi Yağı içeren saç ve saç derisi bakım maskesi Daha fazla bilgi
 4. Amino Acid Shampoo
  Amino Acid Shampoo
  Rating:
  87.5 %
  From: 110,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal saçlar için hindistan cevizli şampuan Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı