FİLTRELE

Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

Saç Şekillendiricileri

Saç Şekillendiricileri

Görünümünü tamamlamak için saçlarını yumuşatıcı ve koruyucu şekillendiricilerimizle tanıştır.
Daha Fazla
 • Saç Stiline Kiehl’s Ürünleri ile Farklı Bir Hava Kazandırmaya Ne Dersin?

  Doğru saç şekillendirme ürünleri ile çekici ve karizmatik bir görünümü yakalaman oldukça kolay. Etkili formüllerden oluşan saç şekillendiricileri, saçlarına istediğin mükemmel görünümü vermek için bu kategoride seni bekliyor. Şekillendirici jelden kreme, güçlü bir tutuş sunan ürünler, istediğin tarzı saçlarına yansıtman için sana yardımcı oluyor.

 • Saç Şekillendirici Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?

  Yağlı saçlara sahipsen; parlaklık veren spreyler yerine mat spreyleri tercih etmeli, saçlarında daha fazla yağlanmaya sebep olacak saç şekillendiricilerden uzak durmalısın.

 • Saç Tipine Göre Hangi Kiehl’s Şekillendirici Ürününü Kullanmalısın?

  ●Saçların kuru ise saçını şekillendirmeden önce nemlendirici bakım uygulaman, daha güzel sonuçlar almanı sağlayabilir. Ayrıca şekillendirme öncesinde nemlendirici özelliği bulunan saç kremlerinden destek alabilirsin. Önerimiz, Kiehl's Creme with Silk Groom. İpek, buğday ve soya proteinleri, doğal kaynaklı yağlar ve jojoba yağından elde edilen bu saç şekillendirici, saçlarını nemlendirip yumuşatırken aynı zamanda saçlarının kolay taranmasına da yardımcı oluyor.

  ●Yağlı saça sahipsen, wax gibi ürünler kurtarıcın olabilir. Önerimiz, Kiehl's Creative Cream Wax. İpek tozları içeren formülü sayesinde saçları yağlanmadan nemlendiren ürün, saçlara canlılık ve yumuşaklık kazandırıyor.

  ●İnce telli ve nazik saçlar, şekillendirilmesi en kolay saçlar gibi görünse de aslında çabuk bozulmaya en meyilli saç tiplerini oluşturuyor. Kiehl's Clean Styling Gel ile doğal görünüm elde ederken güçlü bir tutuş ile saç şeklini sabitlemen mümkün. İçeriğindeki sedir ağacı, sandal ağacı ve okaliptüs yağlarının aromatik birleşimiyle meydana gelen formül, hafif yapısıyla saçları şekillendiriyor ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

  ●Saçların kıvırcık veya dalgalı mı? O halde krem şekillendiriciler senin için ideal. Aynı zamanda düz ve kuru saçlar için nemlendirme özelliği taşıyanları da mevcut. Bu saçlar için önerimiz Kiehl's Heat Protective Silk-Straightening Cream. Asi ve dalgalı saçlarını şekillendirmek için kullanabileceğin bu ürün ile saçlarında kusursuz bir düzleştirme sağlayabilirsin. Ayrıca bu ürün içeriğindeki soya fasulyesi yağı içerern formülü ile saçlara nem ve parlaklık kazandırırken, susam yağı ile de saçlardaki yıpranmaları onarıyor..

 • Kiehl’s Saç Şekillendiricileri ile Tanış!

  Saçlarının istediğin şekle kavuşması için Kiehl's saç şekillendiricileri ile tanışman yeterli. Tüm ürünlerimiz ve daha fazlası için kategorimizi hemen incelemeye başlayabilirsin!

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek ürün kalmadı
Saç Şekillendiricileri
Görünümünü tamamlamak için saçlarını yumuşatıcı ve koruyucu şekillendiricilerimizle tanıştır.