FİLTRELE
FİLTRELE
1.040,00 TL 1.155,00 TL
1.155,00 TL
1.040,00 TL

2 ürün

2 ürün

3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

Saç Şekillendiricileri

Görünümünü tamamlamak için saçlarını yumuşatıcı ve koruyucu şekillendiricilerimizle tanıştır.

Saç Şekillendiricileri

Görünümünü tamamlamak için saçlarını yumuşatıcı ve koruyucu şekillendiricilerimizle tanıştır.
Daha Fazla
 • Saç Şekillendiricileri

  Kiehl'sın etkili tutuşa sahip saç şekillendiricileri ile kabarık ve elektriklenmiş saç görünümünü kontrol altına almak, artık senin için oldukça kolay! Kremsi dokulu ve hafif yapılı Kiehl's saç şekillendiricileri, saçları yapışkanlık hissi olmaksızın sabitlemeye yardımcı oluyor. Böylece saçlar, tam ihtiyaç duyulan ölçüde şekil alarak istenen forma sokulabiliyor. Sen de saçlarını kolayca şekillendirirken aynı zamanda hacimli ve bakımlı bir görünüme kavuşturmak istiyorsan, Kiehl’s saç şekillendiriciler tam da sana göre!

 • Saç Şekillendiricisi Nedir?

  Saç şekillendiricisi kavramı, saç tellerini kontrol altına almayı ve şekillendirmeyi kolaylaştıran bakım ürünlerini tanımlamak için kullanılıyor. Krem formdaki bu ürünler, saça uygulandıktan sonra hızla kuruması sebebiyle saçta yapışkan his bırakmıyor.

 • Saç Şekillendiricisi Nasıl Kullanılır?

  Saç şekillendiricisinin saça kolayca uygulanabilmesi için öncelikli olarak formunun inceltilmesi gerekiyor. Bunun için yeterli miktardaki şekillendirici ürünün, avuç içlerinde eritilmesi gerekiyor. Kullanıma hazır hale gelen saç şekillendirici, parmak uçları yardımıyla nazik hareketler yapılarak ıslak ya da kuru saça uygulanabiliyor.

  Saç şekillendiricilerin beklenenin dışında bir etki yaratmaması için saç dibine uygulanmaması öneriliyor. Bu formüllerin, saçların uç ve boy kısımlarına uygulanması istenen görünümü elde etmek adına pek çok durumda yeterli oluyor. Saçın doğru şekillendirilebilmesi için önemli olan bir diğer nokta ise şekillendirici kremin saç tellerine eşit bir şekilde uygulanması oluyor. Saçın tamamına yayılan yeterli miktardaki saç şekillendirici, saçlarda istenilen formu yaratabilmek adına ideal bir zemin hazırlıyor.

 • Saç Şekillendiricisi Ne Zaman Kullanılır?

  Saç şekillendiricisi, saçın sabitlenmesi ya da şekillendirilmesi gereken her an kullanılabiliyor. Fakat olası saç problemlerinin önüne geçmek için günün sonunda saçların uygun bir temizleyici ile yıkanarak şekillendirici üründen tamamen arındırılması gerekebiliyor.

2 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Creative Cream Wax
  Creative Cream Wax
  Rating:
  0 %
  1.155,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağ içermeyen kremsi saç şekillendirici ile güçlü tutuş Daha fazla bilgi
 2. Grooming Solutions Texturizing Clay
  Grooming Solutions Texturizing Clay
  Rating:
  0 %
  1.040,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Mat Bitişli Saç Şekillendirici ile Güçlü Tutuş Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı