Midnight Recovery Concentrate Nasıl Kullanılır ?


1.Midnight Recovery Concentrate nedir?

Midnight Recovery Concentrate temel ve botanik yağlardan oluşan bir gece bakım yağıdır. Cilt bariyerini onarıp güçlendirerek ertesi sabaha daha sağlıklı görünen bir cilt ile uyanmanıza yardımcı olur. Cilt bariyerinin kendini onarma işlemi gece boyu devam ettiğinden sadece geceleri kullanılması tavsiye edilir.

2.Midnight Recovery Concentrate hangi cilt tipleri için uygundur?

Gece bakım iksirimiz tüm cilt tipleri için uygundur. Aktif sivilcesi olan ciltlerin doktoruna danışmadan veya Kiehl’s Mağazaları’ndaki Müşteri Temsilcileri ile görüşmeden kullanması tavsiye edilmez.

3.Midnight Recovery Concentrate hangi cilt endişeleri için uygundur?

Cildinle ilgili yorgunluk izleri, mat cilt görünümü ve ince çizgilerden şikâyetçiysen gece bakım iksirimiz tam sana göre olabilir!

4.Midnight Recovery Concentrate botanik gece yağının ana içerikleri nelerdir?

Gece bakım iksirimiz %99.8 oranında doğal içeriklerden oluşmaktadır. Lavanta Yağı, Akşam Sefası ve Skualan ana içeriklerindendir.

5.Midnight Recovery Concentrate botanik gece yağının kokusu var mıdır?

Formülümüz içerisinde Lavanta ve Biberiye kokuları baskındır.

6.Midnight Recovery Concentrate botanik gece yağı nasıl kullanılır?

Temiz cildine uygulamak için eline 2-3 damla gece bakım iksirimizden damlat. Nazik bir şekilde parmak uçlarınla tampon hareketler yaparak yanaklarından başlayarak tüm yüzüne uygula. Tek başına veya nemlendiricinin altına uygulayabilirsin. Daha etkili sonuç almak için rutinine Midnight Recovery Cleansing Oil ve Midnight Recovery Eye Concentrate eklemeyi unutma. Yağlı ciltlerin uygulama öncesi cilt yağını dengeleyici bir yıkama jeli ve/veya tonik kullanması tavsiye edilir.

7.Midnight Recovery Concentrate botanik gece yağının kullanımdan sonraki anlık etkileri nelerdir?

Gece bakım iksirimizi kullanmaya başladığın günden itibaren daha aydınlık, daha dinlenmiş ve nemlenmiş bir ciltle uyanacaksın.

8.Midnight Recovery Concentrate botanik gece yağının kullanımla beraber uzun vadeli etkileri nelerdir?

Gece bakım iksirimizi rutinine ekleyip düzenli kullandığında yorgunluk izlerinden arınmış, sıkılaşmış, ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinin azaldığı bir cilde sahip olacaksın.