Rosa Arctica Youth Regenerating Lightweight Cream
   Rosa Arctica Youth Regenerating Lightweight Cream

   Rosa Arctica Youth Regenerating Lightweight Cream

   Gençlik hücrelerini canlandıran Diriliş Çiçeği içeren ince yapılı etkili nemlendirici

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    399,00
    TL
    • 50 ml
    Daha hafif yapıyı tercih edenler ile normal, karma ve daha yağlı ciltler için ince yapılı Rosa Arctica Lightweight Cream...
    Daha hafif yapıyı tercih edenler ile normal, karma ve daha yağlı ciltler için ince yapılı Rosa Arctica Lightweight Cream formüle edilmiştir. Gençlik yenileyici kremimiz 31 aya kadar susuz kalabilen, dirençli Diriliş Çiçeği ile formüle edilmiştir. Etkinliğini arttırmak üzere, bitki tamamen çiçek açmışken elle toplanmıştır. Yeniden canlandırıcı özellikteki bu krem cilde yoğun nem vererek ince çizgilerin görünümünü en aza indirir, sıkılık ve elastikiyeti arttırır, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Cilde enerji verir. Cildi ilerideki hasara karşı korumaya yardımcı olur. Cilt daha genç bir görünüme kavuşur. Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Temiz cildinize tampon hareketlerle uygulayın. Gece ve gündüz kullanılabilir. Kullandığınız bir serum varsa, bu kremi serumun üzerine uygulayın. Günlük güneş korumanızı kullanmayı unutmayın.

    Kiehl'sın Önerisi: Daha pürüzsüz, sıkı ve yoğun nem için günde iki kere kullanın. En iyi uygulama için, kremi parmaklarınızın arasına ısıtın ve nazik dokunuşlarla cilde uygulayın.

    Beyaz Huş Ağacı Özü

    Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

    Diriliş Çiçeği

    31 ay süren susuzluğun ardından uygun nem koşulları sağlandığında tekrar hayata dönebilen, kuru ve sıvı kaybına uğramış durumlarda bile 31 aya kadar varlığını sürdürebilen dirençli bitki. Uygun denge şartları sağlandığında birkaç saat içinde hayata dönebiliyor.

    E Vitamini

    Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

    Gliserin

    Cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı içerik. Nemlendirici faydaları da vardır.

    Yorum yapan 16 kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    fatma t.
    Yaş : 18-24
    Cinsiyet : Kadın
    04 Temmuz 2019 17:56
    Tester denememe rağmen etkisi hızlıydı.
    Aldığım ürünün yanında tester olarak denedim ve sonuç mükemmel .Hem cildimin nem dengesini yağlandırmadan korudu hem de pürüzsüz bir hiz yarattı teşekkürler kiehls..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: pürüzsüz yapması ve nemi cilde iyi vermesi
    IRODA A.
    Cinsiyet : Kadın
    03 Mayıs 2019 10:41
    Mükemmel
    Tek kelime ile mükemmel ürün.Ciltteki değişimi 3 günden itibaren fark etmeye başlarsınız. Kremleri hep akşamları kullanıyorum(gündüz kremi olsa bile),bu kremi de aynı şekilde akşamları kullandım.Sabahları cildim mükemmel görünüyor.Krem vaat ettiği tüm etkileri sağlıyor:mükemmel bir şekilde nemlendiriyor,cilt tonunu eşitliyor,canlandırıyor,cildin elastikiyetini arttırıyor(bunu hissedebiliyorsunuz),daha genç görünmesini sağlıyor. Her kadının yüz bakım rutininde bulunması gereken ürün.Kesinlikle tavsiye ediyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Nemlendirici,yenileyici,aydınlık verici, pürüsüzleştirici etkileri,her şeyi mükemmel
    sevtap k.
    Cinsiyet : Kadın
    04 Şubat 2019 21:28
    Harika yumuşaklık
    Ürünü ilk tester olarak aldım. Çok az miktarda kullanmama rağmen mükemmel nemlendirdi. Cildim yıkıma sonrası çok gerilir ve kurur. Bu ürünle birlikte artık bu sorun ortadan kalktı. Ücreti biraz fazla ancak kendi mükemmel :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Mükemmel nemlendirmesi
    Sevde B.
    Cinsiyet : Kadın
    13 Aralık 2018 22:52
    kremkolik yapan ürün..
    Yağlı ciltler için hem yağ kontrolu yapan, ağırlık yapmıyan, cilde aydınlık veren sürdükçe sürmek istiyceğiniz bi ürün ♥️
    Ürünün en sevdiğim özelliği: aydınlık ve ferah bi cilt için...
    Özlem E.
    Cinsiyet : Kadın
    26 Kasım 2018 00:33
    muhteşem
    yıllarca yüzümü nemlendirmek için dünya kadar marka ve dünya kadar para harcamış biri olarak yorumum tek kelimeyle muhteşem, benim gibi nekadar krem kullanırsa kullansın özellikle kış aylarında istediği nemi yumuşaklığı bulamayan biriyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum verilen paranın karşılığını fazlasıyla size geri veren bir ürün
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cildimle bıraktığı yumuşak doku ve gün boyu hissedilen nem
    ipek Buse K.
    Cinsiyet : Kadın
    10 Eylül 2018 21:26
    pürüzsüz yumuşaklık
    serinin yıkama jelini ve toniğini kullandıktan sonra çok ufak miktarda cildime uygulamam bile yetiyor. yer yer kuru yer yer yağlı olan cildimde nem dengesi sağlanmış durumda. parlama ve kuruluk yaşamıyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: normalde parlama olan cildimi nemlendirdikten sonra nem eşitliği vermesi
    04 Ocak 2018 00:29
    sevdim
    Nemlendirme bakımından başarılı bir krem.cildim karma olmasına rağmen dengeyi sağlamış durumda.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
    17 Aralık 2017 13:46
    KISA SÜREDE MUCİZEVİ ETKİ
    sorunlu bir cildim olmamasına rağmen bakımına kendimi bildim bileli özen gösteririm. Daha önce birçok ünlü markanın ürünlerini düzenli olarak kullandım. Beğendiklerimde okdu beğenmediklerimde. Ama ilk kez bu kadar kısa sürede cildi aydınlatan, ince çizgilerin görünümünü azaltan, cilt dokusunu sıkılaştıran,cilde yepyeni ve taze bir doku kazandıran ürünle karşı karşıyayım. Sorunsuz bir ciltte bile etkisini bu denli gösteriyorsa sorunlu ciltlerdeki etkisini düşünemiyorum. İyiki denemişim. vazgeçilmezler listemde ilk sıralara yerleşti.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: az bir miktarının bile tüm yüze yetebiliyor olması
    27 Kasım 2017 01:27
    kokusunu begenmedim maalesef
    kokusu hoşuma gitmiyor...etkisini görmemde mümkün olmuyor bu yüzden.... ( tester verildi) magazada kokusuna dayanamadigim bu urunu evde denemeye calistim sonuc yine ayni kokusunu sevemedim. keşke bunun kadar etkili bir baska krem onerilebilseydi bana
    Ürünün en sevdiğim özelliği: nem sagliyor
    12 Temmuz 2017 00:30
    Harika
    Cilt bakımı söz konusu olduğunda para harcamaktan kaçırmam. Dolayısı ile bu güne kadar bir çok pahalı krem kullandım fakat hiç biri bu kremin cildimde yarattığı etkiyi yaratmadı desem yeridir. c vitaminli serumdan sonra geceleri kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Bence ikisi tam anlamıyla muhteşem ikili.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hem Hafif hem etkili
    Brand - Banner