Rosa Arctica Youth Regenerating Eye

Gençlik hücrelerini canlandıran Diriliş Çiçeği içeren etkili göz kremi

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
269,00
TL
 
  • 14 ml
Bu çığır açan formül nadir “Diriliş Çiçeği”, Beyaz Huş Ağacı Özü ve Skualan ile birlikte, göz çevresindeki cildin sıkılaşmasına...
Bu çığır açan formül nadir “Diriliş Çiçeği”, Beyaz Huş Ağacı Özü ve Skualan ile birlikte, göz çevresindeki cildin sıkılaşmasına yardım ederken, çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır, göz çevresini yenilemeye yardımcı olur. Mineral kaynaklı doğal aydınlatıcılar (Mika ve Titanyum Dioksit) yardımıyla, göz çevresine anında bir aydınlık ve ışıltı kazandır. Göz çevresinin daha pürüzsüz ve canlanmış görünmesine yardımcı olur.Shea Yağı, Carnauba ve Kakao Yağı’nın eşsiz birleşimiyle, yaşlanmanın en büyük etkenlerinden biri olan ciltteki nem kaybını önlemeye yardımcı olur.Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
Kullanım Talimatı: Yoğun kıvamlı kremimizi uygulamadan önce yüzük ve baş parmaklarınızın arasında ısıtın. 3 nokta göz altındaki kemiğe, 3 nokta kaş altına uygulayın ve nazik bir masajla yedirin. Kremi göz pınarına getirmeyin.
Diriliş Çiçeği

31 ay süren susuzluğun ardından uygun nem koşulları sağlandığında tekrar hayata dönebilen, kuru ve sıvı kaybına uğramış durumlarda bile 31 aya kadar varlığını sürdürebilen dirençli bitki. Uygun denge şartları sağlandığında birkaç saat içinde hayata dönebiliyor.

E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Skualan

Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
22 Kasım 2016 00:30
İnce dokulu , paranbensiz
Şu ana kadar kullandığım en harika göz kremi. Parabensiz oluşu, ince yapısı , gözümü asla rahatsız etmemesi, kızartmaması benim için en önemli özellikleri. Sabah-Akşam kullanıyorum. Herkese öneririm..
Ürünün en sevdiğim özelliği: Hassas gözlere bile rahatça uygulanabilmesi ve doğal oluşu

Brand - Banner