Rosa Arctica Youth Regenerating Cream
   Rosa Arctica Youth Regenerating Cream
   Rosa Arctica Youth Regenerating Cream
   Rosa Arctica Youth Regenerating Cream

   Rosa Arctica Youth Regenerating Cream

   Gençlik hücrelerini canlandıran Diriliş Çiçeği içeren etkili nemlendirici

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    399,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 21 Kasım-23 Kasım
    • 50 ml
    Gençlik yenileyici kremimiz 31 aya kadar susuz kalabilen, dirençli Diriliş Çiçeği ile formüle edilmiştir. Etkinliğini arttırmak...
    Gençlik yenileyici kremimiz 31 aya kadar susuz kalabilen, dirençli Diriliş Çiçeği ile formüle edilmiştir. Etkinliğini arttırmak üzere, bitki tamamen çiçek açmışken elle toplanmıştır. Yeniden canlandırıcı özellikteki bu krem cilde yoğun nem vererek ince çizgilerin görünümünü en aza indirir, sıkılık ve elastikiyeti arttırır ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Cilde enerji verir. Cildi ilerideki hasara karşı korumaya yardımcı olur. Cilt daha genç bir görünüme kavuşur. Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı:Temiz cildinize tampon hareketlerle uygulayın.Gece ve gündüz kullanılabilir.Kullandığınız bir serum varsa, bu kremi serumun üzerine uygulayın.Günlük güneş korumanızı kullanmayı unutmayın.

    Kiehl'sın Önerisi: Daha pürüzsüz, sıkı ve yoğun nem için günde iki kere kullanın. En iyi uygulama için, kremi parmaklarınızın arasına ısıtın ve nazik dokunuşlarla cilde uygulayın.

    Diriliş Çiçeği

    31 ay süren susuzluğun ardından uygun nem koşulları sağlandığında tekrar hayata dönebilen, kuru ve sıvı kaybına uğramış durumlarda bile 31 aya kadar varlığını sürdürebilen dirençli bitki. Uygun denge şartları sağlandığında birkaç saat içinde hayata dönebiliyor.

    E Vitamini

    Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

    Skualan

    Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

    Brand - Banner