Rice and Wheat Volumizing Shampoo

Cansız, ince telli ve zarar görmüş saçlara canlılık ve hacim veren hafif dokulu şampuan

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
125,00
TL
 
  • 250 ml
  • 500 ml
Saçı temizlerken saçı ağırlaştıran kalıntı bırakmaz, böylece saçlar daha sağlıklı, dolgun ve kalın telli görünür. Saçın doğal...
Saçı temizlerken saçı ağırlaştıran kalıntı bırakmaz, böylece saçlar daha sağlıklı, dolgun ve kalın telli görünür. Saçın doğal yağlarına zarar vermeden saça direnç ve dolgunluk kazandırır. Pirinç ve Buğday Proteinleri içeren formül sahip olduğu Jojoba Çekirdeği ve Pirinç Kepeği ile nem verir.
Kullanım Talimatı: Islak saça uygulayın ve tüm saç derisine eşit şekilde masaj yapın. Saçınızı durulayın. Saçı canlandırmak ve hacim kazandırmak için her gün veya gereken sıklıkta kullanılabilir. Optimum hacim için Kiehl's Rice & Wheat Volumizing Conditioning Rinse ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Gözle teması halinde derhal bol suyla durulayın.
Bal

Çiçeklerde üretilen, arıların toplayarak depoladığı nektar. Çeşitli şekerler, balmumu ve başka birtakım maddelerden oluşan balın cilt bakımında yumuşatıcı ve nemlendirici niteliklerinden faydalanılıyor.

Hidrolize Pirinç Proteini

Antioksidan niteliğiyle bilinir. Cildi dış saldırılara karşı korumaya yardımcı olur.

Hidrolize Buğday Proteini

Açıcı ve nemlendirici özellikleriyle bilinir; saçları doğal lipitlerinden ayırmaksızın dolgunluk ve hacim yaratır.

Yorum yapan 3 kişiden 3 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
07 Eylül 2016 11:54
Favorim oldu
Yağlanmayı geciktirme konusunda ilk kullanımdan itibaren farkını gösteren bir ürün ve bu işi saçı kurutmadan yapıyor. Tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
22 Ağustos 2016 10:24
İnce telli saçlar için mucize
Uzun zamandır hangi şampuanı denediysem ince telli olan saçlarımı daha da sönükleştirdi.Bu şampuanı kullandıktan sonra saçlarım sanki ekleme yapılmış gibi gür ve temizleme etkisi de oldukça başarılı.Saçlarımın diplerinin hafiflediğini hissedebiliyorum.Çok çok başarılı bir ürün.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Hacim etkisi ve arındırması
07 Şubat 2016 15:32
dolgunlaştıran güç
zayıf yağlı ve ince telli saçlarım vardı bu şampuan sayesinde daha dolgun ve eskisi kadar çabuk yağlanmayan saçlara sahip oldum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: saçlarımı dolgunlaştırıp canlandırması.

Brand - Banner