Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Retinol Serum ile Kırışıklık Karşıtı Süper Tanışma Seti

Kırışıklık karşıtı etkili Retinol serumumuz & yaşlanma karşıtı nemlendiricimiz  & masaj etkili Facial Roller'dan oluşan üçlü.
Özel Fiyat 199,00 TL Normal fiyat 229,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 01-11-2021
stokta mevcut
SKU
8690595157214

Retinol Serum ile Kırışıklık Karşıtı Süper Tanışma Seti

Kırışıklık karşıtı etkili Retinol serumumuz & yaşlanma karşıtı nemlendiricimiz  & masaj etkili Facial Roller'dan oluşan üçlü.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl'sın favori yaşlanma karşıtı formülleri doğal taşlı Facial Roller ile bir araya geldi!
Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum (10 ml): Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedefleyen günlük serumumuz, kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır, cilt tonunu eşitler ve cilt dokusunun görünümünü düzeltir.  İçeriğindeki saf retinol ciltteki hücre yenilenmesini teşvik ederken, peptit ve seramidler cildi korur ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilen formülü sayesinde retinolün kızarıklık, kuruluk veya soyulma gibi rahatsızlık yaratabilecek yan etkilerini en aza indirir.
Super Multi-Corrective Cream (7 ml) : Cilt kuruluğu nedeni ile cildin erkenden yaşlanma belirtileri göstermemesi için nemlendiriciler ve ince çizgi ve kırışıklık karşıtı ürünler oldukça önem taşıyor. Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici kremin belirli bir yaş sonrası yaşlanma karşıtı etkilere de sahip olması gerekiyor. İşte bu yüzden cildin birçok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan süper akıllı bir bakım kremi ile karşındayız. En görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu bakım kremi ile daha genç görünen bir cilt seni bekliyor. Cildi sıkılaştırıp toparlayan bu bakım kremi ile pürüzsüz bir cilt görünümü artık hayal değil!
Kiehl's İpucu: Kiehl's Facial Roller'ın ferahlatıcı ve masaj yapıcı etkileri sayesinde cildini rahatlatırken formüllerimizi cildine eşit şekilde yayarak serumunun ve nemlendiricinin etkisini artırabilirsin.
Faydaları
İçerikler

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar