Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic
Rare Earth Pore Refining Tonic

Rare Earth Pore Refining Tonic

Amazon beyaz kili içeren gözenek küçültücü tonik

  229,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 23 Mayıs-25 Mayıs
  • 250 ml
  Bu iki aşamalı, gözenek sıkılaştırıcı tonik, cildi yüzeydeki toksinlerden arındırmak için Amazon Nehri ağzındaki Marajó...
  Bu iki aşamalı, gözenek sıkılaştırıcı tonik, cildi yüzeydeki toksinlerden arındırmak için Amazon Nehri ağzındaki Marajó Adası'ndan sağlanan doğal içeriklerle formüle edilmiştir.
  Uygulamadan sonra cilt yeniden dengelenmiş nem seviyesi ile mat bir görünüme kavuşur.
  İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili, fazla yüzey yağının kontrol altına alınmasına ve gözeneklerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
  Cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.
  Kullanım Talimatı: Uygulamadan önce iyice çalkalayın. Cildinizi temizledikten sonra, steril bir pamuğu tonikle ıslatın ve cildinize uygulayın. İsterseniz toniği avuç içlerinize döküp yüzünüze tampon hareketlerle de uygulayabilirsiniz. Göz çevresinden sakının.
  Allantoin

  Allantoin, eşekkulağı kökünden elde edilir, yatıştırıcı özellikleriyle bilinir.

  Amazon Beyaz Kili

  Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

  Yulaf Çekirdeği Tozu

  Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

  Aloe Vera

  Bu ürüne yorum yapan 16 kişi bulunuyor
  Sevim K.
  Yaş : 45-54
  28 Nisan 2021 00:56
  Maalesef etkisini göremedim
  Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Etki etmesi için yeterli süre mi bilmiyorum ama şu ana kadar hiçbir faydası olmadı.Büyük beklenti ile almıştım.Yanına deneme ürünü kadife çiçeği ile olan tonik geldi ve çok daha iyi olduğunu fark ettim.Keşke tercihimi bu yönde kullansaydım
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Çok bir özelliğini göremedim
  enise Ş.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  14 Ocak 2021 21:54
  ARADIĞIMI BULDUM
  Cildim nemsiz ama sivilceye meyilli karma bir yapıda ve genelde sivilce için kullandığım ürünler yüzümü çok kurutup gerginleştiriyor. Hassas bir cildim var alkol içeriği yoğun tonikler bende kızarıklık yapıyor ama bu toniği kullandığımda cildimi temizlenmiş hissediyorum ve cildimdeki yağ dengesini sağlıyor ve çok kurutmuyor. Aynı serinin temizleme jeli ile birlikte kullanıyorum. Sabah akşam kullanıyorum ve cildimdeki sivilcelenme ve siyah noktalarda azalma olduğunu söyleyebilirim. Rare Earth Deep Pore Temizleme jeli, toniği, maskesi, ve oil free lotion benim klasiğim oldu.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: TEMZİLİK HİSSİ
  Betül Ç.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  24 Ağustos 2020 10:51
  MÜKEMMEL
  Dünyanın en güzel toniği olabilir. Sürdüğünüz anda yüzünüzün sıkılaştığını ve gözeneklerinizin küçüldüğünü hissediyorsunuz. Kısa süreli yanma hissi var gibi ama sonrasında yüzünüzü ferahlatıyor. Amazon beyaz kilinin maskesini de denemiştim. Gözenekler için harika bir kil.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Fiyat-Performans açısından çok iyi
  Kübra Esra K.
  31 Mayıs 2020 22:56
  iyiki tanıdım seni ❤️
  Gözaltı morluklarım için kullandığım kremden memnun kalmam üzerine toniğimin bitmesiyle şans verdiğim bu üründen bu kadar kısa sürede sonuç alabileciğimi düşünmemiştim. Benim cildimin en büyük problemi gözenekler. Aynı serinin temizleyicisi ile birlikte toniğini kullanmaya başlayalı 3. gün olmasına karsın gözeneklerim farkedilir derecede küçülmeye başladı. Sadece uygulamadan birkaç dk boyunca yakıcı bir his veriyor ama geçici. Ama sonuc için değer..1 ay sonrasını merakla bekliyorum..
  Ürünün en sevdiğim özelliği: gözeneklerimi küçültmesi.matlaştırması. nem dengesi sağlaması
  büşra GIRGIN T.
  13 Aralık 2019 08:54
  bayildim
  Karma cildimi kurutacagini dusunup yinede deneyimlemek istedim. Gozeneklerim sıkılastı. Sivilcelerimde epey azalma oldu. Yuzdeki temizlik hissine de bayildim.Ancak uzerine iyi bir nemlendirici sart. Ben ultra facial kullandim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: gozenek sıkılaştırılması
  Meral B.
  Cinsiyet : Kadın
  04 Ağustos 2019 16:54
  beyaz kil içeren tonik
  yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum,gözneklerimi ne derece küçükttüğünü anlayamadım ama gerçekten ciltte bıraktığı ferahlık hissi harika ,cildim aydınlanıyor resmen.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: bıraktığı ferahlık hissi
  irem p.
  27 Haziran 2019 23:17
  mükemmell
  Yağlı cildime denediğim en mükemmel tonik olabilir asla kurutmuyor ve gözeneklerimde gözle görülür bir fark var kesinlikle küçüldü
  Ürünün en sevdiğim özelliği: gözenek küçültmesi
  irem p.
  27 Haziran 2019 23:17
  mükemmell
  Yağlı cildime denediğim en mükemmel tonik olabilir asla kurutmuyor ve gözeneklerimde gözle görülür bir fark var kesinlikle küçüldü
  Ürünün en sevdiğim özelliği: gözenek küçültmesi
  14 Aralık 2017 14:50
  alınabilir
  ürünü yaklasık 3 aydır kullanıyorum. karma, hassas, mevsim geçişlerinde yağ dengesi ve kuruluk konusunda dengesizlik yaşayan bir cildim var. ürünün bıraktıgı kadifemsi his ve yağlandırmayı geciktirmesi güze. ayrıca gözeneklerde de ilk günden itibaren gözle görünür bir etki var. ancak ben ilk başta, aynı serinin nemlendiricisiyle birlikte kullanmaya başladım ve hayatımda hiç görmediğim yerlerde (alın, kaş ortası gibi) bile sivilce çıkmaya başladı. sonrasında bu serinin kremini bırakıp tonik ve Ultra Facial Oil-Free Gel Cream kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. aynı ikiliyi öneriyorum. Cilt temizliğinde tonik kullananlara etkisini gördüğüm tek tonik diyebilirim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlı görüntüyü geciktirmesi
  03 Haziran 2017 18:43
  Mükemmel
  Temizlemeden sonra kullandığım bu toniğin cildime nefes aldırıyor hissi yaratmasına hayran kaldım.Hassas,yağlı ve gözenekli cildimde gözle görülür sıkılaşma,matlık sağladı.Ürünü aynı serinin nemlendiricisiyle kullanmanızı tavsiye ederim.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Matlık vermezi

  Rare Earth Tonik

  Amazon beyaz kili içeren bu iki fazlı, gözenek sıkılaştırıcı tonik ile cildindeki fazla yağlarla vedalaşabilirsin. Uygulama sonrası cildinin sebum dengesini sağlayan tonik, seni sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşturuyor. Gözeneklerin görünümünü de azaltan bu ürün sayesinde daha pürüzsüz bir cilt seni bekliyor.

  Genişlemiş Gözenekler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Kullanımının Önemi  

  Genişlemiş gözenekler pek çoğumuzun korkulu rüyası. Her ne kadar cilt bakım rutinimizi temizleyici ve maskeler ile eksiksiz tamamladığımızı düşünsek de, içi dolan gözeneklerimizi temizledikten sonra gözenek görünümünü sıkılaştırmak gerekiyor. Bunun için de başvurabileceğimiz en kolay yöntem şüphesiz ki tonikler. Gözenek sıkılaştırıcı tonik kullanımı ile cildimizde pürüzsüz görünümü yakalamak mümkün.

  Rare Earth Tonik’in Faydaları

  ● Cildi yüzey toksinlerinden arındırıyor

  ● Uygulama sonrası cildi yeniden dengelenmiş nem seviyesine kavuşturuyor

  ● İçeriğindeki Amazon beyaz kili, ciltteki fazla yağın kontrol altına alınmasına ve gözeneklerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

  ● Cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

  Toksinlerden Kurtulmak İçin Amazon Beyaz Kili’nden Gelen Formül

  Rare Earth gözenek sıkılaştırıcı tonik, pek çok Kiehl’s ürünü gibi doğal kaynaklı içerikler ile formüle ediliyor. İçeriğindeki en önemli bileşen ise Amazon beyaz kili. Tüm bu doğal kaynaklı bileşenler, sırasıyla şu şekilde;

  ● Amazon Beyaz Kili

  Amazon Nehri ağzındaki Marajó Adası’ndan elde edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı oluyor. 

  ● Allantoin

  Kullanımı Eski Mısır ve Çin’e kadar uzanan bu bileşen, karakafes otu kökünden elde ediliyor. Cildi yatıştırıyor ve yumuşatmaya yardımcı oluyor.

  ● Yulaf Çekirdeği Tozu

  Fazla yağın dengelenmesine yardımcı oluyor.. Ayrıca mükemmel bir gözenek temizleyici etkiye sahip. Cilde yumuşaklık da kazandırıyor.

  ● Aloe Vera

  Cildin elastikiyetini geri kazandırıyor ve cildi ferahlatıyor.


  Rare Earth Tonik’i Nasıl Kullanacağım?

  1. Ürünü uygulamadan önce iyice çalkalamalısın.

  2. Ardından temizlenmiş cildine temiz bir pamuk yardımı ile içten dışa doğru, nazikçe silerek uygulayabilirsin.

  3. Dilersen toniği, avuç içlerine dökerek de yüzüne uygulama yapabilirsin.

  4. Gözlerin ile temasından mutlaka kaçınmalısın.

  Rare Earth Tonik’i Ne Zaman Kullanacağım? 

  Günlük cilt bakım rutinin esnasında, cildini temizledikten hemen sonra uygulayabilirsin. Günlük kullanıma uygundur.

  Kiehl’s Rutinim 

  Gözenek şikayetlerin için serinin diğer ürünleri Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser gözenek görünümünü küçültücü temizleyici ve Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque gözenek görünümünü küçülten kil maskesinden de destek alabilirsin. Gözeneklerinle vedalaşarak cildine taze sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsin.


  Brand - Banner