Rare Earth Pore Refining Tonic

Amazon beyaz kili içeren gözenek küçültücü tonik

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
135,00
TL
 
  • 250 ml
Bu iki aşamalı, gözenek sıkılaştırıcı tonik, cildi yüzeydeki toksinlerden arındırmak için Amazon Nehri ağzındaki Marajó...
Bu iki aşamalı, gözenek sıkılaştırıcı tonik, cildi yüzeydeki toksinlerden arındırmak için Amazon Nehri ağzındaki Marajó Adası'ndan sağlanan doğal içeriklerle formüle edilmiştir.
Uygulamadan sonra cilt yeniden dengelenmiş nem seviyesi ile mat bir görünüme kavuşur.
İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili, fazla yüzey yağının kontrol altına alınmasına ve gözeneklerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
Cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.
Kullanım Talimatı: Uygulamadan önce iyice çalkalayın. Cildinizi temizledikten sonra, steril bir pamuğu tonikle ıslatın ve cildinize uygulayın. İsterseniz toniği avuç içlerinize döküp yüzünüze tampon hareketlerle de uygulayabilirsiniz. Göz çevresinden sakının.
Allantoin

Allantoin, eşekkulağı kökünden elde edilir, yatıştırıcı özellikleriyle bilinir.

Amazon Beyaz Kili

Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

Yulaf Çekirdeği Tozu

Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

Aloe Vera

Yorum yapan 8 kişiden 8 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
14 Aralık 2017 14:50
alınabilir
ürünü yaklasık 3 aydır kullanıyorum. karma, hassas, mevsim geçişlerinde yağ dengesi ve kuruluk konusunda dengesizlik yaşayan bir cildim var. ürünün bıraktıgı kadifemsi his ve yağlandırmayı geciktirmesi güze. ayrıca gözeneklerde de ilk günden itibaren gözle görünür bir etki var. ancak ben ilk başta, aynı serinin nemlendiricisiyle birlikte kullanmaya başladım ve hayatımda hiç görmediğim yerlerde (alın, kaş ortası gibi) bile sivilce çıkmaya başladı. sonrasında bu serinin kremini bırakıp tonik ve Ultra Facial Oil-Free Gel Cream kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. aynı ikiliyi öneriyorum. Cilt temizliğinde tonik kullananlara etkisini gördüğüm tek tonik diyebilirim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlı görüntüyü geciktirmesi
03 Haziran 2017 18:43
Mükemmel
Temizlemeden sonra kullandığım bu toniğin cildime nefes aldırıyor hissi yaratmasına hayran kaldım.Hassas,yağlı ve gözenekli cildimde gözle görülür sıkılaşma,matlık sağladı.Ürünü aynı serinin nemlendiricisiyle kullanmanızı tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Matlık vermezi
29 Mart 2017 10:59
GÜZEL
bu toniğin de kesinlikle cilt rengimi açtığını iddia edebilirim :) ürün gerçekten iyi ancak kullanımdan hemen sonra nemlendirici uygulamazsam fazla kuruluk hissi oluyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
07 Mart 2017 19:46
Tesekkurler Kiehl's
Yagli ve cok acik gozenekli ayni zamanda hassas cildime derman oldu. Ayni serinin yuz temizleme urunuyle kullaniyorum ve kesinlikle iki urunu de tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif ve ciltte agirlik/yagli gorunum birakmayan ve vadettigini karsilayan yapisi
04 Şubat 2017 01:38
İşe yarar
İlk aldığımda 60tl civarlarında olan bu güzel tonik,içerisindeki gerçek kil tozuyla hem cildi yıkama sonrası ferahlatıyor hemde gerçekten gerginleştirip matlaştırıyor.Gözeneklerimdeki küçülmenin gözle görülür olduğunu söylemem fakat matlaştırma konusunda baya etkili buldum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Gerçek kil içermesi/Ciltteki fazla yağı alması
21 Ağustos 2016 15:16
Güzel
Düzenli kullanmama rağmen küçük gözenekler üzerinde etkili,büyük gözeneklerde etkisi için bir şey diyemem. Gece cildimi tonikleyip yattığımda sabah yumuşak bir ciltle uyanıyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
11 Nisan 2016 18:17
etkili
gercekten etkili ve ferahlatıcı gozeneklere acıkca iyi geliyor
Ürünün en sevdiğim özelliği: kıvamı
11 Kasım 2015 13:32
Etkisini görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!
Bu ürünü henüz yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen, vazgeçilmez Kiehl's rutinim arasında yerini aldı bile!
Ürünün en sevdiğim özelliği:

Brand - Banner