Rare Earth Pore Minimizing Lotion
   Rare Earth Pore Minimizing Lotion
   Rare Earth Pore Minimizing Lotion
   Rare Earth Pore Minimizing Lotion

   Rare Earth Pore Minimizing Lotion

   Amazon beyaz kili içeren gözenek küçültücü nemlendirici

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    225,00
    TL
    • 75 ml
    Genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmak için normal ve yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir. Gözenek sıkılaştırıcı...
    Genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmak için normal ve yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir. Gözenek sıkılaştırıcı bakımımız, fazla sebumu emmek ve gözeneklerin görünümünü sıkılaştırmak için Amazon Beyaz Kili içerir.Benzersiz hafif yapıdaki, mineraller açısından zengin bu formül cilt dokusunun pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur. Gözenekler daha sıkı, cilt daha pürüzsüz görünür.
    Kullanım Talimatı: Sabah ve/veya akşam temiz cilde eşit miktarda sürün. En iyi sonucu elde etmek için cilde tampon hareketlerle uygulayın.
    Allantoin

    Allantoin, eşekkulağı kökünden elde edilir, yatıştırıcı özellikleriyle bilinir.

    Amazon Beyaz Kili

    Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

    Yulaf Çekirdeği Tozu

    Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

    Aloe Vera

    Bu ürüne yorum yapan 7 kişi bulunuyor
    Elif K.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    05 Kasım 2019 13:59
    mükemmel
    Bu ürün yoğun nemlendirme olarak değil, gözenek sıkılaştırmanın bakımından mükemmel işe yaradı bende. Cildim karma olduğundan aşırı yoğun nemlendirici kullanmıyorum bu yüzden rare earth gözenek performansı için ideal . Kullanalı 1 ay olmasına rağmen etkisi fark ediliyor. Bitsin yeniden kullanmaya devam edeceğim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ürünün hafif dokusu ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi
    BURCU E.
    Cinsiyet : Kadın
    24 Eylül 2018 23:02
    Yağlı ciltler için harika
    Yağlı ciltlerin de nemlendirici kullanması gerektiğini çok geç öğrenmiş biri olarak bu üründen kolay kolay vazgeçemeyeceğim sanırım. Gün içerisinde asla rahatsız edici bir fazlalık, yoğunluk olmuyor, cildin kendi yağ dengesini çok iyi koruduğunu düşünüyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlanmadan nemlendirmesi
    29 Mart 2017 10:47
    nemlendirici etkisi çok az
    benim de geniş gözeneklerim var ve rare earth serisinin tüm ürünlerini aldım. tek beğenmediğim ürün bu nemlendirici oldu. cildim karma olduğu için nemlendirme etkisi çok az kalıyor. en az 3 pompa uyguluyorum ama yine istediğim nem seviyesine ulaşamıyorum. biterse bir daha almayacağım ki bu gidişle baya erken bitecek :)
    15 Mart 2017 20:54
    Gözenklerim küçülmeye başladı
    Geniş gözeneklerim bir çok ünlü öarkanın ürününü denedim.ilk defa kısa zamanda sonuç aldığım seri bu.temizleme jeli,maske,tonik ve bu kremi kullanıyorum.hepsi birbirinden güzel
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Yağlandırmadan nemlendirmesi,gözenek küçültmesi
    23 Aralık 2016 11:36
    Yağlı Ciltler için süper
    Kesinlikle yağlı his bırakmıyor ve ciddi anlamda parlamayı önlüyor ben çok memnun kaldım
    07 Şubat 2016 21:53
    Başarılı sonuç
    4 aydır toniğiyle birlikte her gece ve çoğu sabah kullanıyorum.Makyaj öncesi sürdüğümde cildim neredeyse tüm gün parlamıyor(içerisindeki kil tanelerinden dolayı sanırım) ve gözeneklerimdeki küçülmeyi fark edebiliyorum. 4ay+her kullanışta iki pompa kullanmama rağmen daha yeni yarısına geldim şişenin.Verdiğiniz paraya gayet iyi bir sonuç..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: içeriğinin doğallığı
    31 Aralık 2015 12:08
    Mükemmel
    Kokusu ve inceliği çok güzel.Genişlemiş hücrelere sürmeniz yeterli.Verdiğiniz paraya değiyor.
    Brand - Banner