Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

   Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran kil maskesi

    192,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 26 Ağustos-28 Ağustos
    • 28 ml
    • 125 ml
    İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü...
    REDPCM / SSS
    İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusunu düzenler.
    Kullanım Talimatı: Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.Göz çevresinden sakının.Kurumasını bekleyin.10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.
    Amazon Beyaz Kili

    Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

    Bentonit

    Kolloidal silis yapıda kil.

    Yulaf Çekirdeği Tozu

    Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

    Aloe Vera

    Yorum yapan 37 kişiden 34 (%92) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    İpek Su Eldem
    Yaş : 18-24
    17 Şubat 2019 13:44
    Çok iyi
    Gözeneklerime, siyah noktalarima ve hassas cildime en iyi gelen maske. Fiyat acisindan pahali oldugu dusunulse de cok uzun sure gidiyor bence, kesinlikle alinmali
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kiri, gözenekleri temizlemesi
    ipek tekin
    Cinsiyet : Kadın
    29 Ocak 2019 19:40
    Yüzü temizlemede iyi
    Düzenli kullanmada cildi gerçekten sağlıklı yapıyor dokusu cildi kurutmuyor fakat siyah noktaları gidermede çözüm değil sadece pürüzü gideriyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildimi temiz hissettiriyor yapısı çok güzel
    begüm dönmez
    Cinsiyet : Kadın
    22 Ocak 2019 00:30
    Kalıntı bırakıyor
    Ürünün içeriği hoş, sivilce yapmıyor ve gözenekleri az da olsa küçültüyor ancak ne zaman yıkasam alnımda kalıntılar bırakıyor, eğer alnınızda pütürler varsa kullanmayın derim ancak onun dışında fena değil.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Gözenekleri az da olsa küçültüyor
    MERVE VURAL
    Cinsiyet : Kadın
    25 Aralık 2018 17:00
    Çok iyi temizliyor
    Gözenekleri çok iyi temizliyor, haftalık bakımda olmazsa olmaz ürün diyebilirim. Hassas bir cildim olduğu için sadece T bölgesinde kullanabiliyorum. Yanaklarımda yanma ve geçici kızarıklığa sebep oldu. Fakat kurutma yapmadı.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Temizleyici etkisi
    sena şendoğan azaklı
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    07 Aralık 2018 16:00
    tek kelimeyle harika
    Harika bir ürün, cildim yumuşacık oluyor sonrasında. İlk sürdüğünüzde 1 dakika kadar cildinizde hafif bir gıdıklama hissi veriyor, etki ettiğini anlıyorsunuz. Bundan önce loccitane'ın kil maskesini kullanıyordum o da güzeldi ama bunun kadar etkili değildi üstelik bunun fiyatı daha uygun
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı
    Bahar Uğurdoğan
    Cinsiyet : Kadın
    21 Kasım 2018 22:47
    Kadifemsi...
    Gözenekleri kesinlikle arındırıyor. Her gün kullanmak istiyorum ama hassas ve hemen kızaran bir cilde sahibim. Haftada 2 kez kullanılması gerekiyor. Bu markanın bir çok ürününü kullanıyorum, ama en memnun kaldığım ürünü bu oldu. Gözenekleri küçülttü mü henüz belli değil, bir fark göremedim. Ama cildime çok iyi geldi. Kullanımı da uzun süre gidiyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cilt dokusunu derinlemesine arındırması
    İlayda Ulusman
    Cinsiyet : Kadın
    18 Kasım 2018 15:47
    hep kullanıyorum
    siyah ve beyaz noktalarımı düzenli kullanımda azalttı. uygulayıp temizledikten sonra gözeneklerdeki yağın dışarı çıktığını gözlemledim. memnunum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: gözeneklerdeki yağı kiri çekmesi
    17 Haziran 2018 23:16
    favori maskem
    siyah noktalarım için maske araştırırken kiehls ‘le tanıştım İstanbul’a seyahatim esnasında hemen aldım 3 aydır eşim ve ben haftada bir kez kullanıyoruz Hala yarısına gelemedik çok bereketli bir ürün. Bundan sonra başka maske kullanacağımı hiç sanmıyorum. Siyah nokta oluşumunu engellediğini fark ettim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı
    06 Haziran 2018 10:27
    Artık Favori maskem
    Killi ürünleri oldum olası sevimlimde. Kiehls markasıyla tanışmam bu ürünle oldu. Son zamanlarda siyah nokta sorunum giderek artmaya başlamıştı. İnternette araştırmalarım sonucu bu ürünü keşfettim. Şu an eşimle severek kullanıyoruz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yüzümü kurutmuyor
    14 Şubat 2018 20:58
    bayıldım
    Kiehls alışverişimin yanında deneme boyunu vermeleriyle tanıştığım bir maske. Satış danışmanının tavsiyesiyle maskeyi duştan çıktıktan sonraki gözenekleri açılmış, temiz, nemli cildime uyguluyorum. Maskeyi ilk kullandığımda yüzümde mentollü hissi veren bir yanma oluyor ama üründe mentol bulunmuyor. Bu olay beni ilk başta korkutmuştu 10-15 dk nasıl yüzümde tutucam bunu diye düşünürken yanması 1 dk içinde geçiyor. Maske kuruduktan sonra ılık su ve havlu eşliğinde temizliyorum. Nemlendiricimi de sürdükten sonra bebek popişi kıvamına gelmiş yüzüme kavuşuyorum. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Eğer tereddütleriniz varsa mağazalarından testerını deneyebilirsiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: pürüzsüz bir cilt

    Brand - Banner