Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran kil maskesi

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
109,00
TL
 
  • 28 ml
  • 125 ml
İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.
Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü...
REDPCM / SSS
İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.
Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur.
Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.
Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusu iyileşir.
Kullanım Talimatı: Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.Göz çevresinden sakının.Kurumasını bekleyin.10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.
Amazon Beyaz Kili

Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

Bentonit

Kolloidal silis yapıda kil.

Yulaf Çekirdeği Tozu

Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

Aloe Vera

Yorum yapan 30 kişiden 27 (%90) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
17 Haziran 2018 23:16
favori maskem
siyah noktalarım için maske araştırırken kiehls ‘le tanıştım İstanbul’a seyahatim esnasında hemen aldım 3 aydır eşim ve ben haftada bir kez kullanıyoruz Hala yarısına gelemedik çok bereketli bir ürün. Bundan sonra başka maske kullanacağımı hiç sanmıyorum. Siyah nokta oluşumunu engellediğini fark ettim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı
06 Haziran 2018 10:27
Artık Favori maskem
Killi ürünleri oldum olası sevimlimde. Kiehls markasıyla tanışmam bu ürünle oldu. Son zamanlarda siyah nokta sorunum giderek artmaya başlamıştı. İnternette araştırmalarım sonucu bu ürünü keşfettim. Şu an eşimle severek kullanıyoruz.
Ürünün en sevdiğim özelliği: yüzümü kurutmuyor
14 Şubat 2018 20:58
bayıldım
Kiehls alışverişimin yanında deneme boyunu vermeleriyle tanıştığım bir maske. Satış danışmanının tavsiyesiyle maskeyi duştan çıktıktan sonraki gözenekleri açılmış, temiz, nemli cildime uyguluyorum. Maskeyi ilk kullandığımda yüzümde mentollü hissi veren bir yanma oluyor ama üründe mentol bulunmuyor. Bu olay beni ilk başta korkutmuştu 10-15 dk nasıl yüzümde tutucam bunu diye düşünürken yanması 1 dk içinde geçiyor. Maske kuruduktan sonra ılık su ve havlu eşliğinde temizliyorum. Nemlendiricimi de sürdükten sonra bebek popişi kıvamına gelmiş yüzüme kavuşuyorum. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Eğer tereddütleriniz varsa mağazalarından testerını deneyebilirsiniz.
Ürünün en sevdiğim özelliği: pürüzsüz bir cilt
09 Şubat 2018 00:14
güzel
2 haftadır severek kullanıyorum haftada 1 tüm yüzüme 2 kere bazen 3 kere burnuma çeneme uyguluyorum ve gerçekten etkili bi ürün siyah noktalarımı yok edip gözenekleri küçültüyo. Ve gerçekten uzun süre gidicek gibi duruyo oldukça az ürün işinizi görüyo.
Ürünün en sevdiğim özelliği: siyah noktalarının görünümünü azaltması
03 Ağustos 2017 14:26
İlk Günde Etki ??
Burdaki yorumları okuyunca hemen gidip mağazasından satın aldım. Duştan çıkar çıkmaz önce satış danışmanının önerdiği Facial fuel energizing scrub ile peeling ile yüzümü temizleyip ardından maskeyi cildime uyguladım. Sonuç mu? Tertemiz bir cilt ile bugün işe fondotensiz geldim :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkisi
13 Haziran 2017 00:34
Gerçekten işe yarıyor
İkinci kutudayım ve ürünü iki yıldan fazla süredir kullanan biri olarak kesinlikle etkili olduğunu söyleyebilirim. Gözenekli ve siyah noktalı görüntü ciddi bir biçimde azalıyor. Kullanımın hemen sonrasında çok taze hissediyorsunuz . Ayrıca bir kutunun uzun süre gittiği düşünülecek olursa epey uygun fiyatlı bir maske.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
02 Haziran 2017 12:02
Bayıldım bu ürüne
Nasıl güzel bir ürün tarif edemiyorum, yumuşacık bir dokusu var, ilk kullanımda yüzümü yıkadıktan sonra etkisini hissettim, küçücük miktarı yüzünüze yetiyor, kutu hiç bitmeyecek gibi ücretinin hakkını veriyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
11 Mayıs 2017 23:24
Güzelll...
İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki farkı hissedebileceksiniz! Cildim hassas olmasına rağmen cildim de hiç bir reaksiyon olmadı'bilakis,gözeneklerim sıkı cildim yumuşacık oldu ki,kullanalı 2-2,5 hafta kadar oldu'haftada 2 defa uyguluyorum.Teşekkürler Kiehl's ❤
Ürünün en sevdiğim özelliği:
10 Mayıs 2017 08:52
ARTIK BAŞKA BİR ÜRÜN KULLANMAM..
HARİKA VE KUTUSU OKADAR BEREKETLİKİ HİÇ BİTECEK GİBİ GELİYOR VE İNCE Bİ DOKUNUŞLA TÜM YÜZÜME YETECEK KADARDA ETKİLİ ÇOK MASKE KULLANDIM AMA BUNUN BIRAKTIĞI ETKİYİ HİSSİ HİÇ BİRİ BIRAKMAMIŞTIR YÜZÜ YUMUŞACIK VE TERTEMİZ YAPIYOR TEŞEKKÜRLER KIEHLS
Ürünün en sevdiğim özelliği: DUPDURU BİR CİLT ETKİSİ
10 Mayıs 2017 00:16
En beğendiğim kiehl's ürünü
Ürüne bayıldım her ay 2-3 ağrılı sivilcem çıkardı haftada bir düzenli kullanmaya başladım 1 aydır kullanıyorum sivilce olmadığı gibi olanları da kuruttu daha aydınlık bir cildim oldu
Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlı ve temiz bir görüntü bırakması

Ürün Detay -Video Banner
Brand - Banner