Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Amazon beyaz kili içeren arındırıcı, gözenek küçültücü kil maskesi

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
142,00
TL
  • 28 ml
  • 125 ml
İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.
Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü...
İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.
Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur.
Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.
Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusu iyileşir.
Kullanım Talimatı: Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.Göz çevresinden sakının.Kurumasını bekleyin.10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.
Aloe Vera

Aloe vera bitkisinden çıkarılan bu öz, yatıştırıcı etkisiyle bilinir.

Amazon Beyaz Kili

Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

Bentonit

Kolloidal silis yapıda kil.

Yulaf Çekirdeği Tozu

Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

Yorum yapan 26 kişiden 25 (%96) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
CEYDA KARABIYIK
Cinsiyet : Kadın
03 Ağustos 2017 14:26
İlk Günde Etki ??
Burdaki yorumları okuyunca hemen gidip mağazasından satın aldım. Duştan çıkar çıkmaz önce satış danışmanının önerdiği Facial fuel energizing scrub ile peeling ile yüzümü temizleyip ardından maskeyi cildime uyguladım. Sonuç mu? Tertemiz bir cilt ile bugün işe fondotensiz geldim :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkisi
Cemre Yavuz
Yaş : 18-24
Cinsiyet : Kadın
13 Haziran 2017 00:34
Gerçekten işe yarıyor
İkinci kutudayım ve ürünü iki yıldan fazla süredir kullanan biri olarak kesinlikle etkili olduğunu söyleyebilirim. Gözenekli ve siyah noktalı görüntü ciddi bir biçimde azalıyor. Kullanımın hemen sonrasında çok taze hissediyorsunuz . Ayrıca bir kutunun uzun süre gittiği düşünülecek olursa epey uygun fiyatlı bir maske.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
Ezgi ERDOĞAN
Cinsiyet : Kadın
02 Haziran 2017 12:02
Bayıldım bu ürüne
Nasıl güzel bir ürün tarif edemiyorum, yumuşacık bir dokusu var, ilk kullanımda yüzümü yıkadıktan sonra etkisini hissettim, küçücük miktarı yüzünüze yetiyor, kutu hiç bitmeyecek gibi ücretinin hakkını veriyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
ipek meral
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
11 Mayıs 2017 23:24
Güzelll...
İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki farkı hissedebileceksiniz! Cildim hassas olmasına rağmen cildim de hiç bir reaksiyon olmadı'bilakis,gözeneklerim sıkı cildim yumuşacık oldu ki,kullanalı 2-2,5 hafta kadar oldu'haftada 2 defa uyguluyorum.Teşekkürler Kiehl's ❤
Ürünün en sevdiğim özelliği:
ELİF UYSAL
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
10 Mayıs 2017 08:52
ARTIK BAŞKA BİR ÜRÜN KULLANMAM..
HARİKA VE KUTUSU OKADAR BEREKETLİKİ HİÇ BİTECEK GİBİ GELİYOR VE İNCE Bİ DOKUNUŞLA TÜM YÜZÜME YETECEK KADARDA ETKİLİ ÇOK MASKE KULLANDIM AMA BUNUN BIRAKTIĞI ETKİYİ HİSSİ HİÇ BİRİ BIRAKMAMIŞTIR YÜZÜ YUMUŞACIK VE TERTEMİZ YAPIYOR TEŞEKKÜRLER KIEHLS
Ürünün en sevdiğim özelliği: DUPDURU BİR CİLT ETKİSİ
Nuray TOĞAL
Yaş : 35-44
Cinsiyet : Kadın
10 Mayıs 2017 00:16
En beğendiğim kiehl's ürünü
Ürüne bayıldım her ay 2-3 ağrılı sivilcem çıkardı haftada bir düzenli kullanmaya başladım 1 aydır kullanıyorum sivilce olmadığı gibi olanları da kuruttu daha aydınlık bir cildim oldu
Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlı ve temiz bir görüntü bırakması
zeynep aydın
Cinsiyet : Kadın
31 Mart 2017 08:41
Hiç Düşünme Hemen AL !
Ürünü capıtol mağazasından deneme ürünü olarak aldım.Kullandıgım ilk seferde bile muhteşem bir etki gösterdi.Cildi kurutmuyor.Sabah uyandığınızda cildiniz aydınlanmış ve tertemiz görünüyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
esma konyar
Cinsiyet : Kadın
29 Mart 2017 10:54
BA-YIL-DIM
gerçekten muhteşem bir ürün. bayılarak kullanıyorum. muhteşem bir etkisi var. kullanımdan sonra asla ciltte aşırı kuruluk hissettirmiyor. gözeneklerimi kesinlikle çok küçülttü. cilt rengini anında açıyor. ben ellerim için de kullanıyorum ve sonsuza kadar kullanmaya devam edeceğim :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: gözenek küçültücü
BURCU YASEMİN ÖZBEK
Cinsiyet : Kadın
22 Mart 2017 20:22
Harika bir maske
Bugüne kadar birçok maske kullandım çeşitli kil maskeleri dahil. Bu kadar etkili gözenek temizleyici bir ürün daha önce kullanmamıştım. Hem cildi kurutmuyor gerginlik uararmıyor hem de müthiş aydınlatıyor. hatta sonrasında çogu zaman nemlendirici bile kullanmama gerek kalmadı. Yapısı yogun ince katman halinde sürüyorsunuz, bu nedenle uzun süre kullanacağımı düşünüyorum. Verdiğiniz paraya değiyor yani
Ürünün en sevdiğim özelliği:
AYLİN GENCAL
Cinsiyet : Kadın
08 Mart 2017 23:30
Harika
Gözenek ve siyah noktolarda inanılmaz etkili ilk kullanımda bile gözle görülür bir şekilde etki ediyor ben ürünü tek başına değil canlandırıcı toniğiyle beraber kullanıyorum çok memnun kaldığım iki ürün...
Ürünün en sevdiğim özelliği: