Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

   Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

   Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran kil maskesi

   Stokta VarTahmini Teslimat Tarihi: 18 Şubat-20 Şubat
   192,00
   TL
    
    • 28 ml
    • 125 ml
    İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü...
    REDPCM / SSS
    İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusunu düzenler.
    Kullanım Talimatı: Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.Göz çevresinden sakının.Kurumasını bekleyin.10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.
    Amazon Beyaz Kili

    Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

    Bentonit

    Kolloidal silis yapıda kil.

    Yulaf Çekirdeği Tozu

    Yulaf tanelerinin kepekten ayrıldıktan sonra öğütülmesi suretiyle elde edilir.

    Aloe Vera

    Yorum yapan 34 kişiden 31 (%91) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    MERVE VURAL
    Cinsiyet : Kadın
    25 Aralık 2018 17:00
    Çok iyi temizliyor
    Gözenekleri çok iyi temizliyor, haftalık bakımda olmazsa olmaz ürün diyebilirim. Hassas bir cildim olduğu için sadece T bölgesinde kullanabiliyorum. Yanaklarımda yanma ve geçici kızarıklığa sebep oldu. Fakat kurutma yapmadı.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Temizleyici etkisi
    sena şendoğan azaklı
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    07 Aralık 2018 16:00
    tek kelimeyle harika
    Harika bir ürün, cildim yumuşacık oluyor sonrasında. İlk sürdüğünüzde 1 dakika kadar cildinizde hafif bir gıdıklama hissi veriyor, etki ettiğini anlıyorsunuz. Bundan önce loccitane'ın kil maskesini kullanıyordum o da güzeldi ama bunun kadar etkili değildi üstelik bunun fiyatı daha uygun
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı
    Bahar Uğurdoğan
    Cinsiyet : Kadın
    21 Kasım 2018 22:47
    Kadifemsi...
    Gözenekleri kesinlikle arındırıyor. Her gün kullanmak istiyorum ama hassas ve hemen kızaran bir cilde sahibim. Haftada 2 kez kullanılması gerekiyor. Bu markanın bir çok ürününü kullanıyorum, ama en memnun kaldığım ürünü bu oldu. Gözenekleri küçülttü mü henüz belli değil, bir fark göremedim. Ama cildime çok iyi geldi. Kullanımı da uzun süre gidiyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cilt dokusunu derinlemesine arındırması
    İlayda Ulusman
    Cinsiyet : Kadın
    18 Kasım 2018 15:47
    hep kullanıyorum
    siyah ve beyaz noktalarımı düzenli kullanımda azalttı. uygulayıp temizledikten sonra gözeneklerdeki yağın dışarı çıktığını gözlemledim. memnunum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: gözeneklerdeki yağı kiri çekmesi
    17 Haziran 2018 23:16
    favori maskem
    siyah noktalarım için maske araştırırken kiehls ‘le tanıştım İstanbul’a seyahatim esnasında hemen aldım 3 aydır eşim ve ben haftada bir kez kullanıyoruz Hala yarısına gelemedik çok bereketli bir ürün. Bundan sonra başka maske kullanacağımı hiç sanmıyorum. Siyah nokta oluşumunu engellediğini fark ettim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı
    06 Haziran 2018 10:27
    Artık Favori maskem
    Killi ürünleri oldum olası sevimlimde. Kiehls markasıyla tanışmam bu ürünle oldu. Son zamanlarda siyah nokta sorunum giderek artmaya başlamıştı. İnternette araştırmalarım sonucu bu ürünü keşfettim. Şu an eşimle severek kullanıyoruz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yüzümü kurutmuyor
    14 Şubat 2018 20:58
    bayıldım
    Kiehls alışverişimin yanında deneme boyunu vermeleriyle tanıştığım bir maske. Satış danışmanının tavsiyesiyle maskeyi duştan çıktıktan sonraki gözenekleri açılmış, temiz, nemli cildime uyguluyorum. Maskeyi ilk kullandığımda yüzümde mentollü hissi veren bir yanma oluyor ama üründe mentol bulunmuyor. Bu olay beni ilk başta korkutmuştu 10-15 dk nasıl yüzümde tutucam bunu diye düşünürken yanması 1 dk içinde geçiyor. Maske kuruduktan sonra ılık su ve havlu eşliğinde temizliyorum. Nemlendiricimi de sürdükten sonra bebek popişi kıvamına gelmiş yüzüme kavuşuyorum. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Eğer tereddütleriniz varsa mağazalarından testerını deneyebilirsiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: pürüzsüz bir cilt
    09 Şubat 2018 00:14
    güzel
    2 haftadır severek kullanıyorum haftada 1 tüm yüzüme 2 kere bazen 3 kere burnuma çeneme uyguluyorum ve gerçekten etkili bi ürün siyah noktalarımı yok edip gözenekleri küçültüyo. Ve gerçekten uzun süre gidicek gibi duruyo oldukça az ürün işinizi görüyo.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: siyah noktalarının görünümünü azaltması
    03 Ağustos 2017 14:26
    İlk Günde Etki ??
    Burdaki yorumları okuyunca hemen gidip mağazasından satın aldım. Duştan çıkar çıkmaz önce satış danışmanının önerdiği Facial fuel energizing scrub ile peeling ile yüzümü temizleyip ardından maskeyi cildime uyguladım. Sonuç mu? Tertemiz bir cilt ile bugün işe fondotensiz geldim :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkisi
    13 Haziran 2017 00:34
    Gerçekten işe yarıyor
    İkinci kutudayım ve ürünü iki yıldan fazla süredir kullanan biri olarak kesinlikle etkili olduğunu söyleyebilirim. Gözenekli ve siyah noktalı görüntü ciddi bir biçimde azalıyor. Kullanımın hemen sonrasında çok taze hissediyorsunuz . Ayrıca bir kutunun uzun süre gittiği düşünülecek olursa epey uygun fiyatlı bir maske.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:

    Brand - Banner