Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

   Göz çevresindeki kırışıklıkları hedefleyen güçlü göz kremi

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    265,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 25 Kasım-27 Kasım
    • 14 ml
    Bakır PCA ve Kalsiyum PCA ile göz çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Göz çevresini nemlendirir ve cilt...
    Bakır PCA ve Kalsiyum PCA ile göz çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Göz çevresini nemlendirir ve cilt dokusunu düzeltir. İçerdiği kafein sayesinde göz çevresindeki şişliğin görünümünü azaltmada etkilidir. Hassas göz çevresine uygun olarak formüle edilmiştir.
    Kullanım Talimatı: Cildi aşağıya doğru çekmeden yüzük parmaklarınızla göz çevresindeki kemikler üzerine nazikçe uygulayın. Kremi göz pınarına getirmeyin.
    Bakır PCA

    Ciltte kolajen ve elastin dokularının düzenlenmesine yardımcı mineral.

    Kafein

    Kafeinsiz kahve üretiminin bir yan ürünü olarak doğal yoldan temin edilen kafein; cilt bakımında, şişkinlikleri indirmeye yardımcı olur.

    Kalsiyum PCA

    Kolajen fiberlerinin bozulmasına engel olmaya yardımcı içerik.

    Yorum yapan 9 kişiden 7 (%78) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    24 Mayıs 2018 15:05
    yanma
    Ürünü müşteri hizmetleri ile görüşerek aldım çok yardımcı oluyorlar ve çok bilgiler. 36 yaşım bitmek üzere göz çevremde kuruluk ve ince çizgiler mevcut 4 gündür kullanıyorum ama her sürmemde yanma hissi oluşuyor 10 dakika sonra geçiyor. Dokusu gayet güzel nemlendirmesi iyi çizgiler ve morluk için etkisi daha uzun sürede anlaşılır sanıyorum kullandıkça tekrar yorum yapacağım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
    27 Mart 2017 20:15
    Hafif
    Cildimin nemi az ve su bazli urunleri tercih ediyorum avakadolu göz kremi bana fazla gelmisti fakat bu ürün harika ve cildime uygun hafif ve cok guzel nem veriyor cikdi benim gibi hassas ve nemsiz olanlar icin kesinlikle tavsiye ederim:)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif olmasi
    03 Mart 2017 21:09
    Kesinlikle Tavsiye Ederim!..
    Antalyaya yaptığım seyahatim sırasında ziyaret ettiğim Kiehls mağazasında çalışan Şeyda Hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Bana önerdiği ürünler sayesinde yüzümdeki değişim arkadaşlarım tarafından fark edilmeye başladı bile!.. bu kremi kullanmaya başlayalı bir hafta oldu ve gerçekten şaşırtıcı bir şekilde etkisini gördüm...göz altımdaki kırışık görünümünde hafifleme başlamışken kazayağı dediğimiz bölgedeki çizgilerimde neredeyse yok gibi bir görüntü oluştu.. Bundan çok memnunum.. kesinlikle kullanmaya devam edeceğim..
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    05 Ocak 2017 09:22
    Goz alti morluklari icin cok iyi
    Goz cevremde cok derin olmayan cizgiler vardi, ilk basta cok fark gormesem de kutunun sonuna dogru cizgilerin neredeyse tamamen gittigini fark ettim. Ancak ill gunden beri dikkatimi ceken sey goz cevremdeki koyu halkalarin renginin acilmasi oldu. Su an hicbir kapatici veya baska kozmetik urun kullanmadan da goz cevrem isil isil.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Goz cevresi rengini acmasi
    10 Aralık 2016 12:21
    Çok başarıllı
    Hafif dokusuyla göz çevremi güzel nemlendırdi. Önce tester olarak almıştım. Beğendım ve satın aldım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif dokusu
    20 Ekim 2016 08:37
    tavsiye ediyorum
    Ürünü kullandıktan sonra göz etrafindaki çizgiler azaldi.Ayni zamanda dudak üstü içinde aynı ürünü kullanıyorum. Gerçekten çok guzel bir ürün,parabensiz olması extra güzel. Tek sorun sürerken zorlaniyor olmakti. Kiehl's daki uzmana bu durumu söylediğimde krem gibi yayarak değil, nokta nokta küçük vuruslarla sürersem sorun olamayacağını söyledi. Gerçekten de şimdi daha kolay uyguluyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: nemlendirme
    04 Şubat 2016 14:32
    Kullanışlı
    Göz altlarım çok kuru değil ve nemlendirmesi oldukça yeterli bir ürün.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    01 Şubat 2016 21:38
    Mükemmel bir göz kremi!
    Göz çevremde yavaş yavaş çizgiler oluşmaya başladı, bu kremle şimdiden önlemimi alıyorum. Uygulaması çok kolay, ince bir dokusu var ve hemen emiliyor. Uyguladıktan sonraki hissi de bir harika! Göz çevrem nemli, yumuşak kalıyor, çizgilerimin görünümünü de azaltıyor. Bir göz kreminden daha ne isterim :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu, uygulaması ve uyguladıktan sonra bıraktığı his harika.
    29 Ocak 2016 15:03
    Hayal Kırıklığı
    Kiehl's'in birçok ürününü memnun kalarak kullanmama rağmen, bu ürünün beni şaşırttıgını belırtmek ısterım. Yaşım itibariyle göz altımda ufak kırışıklıklar oluşmaya başlar başlamaz kullanmaya başladığım , kırışıklıkları azaltması vaadiyle aldığım ürünün olumlu bir etkisini ne yazık ki göremedim. Kremi uyguladıktan sonra o bolgeyı nemlendırmesı haricinde bir etkisi olmadı.
    Ürünün en sevdiğim özelliği:

    Brand - Banner