Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

   Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

   Göz çevresindeki kırışıklıkları hedefleyen güçlü göz kremi

    285,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 27 Eylül-29 Eylül
    • 14 ml
    Bakır PCA ve Kalsiyum PCA ile göz çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Göz çevresini nemlendirir ve cilt...
    Bakır PCA ve Kalsiyum PCA ile göz çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Göz çevresini nemlendirir ve cilt dokusunu düzeltir. İçerdiği kafein sayesinde göz çevresindeki şişliğin görünümünü azaltmada etkilidir. Hassas göz çevresine uygun olarak formüle edilmiştir.
    Kullanım Talimatı: Cildi aşağıya doğru çekmeden yüzük parmaklarınızla göz çevresindeki kemikler üzerine nazikçe uygulayın. Kremi göz pınarına getirmeyin.
    Bakır PCA

    Ciltte kolajen ve elastin dokularının düzenlenmesine yardımcı mineral.

    Kafein

    Kafeinsiz kahve üretiminin bir yan ürünü olarak doğal yoldan temin edilen kafein; cilt bakımında, şişkinlikleri indirmeye yardımcı olur.

    Kalsiyum PCA

    Kolajen fiberlerinin bozulmasına engel olmaya yardımcı içerik.

    Bu ürüne yorum yapan 15 kişi bulunuyor
    gökçe ş.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    17 Temmuz 2020 10:49
    harika
    tester ile deneme şansın oldu. keşke kendime yeni ürün almadan önce bu tester elime geçeydi. ilk kullanışta farkı gözlemek şok etti.30 yaşındayım ince ince baya da çizgim var. ilk akşam sürüp sabah kalkıp gördüğüm beni şok etti. bundan sonra alıp kullanacağım tek ürün olacak
    Ürünün en sevdiğim özelliği: çizgilerin açılması
    Betül T.
    10 Haziran 2020 01:02
    Etkili
    Öncelikle ilk sürüşte sızlatabilir ama ikinciden sonra bu etkisi geçiyor. İlk zamanlarda bir etkisini görmedim ama nemlendiricisi çok iyi geliyordu. Kutuyu bitirmeye yakın şişliğin azaldığını ve daha sıkı bir göz altı oluştuğunu farkettim. Göz altlarımda morluk olmadığı için renk konusunda birşey söyleyemem ama bütünlük sağladığını düşünüyorum. Sabah akşam düzenli kullandım. Çok yoğun ekranla çalışan biriyim. Bu ürünü kullanırken mutlu oldum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Sıkılaştırması
    sevcan t.
    Yaş : 35-44
    Cinsiyet : Kadın
    28 Mayıs 2020 20:30
    canlı ve pürüzsüz bir görüntü
    İlk kavazonu bitirdim, ikinciye başladım. Güzel nemlendiriyor ve gün boyunca canlı ve pürüzsüz bir görüntü veriyor. Kırışıklıkları yok etmedi zaten bu fiyat bandında yok eden bir ürün bence yok. Ancak fiyat performans olarak gayet iyi. Yüz için olanını da merak ediyorum, deneyeceğim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: pürüzsüz görüntü sağlıyor olması
    Melike Ü.
    30 Ocak 2020 00:50
    Yüzümü güldürenim (:
    Ürünü tester alarak başladım 10 gün kullandım ve etkisini direk görünce artık vazgeçilmezim oldu
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ince cizgilere birebir
    elif deniz t.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    28 Kasım 2019 19:27
    yağ bezeleri
    avakadolu göz kremi yağ bezesi yapmadıysa bu krem hiç yapmaz dendiği için aldım. bir kez daha öğrendim ki önce testerdan denenmeliymiş. göz çevremde küçük küçük beyaz bezeler oluşturdu. kullanmayı bıraktım. başka bi sebepten mi acaba tekrar deneyeyim dedim tekrar oluştu bezeler. önce deneyin sonra alın derim. bende kaldı mesela kocaman krem. üzücü ☹️
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yok
    Esra G.
    Cinsiyet : Kadın
    03 Ekim 2019 23:43
    çok memnunum
    Ürünü 6 yıldır düzenli kullanıyorum. 45 yaşındayım ve sonuçlarından oldukça memnunum. Daha önce kullandığım ürünler pek işe yaramıyordu. Dokusu çok iyi güzel nemlendiriyor.Sürdükten sonra biraz yanma hissi oluyor ancak 5-6 dk içinde geçiyor. İnce çizgiler ve kırışıklıklatda etkili. Oluşumunu da azaltıyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu ve nemlendiriciliği
    24 Mayıs 2018 15:05
    yanma
    Ürünü müşteri hizmetleri ile görüşerek aldım çok yardımcı oluyorlar ve çok bilgiler. 36 yaşım bitmek üzere göz çevremde kuruluk ve ince çizgiler mevcut 4 gündür kullanıyorum ama her sürmemde yanma hissi oluşuyor 10 dakika sonra geçiyor. Dokusu gayet güzel nemlendirmesi iyi çizgiler ve morluk için etkisi daha uzun sürede anlaşılır sanıyorum kullandıkça tekrar yorum yapacağım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
    27 Mart 2017 20:15
    Hafif
    Cildimin nemi az ve su bazli urunleri tercih ediyorum avakadolu göz kremi bana fazla gelmisti fakat bu ürün harika ve cildime uygun hafif ve cok guzel nem veriyor cikdi benim gibi hassas ve nemsiz olanlar icin kesinlikle tavsiye ederim:)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif olmasi
    03 Mart 2017 21:09
    Kesinlikle Tavsiye Ederim!..
    Antalyaya yaptığım seyahatim sırasında ziyaret ettiğim Kiehls mağazasında çalışan Şeyda Hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Bana önerdiği ürünler sayesinde yüzümdeki değişim arkadaşlarım tarafından fark edilmeye başladı bile!.. bu kremi kullanmaya başlayalı bir hafta oldu ve gerçekten şaşırtıcı bir şekilde etkisini gördüm...göz altımdaki kırışık görünümünde hafifleme başlamışken kazayağı dediğimiz bölgedeki çizgilerimde neredeyse yok gibi bir görüntü oluştu.. Bundan çok memnunum.. kesinlikle kullanmaya devam edeceğim..
    05 Ocak 2017 09:22
    Goz alti morluklari icin cok iyi
    Goz cevremde cok derin olmayan cizgiler vardi, ilk basta cok fark gormesem de kutunun sonuna dogru cizgilerin neredeyse tamamen gittigini fark ettim. Ancak ill gunden beri dikkatimi ceken sey goz cevremdeki koyu halkalarin renginin acilmasi oldu. Su an hicbir kapatici veya baska kozmetik urun kullanmadan da goz cevrem isil isil.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Goz cevresi rengini acmasi

    Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

    Çizgi ve kırışık görünümü göz çevresinde en çok şikayet edilen sorunlar arasında yer alıyor. Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream bakır, kalsiyum, kafein ve seramitler ile formüle edilmiş içeriğiyle göz çevresindeki kırışıklık görünümünün ve pürüzlerin azalmasına yardımcı oluyor. Hassas göz çevresine uygun olarak formüle edilmiş içerikleriyle cilt dokusununun görünümünü düzeltmeye yardımcı oluyorKafein içeren formülü ile göz çevresindeki şiş görünümü azaltıyor. Kaz ayağı görünümü için de etkili olan bu göz bakım kremi, cilt elastikiyetini artırarak göz çevresini yaşlanmaya karşı güçlendiriyor. 

    Güçlü Bir Göz Çevresi İçin Göz Bakım Kreminin Önemi

    Cildini kırışık görünüme karşı daha dirençli yapman için göz bakım
    kremlerinden destek alman gerekiyor. Narin bir yapıya sahip olan göz çevresine, henüz çizgi ve kırışıklıkların görünümü derinleşmeden doğru ürünler ile bakım yapılması, cilt dokusundaki yaşlanma sürecini yavaşlatıyor. Güçlü içerikleri ile dikkat çeken Powerful Wrinkle Reducing Eye Creamgöz çevresini nemlendirerek kırışıklık görünümünü azaltıyor. Böylece göz çevresi kırışıklıklara karşı daha güçlü savaşıyor.

    Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream’in Faydaları 

    ●  Göz çevresindeki kırışıkları hedef alarak pürüzsüz bir görünüm
     sunuyor. 

    ●  Göz çevresini nemlendiren bir bakım sağlıyor. 

    ●  Göz çevresindeki şişkinliklerin görünümünün azalmasına yardımcı 
    oluyor. 

    ●  Kaz ayakları için de etkili bir bakım sunuyor. 

      

    Bakır ve Kalsiyum İçeren Benzersiz Formül 

    Temel içerikleri bakır, kalsiyum, kafein ve seramitlerden oluşan bu formülü, gelin yakından tanıyalım. 

    ●  Seramitler 

    Cilt bariyerinin suyu geçirgenliğini güçlendiriyor ve cildin nem seviyesini ideal oranda tutmasına yardımcı oluyor. 

    ●  Kafein 

    Göz çevresindeki şişkinlik görünümü azaltıyor. 

    ●  Bakır PCA 

    Cildi güçlendirmeye yardımcı olur. 

     Kalsiyum PCA 

    Cildin nemlenmesine ve cilt bariyerinin korunmasına yardımcı olur. 

    Kiehl’s Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream’i Nasıl Kullanacağım? 

    1. Parmak uçlarına mercimek tanesi kadar krem alarak başla. 

    2. Parmak ucundaki kremi hafifçe diğer parmak ucuna da dokundur. 

    3. Göz altları ve üstüne, kısacası göz çevresine nazik dokunuşlar ile uygula. 

    4. Cildini aşağıya doğru çekmeden göz çevresindeki kemiklere uygulamaya özen göster.  

    5.  Kremi göz pınarına sürmemeye dikkat et. 

    Kiehl’s Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream’i Ne Zaman Kullanmalıyım? 

    1.Bu ürünü sabah ve akşam kullanabilirsin.  

    Kiehl’s Rutinim 

    Göz çevresinde daha etkili bir sonuç için Super Multi Corrective Cream da destek alabilirsin. Yaşlanmanın belirgin izlerine karşı 5’i bir arada bakım sunan ürün göz çevresini toparlar, sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve canlandırır.
    Göz çevresindeki sorunları çözerken yüzünün de buna en iyi şekilde eşlik etmesi için güneş korumalı yüz kremi Powerful Wrinkle Reducing Cream SPF30’u da kullanmanı öneriyoruz. Çizgi ve kırışıklık savaşçısı ürün, cildin ileride oluşacak kırışıklık görünümüne karşı direncinin artmasına yardımcı olur. 


    Brand - Banner