Nurturing Oil For Mom & Baby
   Nurturing Oil For Mom & Baby

   Nurturing Oil For Mom & Baby

   Bebek ve anne cildini nemlendirerek besleyen hafif yapılı yağ

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    249,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 16 Temmuz-18 Temmuz
    • 125 ml
    Hafif yapılı formülümüz bebeğin hassas cildini nazikçe nemlendirerek beslerken annenin cildini de daha pürüzsüz ve yumuşak...
    Hafif yapılı formülümüz bebeğin hassas cildini nazikçe nemlendirerek beslerken annenin cildini de daha pürüzsüz ve yumuşak hissettirir.
    Nemlendirici Zeytin Meyvesi ve Kayısı Çekirdeği Yağı ile zenginleştirilen yenileyici formülümüz cildi yatıştırırken daha yumuşak, sakin ve pürüzsüz kalmasını sağlar.
    Ebeveynler formülümüzün kendi ciltlerini de bebeksi yumuşaklığa kavuşturmasına bayılacaklar.
    Alerji riskini en aza indirmek ve günlük kullanıma uygun hassasiyet için test edilmiştir.
    Kullanım Talimatı: Bebeğiniz ve sizin için. Dairesel hareketler ile temiz cilde nazikçe masaj yaparak uygulayın. Harici kullanıma uygundur. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Eğer emzirme devam ediyorsa, göğüslere ve yüze uygulamayın. Bebeğinizin yüzüne, ellerine ve ayaklarına uygulamayın.
    Kayısı Çekirdeği Yağı

    Kayısı çekirdeklerinden çıkartılan ve E vitamini deposu olan kayısı çekirdeği yağı.

    Zeytin Yağı

    Cilt ve saç bakımı için değerli bir yağ olan zeytinyağı yüzyıllardır Akdeniz bölgesindeki bazı insanlar tarafından beslenme ve kozmetik ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Bu yağ, olgun zeytinlerin soğuk sıkımıyla elde edilir. “Extra Virgin” adı verilen ilk sıkım kremler, losyonlar ve saç bakımında kullanılır. Extra Virgin’de antioksidan özelliğiyle bilinen beslemeye yardımcı E vitamini bulunur.

    Brand - Banner