Nurturing Baby Cream For Face & Body
   Nurturing Baby Cream For Face & Body

   Nurturing Baby Cream For Face & Body

   Yüz ve vücut için besleyici bebek kremi

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    242,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 16 Temmuz-18 Temmuz
    • 200 ml
    Bebeklerin cilt bariyerini güçlendirir ve 24 saat nemlendirme sağlar. %99 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşur....
    Bebeklerin cilt bariyerini güçlendirir ve 24 saat nemlendirme sağlar. %99 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşur. Pediyatrik ve Dermatolojik olarak test edilmiştir. Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı: Formülün az bir miktarını uygulayın ve nazikçe masaj yapın. Genellikle bebek 8 haftalık olduktan sonra, ihtiyaç duyulduğunda uygulanabilir.
    Bal

    Çiçeklerde üretilen, arıların toplayarak depoladığı nektar. Çeşitli şekerler, balmumu ve başka birtakım maddelerden oluşan balın cilt bakımında yumuşatıcı ve nemlendirici niteliklerinden faydalanılıyor.

    Kayısı Çekirdeği Yağı

    Kayısı çekirdeklerinden çıkartılan ve E vitamini deposu olan kayısı çekirdeği yağı.

    Shea Yağı

    Afrika Karite ağacından elde edilen bu içerik nemlendirici etkisiyle bilinir.

    Bu ürüne yorum yapan 2 kişi bulunuyor
    Şule Ö.
    16 Mart 2020 15:45
    kuru havalar için ideal
    amerikanın havası çok kuru bir bölgesinde kendim için aldım ve kullandım. duş sonrası yüzüme uyguluyorum çok güzel nemlendiriyor ve yağlandırmıyor. paket oldukça büyük az bir miktar bile yetiyor. fiyat yüksek ancak bu paketin çok uzun süre yeteceğine eminim. bebek ürünü diyor ancak yetişkinlere de çok iyi geliyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlandırmadan nemlendirme
    22 Kasım 2016 14:53
    super güçlü nemlendirici
    Ben Kiehls markasının yaslanma karsıtı urunlerını 4 yıldır kullanıyorum hepsinden memnunum. Bir gun 4 yasındakı kızım icin neden kiehls almıyorum diye dusundum ve deneme boyu aldım ve sonra unuttum.. cok uzatmayayım.. gunun birinde kremlerim bitti bu kremi gordum, derken kullandım... asırı susuz bir cildim var hicbir serum krem bu kadar uzun sureli nem vermemisti cildime... ve 1 hafta sonra kuruluktan olusmus ince kırısıklıklar duzelmeye basladı.. simdi kremsiz iken bile bu kırısıklıklar yok gibi ve sadece 1 hafta kullandım..eger sorununuz nemsizlik ise ileri yastakiler icin bile guzel bir urun ve tum gun cildinizi koruyan bir nem tabakası oldugunu hissediyorsunuz...
    Ürünün en sevdiğim özelliği: gun boyu nemli tutması
    Brand - Banner