Nightly Refining Micro-Peel Concentrate
   Nightly Refining Micro-Peel Concentrate
   Nightly Refining Micro-Peel Concentrate
   Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

   Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

   Daha genç ve aydınlık bir cilt görünümü için, cilt yenilenmesine yardımcı gece serumu

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    415,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 27 Eylül-29 Eylül
    • 30 ml
    Bu mikro-peeling gece serumumuz yenilenmiş ve daha aydınlık görünümlü bir cilt görünümünü açığa çıkarmaya yardımcı olur.
    Kinoa...
    Bu mikro-peeling gece serumumuz yenilenmiş ve daha aydınlık görünümlü bir cilt görünümünü açığa çıkarmaya yardımcı olur.
    Kinoa çekirdeğinin dış kabuğundan, en az çevresel etkiyle, sürdürülebilir olarak tedarik edilen Kinoa Kabuğu Özleri ile formüle edilen bu serum, cilt yüzeyinde gece boyu devam eden yenilenmeye yardımcı olur.
    Düzenli kullanımda ince çizgilerin ve kusurların görünümü azalır.
    Etkisi dermatolojik olarak test edilmiştir.
    Hassas ciltler için gece kullanımına uygundur.
    Her şişe Bolivya’dan sürdürülebilir şekilde tedarik edilen 2000 kinoa kabuğunun konsantre özünü içermektedir.
    Kullanım Talimatı: Kullanımdan önce şişenin güvenlik kapağını çıkarıp cam damlalıklı kapağı takın. Uygulamadan önce cildi iyice temizleyin. Her gece, yüzün tamamına birkaç damla uygulayın. Uygun nemlendirici ile devam edin. Göz çevresi ile temasından kaçının. Uyarı: Bu ürün, cildin güneş hassasiyetini ve özellikle güneş yanığı ihtimalini artırabilecek olan Alfa Hidroksi Asit (AHA) içerir. Ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta güneş koruma kullanın, güneş ışınlarından korunun veya güneş ışığına maruz kalma sürenizi kısıtlayın.
    Kinoa Kabuğu Özü

    Kinoa çekirdeğinin dış kabuğundan, en az çevresel etkiyle, sürdürülebilir olarak tedarik edilmiştir. Cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur.

    Bu ürüne yorum yapan 5 kişi bulunuyor
    Didem Gülçin E.
    27 Aralık 2019 22:28
    yenilenmiş uyanın
    Ürün birkaç aydır stoklarda yoktu. Dört gözle bekliyordum dönüşünü. Hem peeling hem serum etkisi yapıyor yüzde. Lekelerimin rengi açıldı, akne sorunum hafifledi, cildimin yağ dengesi düzeldi. Daha ne diyeyim. Canım kiehls lütfen bu ürüne tıkladığımda “haber ver” butonunu görmeyeyim bundan sonra. Çok üzülüyorum çünkü.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilde anında etki etmesi
    Gamze A.
    11 Kasım 2019 23:10
    Mükemmel
    Ben aslında derin sivilce izlerim için birşey arıyordum bana gerçekçi olarak tamamen gidermesini beklemeyin ama azaltır demişlerdi.Gerçekten de öyle oldu yüzüm şu an çok daha pürüzsüz.Bir tane daha almayı düşünüyorum.Tavsiye ederim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkili
    Lale Y.
    Cinsiyet : Kadın
    25 Nisan 2019 10:58
    kiehls ürünlerini ve çalışanlarını çok seviyorum
    ben bu serumu 6 ay önce almıştım o zaman bir ay kadar düzenli kullandım, başta iki damla kullanıyordum tampon hareketlerle, ama cildim karma yağlıya dönük, bana ağır geldi iki damlası. tek damla şeklinde kullanıyorum çook bereketli bir ürün. o ara kullandım çok beğendim sonra düzensiz kaldı. şimdi iki gündür tekrar başladım ve ozaman farketmediğim etkilerini farkettim, anladım ki ara vermemek gerekiyor kesinlikle. 1 gün bile ara vermek etkisini yok ediyor. yani cildime verdiği hissi hatırladım resmen. gerçekten mükemmel, pütürlerin azalmasının yanında dudaklarımın kenarında yabancıların bulldog face dedikleri çizgilenme sarkma var, o kesinlikle azaldı hafifledi, yüzüm aydınlık eşit sabah uyandığımda daha sıkı hissettim hatta. bir doktor olarak cildime düşkünüm, kendi rozasea hastalığımı kendim tedavi ettim bunda kiehlsin faydası büyük. bursa marka avm çalışanına da teşekkür ederim çok güzel şeyler öğretti. bu ürüne 4 puan vermemin nedeni; bıraktıktan sonra etkilerinin kaybolması, kalıcı etki sunmaması. yoksa kullanırken tek kelimeyle çok etkili
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ilk kullanımda bile çok etkili, tüm kiehls ürünleri gibi vaatlerini yerine getiriyor
    23 Ekim 2017 20:43
    hassas ciltlerin granülsüz peeling ihtiyacına biçilmiş kaftan
    Hassas bir cildim var,özellikle minik granüllü peelingler kullanmaya dikkat ettim yıllarca, dr murad aha bha peelingi demalogicanın pirinç özlü zımbırtısı darphin in inci tozlu peelingini kullandım (hepsi de uçuk fiyatlı bilen bilir) ama bu kdr konforlu ve güvenli peeling kullanmadım, elim mi hafif diil granülleri mi büyüktü bilmiyorum mekanik sebeplerden cildimde elmacık kemiklerimin üstünde minik kılcal damar çatlaklarım var, bu peelingi kullanmak o anlamda çok güvenli benim için, leke açıcı serumla kombinleyip gece bakımıma dahil ettiğimden beri cildim duru görünüyor, ama soyma işlemini yumuşacık yapıyor o yüzden gün atlamamak önemli etkisi azalıyor, bikaç gün sürmesem çenemdeki gözenekler pütürlü haline dönüyor, ben en çok cilt tonunu eşitlemesini ve granülsüz olmasını sevdim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: granülsüz peeling
    05 Ekim 2016 23:14
    mucize
    MERHABA,ÜRÜNÜ DEĞERLİ TERRACİTY KİEHLS ÇALIŞANLARI TESTER OLARAK VERMİŞLERDİ VE BİR GECEDE ÜRÜNÜN CİLDİMİ RESMEN ZIMPARALAMIŞ KADAR PÜRÜZSÜZ YAPTIGINI GÖRÜNCE HEMEN ALMAYA GİTTİM.İNANILMAZ ETKİLİ VEHER ÜRÜNDE OLDUGU GİBİ DÜZENLİ KULLANIMDA CİLDİ MUHTEŞEM HALE GETİRİYOR MERAK EDENLERE 10 ÜZERİNDEN 10
    Ürünün en sevdiğim özelliği: CİLDİ BİR GECEDE PÜRÜZSÜZLEŞTİRMESİ
    Brand - Banner