2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Kiehl's Müşterilerinin Favorisi Top 10 Cilt Bakım Ürünü


Alışverişine başlamadan önce, Kiehl’sın en sevilen cilt bakım ürünleri arasında ilk 10’a giren bu formülleri mutlaka incelemelisin!

Doğa ve bilimin bir araya getirdiği ürünlerimiz arasında seçim yapmak bir hayli zor! Fakat bunlar arasında öyle formüller var ki etkinliği ile dünya çapında en çok satan cilt bakım
ürünleri listelerine dahi adını yazdırmış durumda. Peki, sen de en çok tercih edilen ürünlerimizin hangileri olduğunu merak ediyor musun? Öyleyse okumaya devam ederek, kadınların
ve erkeklerin en sevdiği Kiehl's formüllerini öğrenebilirsin!

Kiehl’s Müşterilerinin En Sevdiği 10 Ürün

Creamy Eye Treatment With AvocadoCreamy Eye Treatment With Avocado
1. Göz Çevresinde Nemli Görünüm için: Creamy Eye Treatment with Avocado

Creamy Eye Treatment with Avocado göz çevresi kremi, içeriğindeki avokado yağı sayesinde etkisi gün boyunca süren nemli bir cilt görünümü sağlıyor. Ayrıca bu krem, besleyici etkisi ile göz çevresinde daha aydınlık bir görünüm sağlamaya da yardımcı oluyor.

2. En Zorlu Hava Koşullarında Dahi Cildin Nemli Görünümünü Korumak için: Ultra Facial Cream

Kiehl’sın en sevilen nemlendiricisi olan Ultra Facial Cream, içeriğindeki buzul glikoproteinleri ve skualan ile cilde 2,3 kat daha nemli bir görünüm kazandırıyor. Ve en zorlu hava koşullarında dahi nemlendirici etkisini 24 saate kadar sürdürüyor.

Ultra Facial CreamUltra Facial Cream
Midnight Recovery ConcentrateMidnight Recovery Concentrate
3. Geceden Sabaha Daha Aydınlık Cilt Görünümü için: Midnight Recovery Concentrate

Midnight Recovery Concentrate onarıcı gece serumu, içeriğindeki doğal yağlardan aldığı güçle geceden sabaha yenilenmiş ve onarılmış bir cilt görünümü sunuyor! Akşam sefası ve lavanta yağlarının buluşmasından doğan bu formül, ince çizgi görünümü ve yorgunluk belirtilerini gözle görülür seviyede azaltarak onarılmış bir cilt görünümü sağlıyor.

Sivilce Karşıtı O Serum: Truly Targeted Blemish-Clearing Solution

Yeni "sıvı silce bandı" formülümüz 24 saatte sivilce görünümünü küçültür, 2 saatte kızarıklık görünümünü azaltır."

Powerful Wrinkle Reducing Eye CreamPowerful Wrinkle Reducing Eye Cream
Deep Pore Cleansing MasqueDeep Pore Cleansing Masque
5. Gözenek Görünümüne Karşı Etkili Bir Yardımcı için: Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Amazon beyaz kilinin güçlü arındırıcı etkisine sahip olan Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, gözeneklerde biriken kalıntıların temizlenmesine yardımcı oluyor. Böylece ciltte ferah bir his sağlayan bu maske, gözenek görünümünün belirgin seviyede azalmasına ve sebum dengesinin korunmasına da katkıda bulunuyor.

6. Anti-Aging Bakımda Çok Yönlü Etki için: Super Multi-Corrective Cream

Cildin sıkı, esnek ve canlı görünümünde azalma, giderek artan kırışıklık, ince çizgi ve leke görünümleri, en önemlisi de zamanla yitirilen dayanıklılık hissi… Yaşlanmanın ana belirtileri arasında yer alan bu yedi problemin her birine etkili çözüm sağlayan Super Multi-Corrective Cream, tek formülle güçlü bir bakım imkanı sunuyor! Phytomimetrik A vitamini, chaga mantarı ve proxylaneGX içeren bu krem; çok daha pürüzsüz, aydınlık, eşit tonlu ve genç bir cilt görünümü sağlıyor.

Super Multi Corrective CreamSuper Multi Corrective Cream
Powerful Strength Line Reducing ConcentratePowerful Strength Line Reducing Concentrate
7. Kırışıklık Görünümü Karşıtı Bakımda C Vitamini ve Hyalüronik Asit Etkisi için: Powerful-Strength Line Reducing Concentrate

C vitaminin antioksidan etkisini cilt bakımına taşıyan Powerful-Strength Line Reducing Concentrate, ilk kullanımdan itibaren daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor. Yüzde 12,5 oranında C vitaminine ek olarak hyalüronik asit de içeren bu formül, sekiz haftalık düzenli kullanımda derin kırışıklık görünümü dahil ciltte gelişen tüm yaşlanma belirtileri görünümünü gözle görülür düzeyde azaltmaya yardımcı oluyor.

8. Hassas ve Etkili Bir Cilt Temizliği için: Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash, su ile temas ettiğinde köpük formuna dönüşüyor. Bu sayede kolayca uygulanabilen formül, cildin her bölgesine eşit şekilde dağılarak güçlü bir temizlik hissi sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki ikonik kalendula (kadife çiçeği) özü ve gliserin ile cilde yatışmış bir his ve nemli görünüm kazandırıyor.

Calendula Face WashCalendula Face Wash
Midnight Recovery EyeMidnight Recovery Eye
9. Gece Boyu Süren Göz Çevresi Bakım için: Midnight Recovery Eye

Midnight Recovery Eye, akşam sefası ve lavanta yağları ile güçlendirilen formülü sayesinde göz çevresine gece boyunca bakım yapıyor. İlk kullanımdan itibaren nemli ve aydınlık bir göz çevresi görünümü sunan bu krem, düzenli kullanımda ince çizgi ve şişkinlik görünümlerini de azaltarak güne çok daha canlı bakışlar ile başlamayı sağlıyor.

10. Etkileyici Bakışlar için Koyu Halka Karşıtı Serum: Powerful-Strength Line Reducing Dark Circle Diminishing Vitamin C Eye Serum

Powerful-Strength Line Reducing Dark Circle Diminishing Vitamin C Eye Serum, içeriğindeki yüzde 12,5 oranındaki C vitamini ile göz çevresindeki koyu halka ve kazayağı görünümünü belirgin düzeyde azaltmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda hyalüronik asit de içeren bu serum, göz çevresinin daha nemli ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasında etkin rol oynuyor.

Vitamin C Eye SerumVitamin C Eye Serum