yeni - 3616
Müşteri Favorileri Seti
Müşteri Favorileri Seti
Müşteri Favorileri Seti
Müşteri Favorileri Seti
Müşteri Favorileri Seti
Müşteri Favorileri Seti

Müşteri Favorileri Seti

İkonik Avokadolu göz kremimiz, Rare Earth kil maskemiz ve Ultra Facial yüz temizleyicisinden oluşan 3'lü temel bakım seti

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  460,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Teslimat Tarihi: 26 Ekim-28 Ekim
  En sevilen formüllerimizle bakım rutininin temel adımlarını oluştur!
  En sevilen formüllerimizle bakım rutininin temel adımlarını oluştur!
  • Ultra Facial Cleanser 75 ml

   Bu nazik temizleyici, cildi doğal yağlarını yok etmeden derinlemesine temizlemek ve makyajı çıkarmak için şekerden elde edilen ve köpüren glukozid maddesi ile özel olarak formüle edilmiştir. Normal, normalden kuruya dönük ve kuru ciltler için uygundur. Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı gibi etkili doğal içeriklerle nazik formülümüz, fazla yağı, kiri ve kalıntıları temizler.Cildin doğal bariyerini korumak için pH dengesi sağlanmıştır. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

  • Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque 28 ml

   İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır. Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar. Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusunu düzenler.

  • Creamy Eye Treatment with Avocado 14 ml 

   En popüler göz kremimiz olan ve Avokado Yağı içeren bu yumuşak formül, göz çevresini nazikçe nemlendirir. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık kazandırır. Benzersiz, konsantre dokusu göze nüfuz etmez. Göz doktorları tarafından test edilmiştir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Avocado Nourishing Hydration Mask ile kullanarak cildinizi beslerken nemlendirin.
  • Ultra Facial Cleanser Nasıl Kullanılır?

   Temiz parmak uçlarınızla, yüzünüze ve/veya boynunuza, yukarı ve dışarıya doğru, dairesel bir hareketle, hafifçe masaj yapın. Ilık su ile yıkayarak tamamen giderin. Sabah ve/veya gece kullanın. Göz çevresine uygulamayınız.

  • Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque Nasıl Kullanılır?

   Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.Göz çevresinden sakının.Kurumasını bekleyin.10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.

  Brand - Banner