Musk Shower Gel
   Musk Shower Gel
   Musk Shower Gel
   Musk Shower Gel

   Musk Shower Gel

   Köpükçe zengin banyo ve duş jeli

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    159,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 24 Eylül-26 Eylül
    • 250 ml
    1920'li yılların başında yaratılarak klasikler arasındaki yerini alan modern ve kalıcı Original Musk Oil'dan esinlenilen bu...
    1920'li yılların başında yaratılarak klasikler arasındaki yerini alan modern ve kalıcı Original Musk Oil'dan esinlenilen bu köpükçe zengin banyo ve duş jeli, cildi nazik ve etkili bir şekilde temizleyerek cilde yumuşaklık kazandırır, ciltte harika bir koku bırakır.
    Kullanım Talimatı: Duşta banyo süngeri il cilde uygulayın ve durulayın. Konforlu ve keyifli bir köpük banyosu isterseniz, birkaç avuç (isterseniz daha fazla) jeli akan suyun altına dökün. Banyodan sonra Original Musk Body Lotion ile cildinizi nemlendirin.
    %15 Bitkisel Kaynaklı Gliserin

    Nem mıknatısı görevi gören bu nemlendirici içerik, havadaki nemi cilde hapseder.

    Sodyum PCA

    Piroglutamik asidin sodyum tuzu; amino asitlerden elde edilir. Sodyum PCA nem tutucu işlevi ışığında cilt bakım ürünlerinde cilt yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olarak kullanılır.

    Aloe Vera

    Bu ürüne yorum yapan 1 kişi bulunuyor
    Emine A.
    Yaş : 18-24
    Cinsiyet : Kadın
    15 Haziran 2020 13:52
    musk kokusu
    vucutta uzun sure kalıcı bır kokusu var fakat musk kokusu daha cok orta yasa hıtap edıyor bence urunu aldım ama musk kokusunun ne oldugunu tam anlamıyla bılmıyordum sımdı ogrendım..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: temızleme ozellıgı
    Brand - Banner