Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate

   Midnight Recovery Concentrate

   Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri

    272,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 23 Temmuz-25 Temmuz
    • 15 ml
    • 30 ml

    1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve...

    MRC/SSS

    1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler.
    Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar.
    Yenileyici, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen temel yağların bir karışımı olan bu formül, gece boyunca cilt bariyerini yenilemek için çalışır.
    Düzenli kullanımı sonucunda cildi yorgunluk izlerinden arındırdığı, sıkılaştırdığı ve canlandırdığı; ince çizgiler ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olduğu yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

    Kullanım Talimatı:Elinize 2-3 damla damlatın.Önce yanaklarınıza, kalan ürünü T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın.Tek başına ya da üzerine uygun nemlendiriciyle kullanabilirsiniz.Sadece geceleri kullanınız. Yağlı ciltlerde öncesinde cilt yağını dengeleyici bir yıkama jeli ve/veya tonik ile kullanılması önerilir.
    Akşam Sefası Yağı

    Anavatanı Kuzey Amerika olan bu bitki iki yılda bir çiçeklenir. Çiçeğinin büyük, kokulu, sarı yaprakları gün batımında açar ve sabaha kadar açık kalır. Cilt bariyerini onarır ve cildin ışılıtılı görünmesine yardımcı olur.

    Lavanta Yağı

    Lavanta yağının aroması cildi rahatlatmaya yardımcı bir etki gösterir.

    Skualan

    Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

    Yorum yapan 63 kişiden 58 (%92) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    arzu uysal
    Cinsiyet : Kadın
    27 Şubat 2019 15:07
    Nasıl güzelsin!
    Hoş kokusu ve cildime gece boyunca verdiği nem muhteşem1
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusu
    . .
    Cinsiyet : Kadın
    21 Şubat 2019 01:25
    vazgeçilmezim
    etkisini birkaç kullanımdan itibaren görebileceğiniz, özellikle karma - kuruya dönük ciltler için efsane bir yağ dengeliyici. kusursuz bir ürün. ömür boyu vazgeçilmeyecek türden!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yoğun onarıcılık. nem ve yağ dengesini eşitlemesi
    Busra Saat
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    25 Ocak 2019 03:29
    Tazecik bir cilt hissi
    Her gece mutlaka yatmadan önce avuç içime 4 damla damlatıp iki avuç içimi birbirine değdirip yüzüme tampon hareketlerle uyguluyorum bu şekilde kesinlikle daha verimli oluyor tüm yüzüme kolayca uygulayabiliyorum. Yüzümde kuruluktan egzama oluşuyordu fakat bu ürünü kullandıktan sonra olmadı. Sürekli kullanmak gerekiyor sadece. Aksattığım zamanlar tekrar yüzüm kuruyup egzama haline gelebiliyor. Geleceğe yatırım cildinizi hep taze tutmak istiyorsanız geç olmadan kullanın derim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Tazelik hissi
    Hilal Tosun
    Cinsiyet : Kadın
    15 Ocak 2019 07:56
    harika bir ürün
    Kullanmaya ilk başladığım günden itibaren etkisini görebildiğiniz bir ürün.Harika ! Teşekkürler kiehls ❤️
    Ürünün en sevdiğim özelliği: etkisi ve kokusu
    Yasemin Zeybek
    Yaş : 35-44
    Cinsiyet : Kadın
    08 Ocak 2019 17:09
    Ürün gerçekten etkili
    Gece bakımı sonrası yatmadan önce kullandığımda pozitif sonuçlar elde ettim ancak bazı dönemler yüzümde yag bezeleri oluştu ve zaman zaman akne çıktı. Sanırım cildimin yağlandığı dönemlerde kullanmamam gerekiyor:)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusu
    betül demirci
    Cinsiyet : Kadın
    11 Aralık 2018 17:12
    Aydınlık Cilt
    Cildim de pek bir problem yok. Kiehls ürünlerini yaklaşık 1.5 yıldır düzenli kullanıyorum. 4 temel ürünün yanında bu güzel ürünü de cilt bakım rutinlerime ekledim. Etkisi gözle görünecek kadar güzel. Aldığım günden beri düzenli kullanıyorum ve sabahları daha aydınlık bir cilt ile uyanıyorum. Ciltteki renk eşitsizliğini de düzeltiyor. Cildinizin nefes aldığını hissedebilirsiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlık cilt, renk eşitsizliğini düzenleme
    İlayda Ulusman
    Cinsiyet : Kadın
    04 Aralık 2018 00:55
    memnun kaldım
    Ürünü akşam yatarken kullanıyorum. Her gece sürmesem de cilt bakımı yaptıktan sonra kesin sürüyorum. Güzel aromalı huzur veren bir kokusu var. Ürün uzun süre gidiyor. Bir kaç damlası bile etki ediyor. Hızlı emiliyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusu
    Sevde Başol
    Cinsiyet : Kadın
    25 Kasım 2018 03:11
    yağlı ve hassas ciltlerde bile harika ♥️
    Cildim yazın aşırı yağlı kışında soğuktan anında kuruyan ve hassaslaşan yapıda. Kışın kuru olmasına rağmen nemlensin diye aldığım kötü bi üründe anında t bölgemde yağlanma olur yarı kuru yarı yağlı bi hal alır. Bu ürün aldığım diğer ürünlerin yanında 4ml çanta boyu olarak hediye geldi ve ilk sürdüğüm gece hemen etkisini gösterdi ürüne sadece yağ olarak bakarken hiç böyle mükemmel bişey beklemiyordum eşim bile farkı hissetti, cildimde aydınlık, canlılık ve renk eşitliği oldu. Ben buradan ürün alırken hep yorumları okuyup alıyorum çok faydası oluyor hiç yanıltmadı inşallah benim gibi cilt yapısı olanlara faydası olur
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilt bakımından çıkmış hissiyatı
    BURCU ERTUR
    Cinsiyet : Kadın
    24 Eylül 2018 23:07
    Mu-ci-ze!!
    Cildim yağlı olduğu için çok tereddütteydim, Akasya'daki mağazaya gidip o ufak cilt testlerinden yaptırdım ve ürünün bir testerını aldım. 1 haftadır kullanıyorum ve cildimde yarattığı mucizeye inanamıyorum! Satın almak için geldim biraz pahalı evet ama çok ürün tüketen biri değilim, birkaç vazgeçilmezimden biri olacak.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: canlandırması, pürüzsüzleştirmesi
    Simge Neşşar İleri
    Cinsiyet : Kadın
    19 Eylül 2018 12:25
    Cilt bakım yağlarıyla beni tanıştıran ürün :)
    Cilt bakım yağlarına karşı ciddi bir önyargım vardı, ancak Midnight Recovery Concentrate bu önyargıyı yıktı ve özellikle Daily Reviving Concentrate'i denememe sebep oldu. Ürünü akşamları yatmadan kullanıyorum, kısa süre içerisinde emiliyor ve hissetmiyorum bile. Kokusunu da çok seviyorum :) Sabah kalktığımda rahatlamış bir ciltle uyanıyorum. Çok teşekkürler!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Çok hızlı emilmesi, sabah rahatlamış ciltle uyanmam :)

    Brand - Banner