Midnight Recovery Concentrate - Özel Tasarım
   Midnight Recovery Concentrate - Özel Tasarım
   Midnight Recovery Concentrate - Özel Tasarım
   Midnight Recovery Concentrate - Özel Tasarım

   Midnight Recovery Concentrate - Özel Tasarım

   Sabaha daha dinlenmiş ve canlı bir cilt için saf botanik gece bakım iksiri

    369,00
    TL
     
    • 50 ml
    Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Midnight Recovery Concentrate Andrew Bannecker tarafından...
    Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Midnight Recovery Concentrate Andrew Bannecker tarafından özel olarak tasarlandı.1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağın karışımı formül. Temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar. Yenileyici botanik yağların, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen temel yağların bir karışımı olan bu formül, cildin sabah daha genç görünmesini sağlamak için gece boyunca cilt bariyerini yenilemek için çalışır. İçeriğinde cildi yatıştıran, aydınlık görünüm veren ve onarıcı etki yapan Lavanta Yağı bulunmaktadır.
    Kullanım Talimatı: Elinize 2-3 damla damlatın. Önce yanaklarınıza, kalan ürünü T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın. Tek başına ya da üzerine uygun nemlendiriciyle kullanabilirsiniz. Sadece geceleri kullanınız.
    Akşam Sefası Yağı

    Anavatanı Kuzey Amerika olan bu bitki iki yılda bir çiçeklenir. Çiçeğinin büyük, kokulu, sarı yaprakları gün batımında açar ve sabaha kadar açık kalır. Cilt bariyerini onarır ve cildin ışılıtılı görünmesine yardımcı olur.

    Lavanta Yağı

    Lavanta yağının aroması cildi rahatlatmaya yardımcı bir etki gösterir.

    Skualan

    Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

    Brand - Banner