2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Midnight Recovery Concentrate 50 ml - Özel Tasarım

Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri
595,00 TL
BOYUT
50 ml
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 02-12-2021
stokta mevcut
SKU
3605972620408

Midnight Recovery Concentrate 50 ml - Özel Tasarım

Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Midnight Recovery Concentrate Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlandı.1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağın karışımı formül. Temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar. Yenileyici botanik yağların, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen temel yağların bir karışımı olan bu formül, cildin sabah daha genç görünmesini sağlamak için gece boyunca cilt bariyerini yenilemek için çalışır. İçeriğinde cildi yatıştıran, aydınlık görünüm veren ve onarıcı etki yapan Lavanta Yağı bulunmaktadır.
Faydaları
● İnce çizgi görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor.  ● Cilt görünümünü daha pürüzsüz ve sıkı bir hale getiriyor.  ● Her sabah aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanı sağlıyor.  ● Düzenli kullanımda ciltteki yorgun görünümü ve yorgunluk izlerini azaltıyor.  ● Gece boyunca cilt bariyerini yenilemek için çalışıyor.
İçerikler
Skualan

Skualan, zeytinden elde edilen yüksek ölçüde rafine edilmiş nemlendirici bir yağdır.

Akşam Sefası Yağı

Anavatanı Kuzey Amerika olan bu bitki iki yılda bir çiçeklenir. Çiçeğinin büyük, kokulu, sarı yaprakları gün batımında açar ve sabaha kadar açık kalır. Cilt bariyerini onarır, cildin ışılıtılı görünmesine ve elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

Lavanta Yağı

Lavantadan buharla damıtılan Lavanta Yağı, cilt üzerinde yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikleriyle bilinir. Rahatlatıcı bir aromaya sahip olan Lavanta Esansiyel Yağı, genellikle uykuya hazırlanırken duyuları rahatlatmak için kullanılır.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar