Midnight Recovery Concentrate
   Midnight Recovery Concentrate

   Midnight Recovery Concentrate

   Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri

    249,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 23 Ocak-25 Ocak
    • 30 ml

    1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve...

    MRC/SSS

    1 numaralı müşteri favorisi. %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan bitkisel konsantre, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler.
    Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar.
    Yenileyici, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen temel yağların bir karışımı olan bu formül, gece boyunca cilt bariyerini yenilemek için çalışır.
    Düzenli kullanımı sonucunda cildi yorgunluk izlerinden arındırdığı, sıkılaştırdığı ve canlandırdığı; ince çizgiler ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olduğu yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

    Kullanım Talimatı:Elinize 2-3 damla damlatın.Önce yanaklarınıza, kalan ürünü T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın.Tek başına ya da üzerine uygun nemlendiriciyle kullanabilirsiniz.Sadece geceleri kullanınız. Yağlı ciltlerde öncesinde cilt yağını dengeleyici bir yıkama jeli ve/veya tonik ile kullanılması önerilir.
    Akşam Sefası Yağı

    Anavatanı Kuzey Amerika olan bu bitki iki yılda bir çiçeklenir. Çiçeğinin büyük, kokulu, sarı yaprakları gün batımında açar ve sabaha kadar açık kalır. Cilt bariyerini onarır ve cildin ışılıtılı görünmesine yardımcı olur.

    Lavanta Yağı

    Lavanta yağının aroması cildi rahatlatmaya yardımcı bir etki gösterir.

    Skualan

    Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

    Yorum yapan 58 kişiden 53 (%91) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    betül demirci
    Cinsiyet : Kadın
    11 Aralık 2018 17:12
    Aydınlık Cilt
    Cildim de pek bir problem yok. Kiehls ürünlerini yaklaşık 1.5 yıldır düzenli kullanıyorum. 4 temel ürünün yanında bu güzel ürünü de cilt bakım rutinlerime ekledim. Etkisi gözle görünecek kadar güzel. Aldığım günden beri düzenli kullanıyorum ve sabahları daha aydınlık bir cilt ile uyanıyorum. Ciltteki renk eşitsizliğini de düzeltiyor. Cildinizin nefes aldığını hissedebilirsiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlık cilt, renk eşitsizliğini düzenleme
    İlayda Ulusman
    Cinsiyet : Kadın
    04 Aralık 2018 00:55
    memnun kaldım
    Ürünü akşam yatarken kullanıyorum. Her gece sürmesem de cilt bakımı yaptıktan sonra kesin sürüyorum. Güzel aromalı huzur veren bir kokusu var. Ürün uzun süre gidiyor. Bir kaç damlası bile etki ediyor. Hızlı emiliyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusu
    Sevde Başol
    Cinsiyet : Kadın
    25 Kasım 2018 03:11
    yağlı ve hassas ciltlerde bile harika ♥️
    Cildim yazın aşırı yağlı kışında soğuktan anında kuruyan ve hassaslaşan yapıda. Kışın kuru olmasına rağmen nemlensin diye aldığım kötü bi üründe anında t bölgemde yağlanma olur yarı kuru yarı yağlı bi hal alır. Bu ürün aldığım diğer ürünlerin yanında 4ml çanta boyu olarak hediye geldi ve ilk sürdüğüm gece hemen etkisini gösterdi ürüne sadece yağ olarak bakarken hiç böyle mükemmel bişey beklemiyordum eşim bile farkı hissetti, cildimde aydınlık, canlılık ve renk eşitliği oldu. Ben buradan ürün alırken hep yorumları okuyup alıyorum çok faydası oluyor hiç yanıltmadı inşallah benim gibi cilt yapısı olanlara faydası olur
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilt bakımından çıkmış hissiyatı
    BURCU ERTUR
    Cinsiyet : Kadın
    24 Eylül 2018 23:07
    Mu-ci-ze!!
    Cildim yağlı olduğu için çok tereddütteydim, Akasya'daki mağazaya gidip o ufak cilt testlerinden yaptırdım ve ürünün bir testerını aldım. 1 haftadır kullanıyorum ve cildimde yarattığı mucizeye inanamıyorum! Satın almak için geldim biraz pahalı evet ama çok ürün tüketen biri değilim, birkaç vazgeçilmezimden biri olacak.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: canlandırması, pürüzsüzleştirmesi
    Simge Neşşar İleri
    Cinsiyet : Kadın
    19 Eylül 2018 12:25
    Cilt bakım yağlarıyla beni tanıştıran ürün :)
    Cilt bakım yağlarına karşı ciddi bir önyargım vardı, ancak Midnight Recovery Concentrate bu önyargıyı yıktı ve özellikle Daily Reviving Concentrate'i denememe sebep oldu. Ürünü akşamları yatmadan kullanıyorum, kısa süre içerisinde emiliyor ve hissetmiyorum bile. Kokusunu da çok seviyorum :) Sabah kalktığımda rahatlamış bir ciltle uyanıyorum. Çok teşekkürler!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Çok hızlı emilmesi, sabah rahatlamış ciltle uyanmam :)
    çiğdem gökçek
    Cinsiyet : Kadın
    07 Eylül 2018 13:39
    başarılı
    1 haftadır kullanıyorum ve cildim de fark etti mi evet çok başarılı ben kokusunu pek beğenmedim ama etki süper bu bakım yağı öncesinde cildime mutlaka KİEHL'S C vitamin seruMu uygulayıp hemen üstüne yatmadan önce tampon hareketlerle uyguluyorum sonuç mu MUHTEŞEM..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilde etkisi
    21 Haziran 2018 11:05
    Güne güzel başlayın :)
    Bakım yağı olmasına rağmen sabah uyandığınızda hiç de yağlı bir his vermeyen , muhteşem kokusuyla muhteşem ürün.Kesinlikle , tereddüt etmeden denemelisiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: sabah tenimde bıraktığı yumuşaklık hissi
    02 Haziran 2018 20:23
    mucize gibi
    Kiehls ürünlerini daha önce çok arastirmistim,ancak cilt hassaiyetimden ötürü yinede tereddut ile yaklaştım. Capitol avm de yakından inceleme fırsatı buldum. Ozellikle müşteri danışmanı bayanlar çok nazik ve çok ilgili birsekilde ürünleri tanıtıp cildim için en doğru seçimleri önerdiler ayrıca cildine uygun testerlari verdiler. Şuanda tüm testerlarin ürünlerini aldım gece ve gündüz rutinini uyguluyorum. İnanılmaz güzel ve gerçekten etki eden içerikler. Öncelikle danışman arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Kiehls in özellikle bu ürünü olmak üzere hayatımdasın
    Ürünün en sevdiğim özelliği: etkisi
    22 Aralık 2017 21:50
    harika
    Okuduğum yorumlarda hep mükemmel olduğundan bahsediliyordu. Merakımdan gittim aldım. Hatta hiç denemeden aldım. Aslında hiç denemeden bişey almam. Şunu söyleyebilirim ki ; abartmıyorlarmış. Sabah kalktığımda yüzüm çok berrak ve yumuşak. Ayrıca çok bereketli bir ürün. Bittikçe alacağım ürünlerden. Teşekkürler kiehl's
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yeterince nemlendirmesi ve kokusu
    20 Aralık 2017 22:08
    muhteşem ötesi
    Bende numune sayesinde ürünü tanıdım ve bittikten sonra hemen orjinal boyunu satın aldım.gerçekten harika bir ürün ömür boyu kullanacağım bir ürün
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlılık hissi bırakmaması ve parlaklığı

    Brand - Banner