Micro-Blur Skin Perfector
Micro-Blur Skin Perfector
Micro-Blur Skin Perfector
Micro-Blur Skin Perfector
Micro-Blur Skin Perfector
Micro-Blur Skin Perfector

Micro-Blur Skin Perfector

Anında pürüzsüz bir görünüm, uzun vadede küçülmüş gözenekler için çok fonksiyonlu krem

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  265,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Teslimat Tarihi: 06 Aralık-08 Aralık
  • 30 ml
  Çok fonksiyonlu Micro-Blur Skin Perfector cildin görünümünü anında değiştiren bir flulaştırma etkisi sağlar. Anında...
  Çok fonksiyonlu Micro-Blur Skin Perfector cildin görünümünü anında değiştiren bir flulaştırma etkisi sağlar. Anında gözeneklerin görünümü azalır ve cilt daha pürüzsüz görünür.Düzenli kullanımda gözle görülür şekilde gözenekleri küçültür ve azaltır.Gözenekleri tıkamaz, komedojenik değildir.Tüm cilt tiplerine ve renklerine uygundur.
  Kullanım Talimatı: Temiz cilde gece ve gündüz istediğiniz sıklıkta uygulayın. Gündüz kullanımında, daha etkili sonuçlar için BB Cream ya da UV korumanın üzerine uygulanması önerilir. Gece kullanımında, cilt bakım rutininin son adımı olarak uygulanır.
  Lipo Hidroksi Asit

  Cilt lekelerini erken bir safhada temizleyen ve yeni lekelerin oluşmasını engelleyen salisilik asit türevi bir beta hidroksi asit.

  Bu ürüne yorum yapan 10 kişi bulunuyor
  Elçin D.
  26 Şubat 2020 16:22
  hiçbir işe yaramayan bir ürün
  Ürünü bir ay kadar burun bölgemde denedim. Ne gözenek görünümünü günlük olarak düzeltmek ne de tedavi etmek konusunda hiçbir işe yaramıyor.
  İlayda U.
  Cinsiyet : Kadın
  04 Aralık 2018 01:20
  kadifemsi his
  2.5 haftadır sabah akşam bakım rutininin en son aşaması olarak uyguluyorum. Dokusu çok güzel. Kadifemsi gibi. Gözeneklerim biraz küçüldü. Ama etkisi çok hızlı gelmedi bana. Tabii ki ürünün kesin etkisi için daha uzun süre kullanmak gerekli.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: kadifemsi dokusu
  15 Ocak 2018 19:45
  mükemmel etki
  Daha ilk sürüşte 5 yaş tazelenmiş, dupduru bir hal almış, gözeneksiz bir cilt. Her kadının çantasında bulunması gereken joker bir ürün.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: anında etki etmesi
  24 Kasım 2017 12:27
  En iyisi
  Farklı markaların ürünlerini kullandım, özellikle çok popüler olan ve oldukça pahalı markalar.. Bu ürünün deneme boyunuda deneme fırsatım oldu..Çok beğendim, sürüldüğü anda bebek gibi bir cilt, küçülmüş gözenekler ve aydınlık bir cilt..Elimdeki ürün biter bitmez sipariş vereceğim..Teşekkürler Kiehl’s
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Kadifemsi doku
  21 Haziran 2017 16:03
  kendisi bir harika :))
  Deneme boyunu almıştım ve hayran kaldım. Hemen siparişini verdim. Günlük cilt temizliğinin son adımı olarak kullanıyorum ve yüzümde bıraktığı o güzel dokuyu çok seviyorum. Sanırım bu kremden vazgeçmeyeceğim :))
  29 Mart 2017 10:51
  daha iyi ürünler kullandım
  micro blur teknolojisi kullanan bir çok marka var. ben bunu da deneyeyim dedim ama istediğim etkiyi göremedim. sürüldüğü anda fena değil ama bir saat sonra etkisi geçiyor. ben gündüz nemlendiriciden sonra fondotenden önce kullanıyorum istediğim gibi değil malesef :(
  10 Mart 2017 01:11
  Kesinlikle gözenek küçültüyor
  Genişlemiş gözeneklerim için denemediğim marka kalmadı.kullandığım en etkili ürün.1 haftadır kullanıyorum kesinlikle fark yarattı.teşekkürler kiehl's
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Hızla gözenek küçültmesi
  07 Ocak 2017 10:38
  Skin perfector
  Yüzdeki yaplanma için birebir
  22 Aralık 2016 09:14
  DOKUSU
  YAĞLI CİLDİM VAR ÜRÜNÜ CİLDİMİ TEMİZLEDİKTEN SONRA SON ADIM OLARAK KULLANIYORUM CİLDİMDEKİ YAĞ ORANINI DENGELİYOR AYNI ZAMANDA GÖZENEKLERİMDE KÜÇÜLME GÖRDÜM ÜSTELİK BUNLARIN HEPSİNİ TESTER'DA ŞİMDİ ÜRÜNÜN KENDİSİNDEN SİPARİŞ EDECEĞİM KREMİMİ BULDUM :) TEŞEKKÜRLER KİEHL'S <3
  Ürünün en sevdiğim özelliği: YUMUŞACIK VE PÜRÜSZSÜZ
  11 Nisan 2016 18:19
  piyasadakileri hepsini denedim en iyisi bu - hem saglikli hem etkili
  gozenek problemi kalmıyor surunce harika bir cilt, mat ve duzgun.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: yapısı ve dokusu
  Brand - Banner