%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Koyu Leke Karşıtı C Vitamini Rutini Tanışma Seti

Leke görünümüne karşı etkili formüllerle kapsamlı bir cilt bakımı sunan tanışma seti
399,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-05-2022
stokta mevcut
SKU
8690595165301

Koyu Leke Karşıtı C Vitamini Rutini Tanışma Seti

Leke görünümüne karşı etkili formüllerle kapsamlı bir cilt bakımı sunan tanışma seti

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?

Leke görünümüne karşı favori ürünlerimizle cilt bakım rutinini oluşturmanın harika yolunu keşfet! Setin içindeki ürünler: Clearly Corrective Dark Spot Solution (15 ml), Powerful-Strength Line Reducing Concentrate (5 ml), Ultra Facial Cream (7 ml), Ultra Light Daily UV Defense (3 ml)

Clearly Corrective Dark Spot Solution: düzenli kullanımda koyu lekelerin görünümünü azaltır ve daha ışıltılı ve aydınlık bir cilt sunar. Günlük ve düzenli kullanımla birlikte cilt gözle görünür şekilde daha eşit renk tonuna sahip olur. Gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engeller. Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür. 

Powerful- Powerful-Strength Line Reducing Concentrate: %12,5 C Vitamini ve Hyalüronik asit içeren formülüyle parlaklığı anında artırır, cildi sıkılaştırır ve daha pürüzsüz görünen bir cilt için ince çizgileri, kırışıklıkları ve gözenekleri gözle görülür şekilde azaltır.

Ultra Facial Cream:  #1 numaralı nemlendiricimiz. Efsane nemledirici hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur

Ultra Light Daily UV Defense: Günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF50 faktörlü güneş koruma losyonu güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması (kırışıklık, sarkma, koyu lekeler) ve cilt kanserine karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Antioksidan özellikli E vitamini içeren formülümüz cildi nemlendirirken serbest radikallere karşı koruma sağlar. Komedojenik değildir. 

Faydaları

Clearly Corrective Dark Spot Solution: Bir şişe kullanım sonunda kulanıcılarımızın: ** % 97'si hiperpigmentasyonda gözle görülür bir azalma gördü % 97'si koyu lekelerde gözle görülür bir azalma gördü % 87'si akne sonrası izlerde gözle görülür bir azalma gördü ** Sonuçlar, 104 denek üzerinde 12 haftalık bir klinik testte uzman derecelendirmesine dayanmaktadır. Powerful-Strength Line Reducing Concentrate: Parlaklığı anında artırır. Sadece 2 hafta içinde çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltırken zamanla sıkı bir cilt oluşumuna yardımcı olur. Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve genişlemiş gözeneklerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Stabilize C Vitamini, cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve 6 güne kadar ciltte etkili kalır. Ultra Facial Cream: Yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için 24 saat süren bir nem desteği sağlıyor. Ultra hafif dokusu cilt tarafından kolayca emiliyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan içeriği cildin en kuru bölgelerini dahi nemlendirerek 2.3 kat daha nemli bir cilt sunuyor. Ultra Light Daily UV Defense: Güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması (kırışıklık, sarkma, koyu lekeler), cilt kanseri ve serbest radikallere karşı koruma sağlar. Güneşe maruz kalan tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve pürüzsüzleştirir. Gün boyu nem sağlar.

İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Clearly Corrective Dark Spot Solution: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka yüksek koruma filtreli güneş koruma ürünü uygulanarak cilt korunmalıdır.

Powerful- Powerful-Strength Line Reducing Concentrate: Uygulamadan önce cildi temizleyin. C Vitamini serumumuzu göz çevresinden kaçınarak tüm yüze uygulayın. 3.Adım: Formül ciltte emilirken, hafif bir sıcaklık hissedebilirsiniz. İpucu: Gece ve gündüz olmak üzere günde 2 kez kullanılabilir.

Ultra Facial Cream:  Nem kaybının önüne geçmek için temizlenmiş bir yüze sabah veya akşam düzenli olarak uygulamalısın. Dairesel hareketler ile yüze masaj yaparak uygulayabilirsin. Cilt bakım rutininin tamamlayıcısı olarak nemlendirici kremi, gece ve gündüz kullanabilirsin.

Ultra Light Daily UV Defense: Günlük cilt bakım rutininizin son adımı olarak uygulayın. Gün boyu güneşe maruz kalınan durumlarda, en az iki saatte bir yeniden uygulayın.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar