Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Kiehl's Lovers - Mega Müşteri Favorileri Seti

Kiehl'sın en sevilen 6 ürününden oluşan dev cilt bakımı seti
720,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595153797

Kiehl's Lovers - Mega Müşteri Favorileri Seti

Kiehl'sın en sevilen 6 ürününden oluşan dev cilt bakımı seti

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl’sın en sevilen ürünlerini birleştirdik! İkonik formüllerimizle eksiksiz bir cilt bakım rutinine hazır mısın? Setin içindeki ürünler: Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy): Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! Ultra Facial Cream (50 ml – Orijinal Boy): Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque (125 ml – Orijinal Boy): İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşur ve cilt dokusunu düzenler. Midnight Recovery Concentrate (4 ml – Seyahat Boy): Geceden sabaha daha aydınlık ve genç görünüm sağlayan gece bakım iksirimiz. 10 botanik yağ karışımı ile zenginleştirilmiş genç görünüm veren serumumuz cildin gene onarım sürecini destekler. Cilt dokusunda iyileşme sağlarken ince çizgi görünümünü de azaltır.  Ultra Facial Cleanser (30 ml - Seyehat Boy): Cilde yumuşak bir görünüm kazandıran bu temizleyici, besleyici nem terapisi ile ciltteki kiri ve kalıntıları nazikçe temizler. Ciltteki makyaj kalıntılarını temizlerken, nemlendirici özellikteki içerikleri sayesinde cildi kurutmaz. Tüm cilt tipleri için uygun olan formülü ve pH dengeli olması da cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate (5 ml – Seyahat Boy): Antioksidan açısından zengin C Vitamini serumumuz; parlaklığı anında artırır, cildi sıkılaştırır ve daha pürüzsüz görünen bir cilt için ince çizgileri, kırışıklıkları ve gözenekleri gözle görülür şekilde azaltır. % 10,5 L-Askorbik Asit ve % 2 Askorbil Glukozit artı Hyalüronik Asit ile formüle edilen bu stabilize C Vitamini konsantresi, aydınlık bir cilt için Kiehl’s müşterilerinin ilk tercihidir. Kiehl’s Çanta: En sevdiğin Kiehl’s ürünlerini her zaman yanında taşıyabilmen için özel tasarımlı Kiehl’s çanta!
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Creamy Eye Treatment with Avocado:Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın!Kiehl's İpucu:Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!Ultra Facial Cream:Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque:Temizlediğiniz ve nemlendirdiğiniz cildinizin göz bölgesi dışında kalan yerlere ince bir tabaka uygulayarak 10 dakika kurumasını bekleyin.Kuruduktan sonra nemli veya sıcak bir havlu ile veya suyla yıkayarak temizleyebilirsiniz.Midnight Recovery Concentrate: Temizlediğiniz ve toniklediğiniz cildinize Midnight Recovery Concentrate gece serumumuzu uygulayarak geceden sabaha daha genç ve aydınlık bir görünüm için cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekleyin.Ultra Facial Cleanser:Temizleyiciyi parmak ucunuza bir miktar aldıktan sonra ıslak yüzünüzüngöz çevresi dışında kalan yerlerinedairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.Daha sonra ılık su ile yıkayarak iyice durulayın.Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate:Ürünü parmak uçlarınızla alıp dağıtın.Göz çevrenizdeki kemik boyunca yumuşak dokunuşlarla temiz cildinize uygulayın.Her sabah ve akşam uygulayın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar