%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Kiehl's Günü 11'li Mega Set

10 sevilen formülümüz ile mega cilt bakım rutinini oluştur.
Değerlendirme:
(95)
(4.8)
1.350,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-05-2022
stokta mevcut
SKU
8690595158570

Kiehl's Günü 11'li Mega Set

10 sevilen formülümüz ile mega cilt bakım rutinini oluştur.

Değerlendirme:
(95)
(4.8)
MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's gününe özel, 10 etkili formülümüzden oluşan seti keşfet! Midnight Recovery gece bakım iksirimiz, Avokadolu göz kremimiz, Rare Earth kil maskemiz, Ultra Facial nemlendirici kremimiz, Calendula alkolsüz toniğimiz, Calendula yüz temizleme jelimiz, Ultimate Strength el kremimiz, Powerful Strength C Vitaminli yüz serumumuz, Midnight Recovery göz kremimiz, besleyici Lip Balm dudak kremimiz ve sete özel çantamızla cilt bakımının her adımında yanındayız. 
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Midnight Recovery Concentrate: Elinize 2-3 damla damlatın.Önce yanaklarınıza, kalan ürünü T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın. Tek başına ya da üzerine uygun nemlendiriciyle kullanabilirsiniz. Sadece geceleri kullanınız.Creamy Eye Treatment with Avocado:Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın!Kiehl's İpucu:Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque: Temiz ve nemli bir cilde uygulamaya özen göstermelisin. Göz bölgesi dışında kalan yerlere ince bir tabaka uygulayarak 10 dakika kurumasını beklemelisin. Kuruduktan sonra nemli veya sıcak bir havlu ile veya suyla yıkayarak temizleyebilirsin. Son olarak cildini tamponlayarak kurulayabilirsin.Ultra Facial Cream:Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash: Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza alıp yukarı ve dairesel hareketlerle nemli yüzünüze uygulayın. Suyla durulayın.Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner:Temiz bir pamuğu elinize alın ve bir miktar tonik ile ıslatın. Göz çevresine sürmeden cildinize istediğiniz sıklıkta uygulayın. Yukarı doğru masaj hareketleri ile cildinizi temizleyin.Powerful-Strength Line Reducing Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum: Temiz göz çevrenize yüzük parmaklarınızla tampon hareketlerle uygulayın. Dilerseniz üstüne göz kreminizi uygulayabilirisiniz.Ultimate Strength Hand Salve El Kremi:Kuruluğu gidermek için temiz ellere yeterli miktarda uygulayın. En iyi sonuç için ellerinizi her yıkadığınızda tekrar sürün.Midnight Recovery Eye: Kremi parmak uçlarınıza mercimek tanesi kadar alıp göz çevresi boyunca hafifçe dağıtabilirsiniz. Daha sonra göz çevresine tampon hareketlerle uygulamaya dikkat etmelisiniz.Lip Balm: Bolca sürün, dudakların formülü emmesini bekleyin.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

 • «Daha İyi» Formülasyon
 • «Daha İyi» Paketleme
 • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

 • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar
Genel Değerlendirme
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Ortalama
  Değerlendirme:
 • Kalite:
  5.0
 • Etki:
  5.0
 • Performans:
  5.0
 • Doku:
  4.0