KIEHL'S BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI! 10 KİŞİYE 1 YILLIK CİLT BAKIM ÜRÜNÜ HEDİYE! KOD: ÇEKİLİŞ

399 TL ve Üzeri Alışverişlerde ULTRA FACIAL ve MIDNIGHT RECOVERY Nem Seti Hediye!

1 YILLIK KIEHL'S SETİ KAZANMA ŞANSI İÇİN KOD: ÇEKİLİŞ

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM & HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY HEDİYE!

Kiehl’s Favorileri - 3 Al 2 Öde Seti

En sevilen 3 formülümüzden oluşan bakım seti: Ultra Facial Cream, Midnight Recovery Gece Bakım İksiri ve Avokadolu Göz Kremi!
889,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-01-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595158532

Kiehl’s Favorileri - 3 Al 2 Öde Seti

En sevilen 3 formülümüzden oluşan bakım seti: Ultra Facial Cream, Midnight Recovery Gece Bakım İksiri ve Avokadolu Göz Kremi!

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
En sevilen ve en çok satan 3 formülümüz, 3 Al 2 Öde Avantajıyla bir arada! 24 saat nemlendirme sağlayan Ultra Facial Nemlendiricimiz, ikonik Avokadolu Göz Kremimiz ve çok sevilen Midnight Recovery Gece İksirimizden oluşan setimizi avantajlı fiyatıyla keşfet. Müşteri favorisi ürünlerimizin yanında Kiehl's özel makyaj çantamız da hediye. Sınırlı Sayıda, sakın kaçırma!
Faydaları
Ultra Facial Cream: Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.   Creamy Eye Treatment with Avocado: Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!  Midnight Recovery Concentrate: %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan serumumuz, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler. 1 numaralı müşteri favorimiz cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir cilt görünümü sağlar.
İçerikler

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar