Kiehl's'ın En Doğal ve En Etkili İçerikleri

LAVANTA

Lavanta yağının aroması ve benzersiz kokusu içinize çektiğinizde sakinleştirici, anti-depresif bir etkiye sahiptir. Hatta dinlendirici bir uyku sağlar.

Midnight Recovery Concentrate

ŞİMDİ SATIN ALIN

SKUALAN

Zeytinden elde edilen en kaliteli, saf ve nemlendirici yağdır. Kolayca emilen ve ipeksi bir dokunuş bırakan yapısıyla bilinen skualan, ciltte bulunan doğal yağlarla aşırı uyumludur ve zarif, ipeksi kalitesiyle bilinmektedir.

Ultra Facial Moisturizer

ŞİMDİ SATIN ALIN

CALENDULA

Calendula Kadife Çiçeği'nden elde edilen bir yağdır. 12. yüzyıldan beri tıpta sakinleştirici ve iyileştirici amaçla kullanılmaktadır.

Calendula Herbal Extract
Alcohol-Free Toner

ŞİMDİ SATIN ALIN

KAFEİN

Kafeinsiz kahve üretiminin bir yan ürünü olarak doğal yoldan temin edilen kafein, uyarıcı özellikleriyle bilinir. Cilt bakımında şişkinlikleri indirmekte kullanılır.

C VİTAMİNİ

Cilt üzerinde etkisi en yüksek antioksidanlardan biridir ve cilt yaşlanması belirtilerine karşı güçlüetkisi ile bilinir.

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

ŞİMDİ SATIN ALIN

KAYIN AĞACI ÖZÜ

Cildi sıkılaştırma özelliği ile bilinen doğal yollardan elde edilmiş bir şekerdir.

Super Multi-Corrective
Cream

ŞİMDİ SATIN ALIN

ROSA ARCTICA

Diriliş çiçeği olarak bilinen Rosa Arctica, 31 aya kadar susuz kalabilir. Koşullar yeniden elverişli olduğunda hayata dönebilme özelliğiyle bilinir. Cilt bakımında hücre faaliyetleri üzerinde koruyucu ve canlandırıcı etkileri vardır, cildin kolajen ve elastin üretimini tetikler.

Rosa Arctica

ŞİMDİ SATIN ALIN