Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Cildi anında nemlendiren ve cildi pürüzsüzleştiren gliserin içeren nem serumu

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
295,00
TL
 
  • 50 ml
  • 75 ml
Mat ve yorgun görünen, nemsiz kalmış ciltler için özel olarak gelecek kuşak teknolojiyi kullanarak formüle edilmiştir. Nemsiz...
HPRTSC/ SSS
Mat ve yorgun görünen, nemsiz kalmış ciltler için özel olarak gelecek kuşak teknolojiyi kullanarak formüle edilmiştir. Nemsiz kalmış cildin 10 katman derinine kadar yoğun bir şekilde nem vererek cildin kendini yenilemesi için cildi tetikler; cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Yaşlanmaya bağlı nemsizliği düzenlediği, ince çizgileri azalttığı ve cildin donuk ve yorgun görünümünü giderdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Parfümsüzdür. Göz çevresi kullanımı için göz doktorları tarafından test edilmiştir.
Kullanım Talimatı Uygulama öncesinde cildi temizleyin. 2 pompa Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate'i parmak uçlarınıza alarak tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bu formülün göz çevresi için de kullanımı göz doktorları tarafından test edilmiş ve gerekli olduğunda kullanımı uygun bulunmuştur. Eğer arzu edilirse başka bir serumun altında da kullanılabilir. En iyi sonuçları almak için üzerine uygun nemlendirici uygulanmalıdır.
%15 Bitkisel Kaynaklı Gliserin

Nem mıknatısı görevi gören bu nemlendirici içerik, havadaki nemi cilde hapseder.

Yorum yapan 15 kişiden 13 (%87) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Şadi Balıkcıoğlu
Cinsiyet : Erkek
05 Ağustos 2018 12:33
efsane
bu ürün tam anlamıyla bir mucize. cildimin atopik yapısını allerjik tüm reaksiyonlarını çok kısa sürede rahatlattı ve tüm cildimi nemlendirdi
Ürünün en sevdiğim özelliği: cildimin kaybettiği sağlığını yerne getirmesi
13 Ekim 2017 20:43
O2
Cildimin oksijen kaynağı, dokusun güzelliği, sürdükten sonra cildimdeki aydınlanma, tüm gün nemlendirmesi....Çok kuvvetli bir akne ve sivilce ilacını kullandığım için çok fazla kuruyan cildimi tek başına nemlendirdi, etrafımdaki herkes "cildine ne yaptın, İşlem mi yaptırıyorsun" gibi sorular soruyor, asla vazgeçemeyeceğim ürünüm ayrıca çok uzun süre gidiyor,serumumla aşk yaşıyorum :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
22 Mayıs 2017 09:10
Etkisi Muhteşem
Yağlı ciltli biri olmama rağmen bir dönem cildimde aşırı kuruma olmuştu. Bu ürünü önerdiklerinde sivilcelenmeye neden olmasından korktuğum için almak istememiştim. Cildim daha da kurumaya başladığında gidip aldım. Etkisini 1 haftada tamamen hissettim. Cildim çok daha nemli ve sağlıklı görünüyordu. Çok yağlı bir cilde sahip olmama rağmen sivilceye neden olmadı. Fiyatının fazla olduğunu düşünsemde cildime vadettiklerini tam olarak gerçekleştirdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Sivilcelenmeden nemlendirmesi
01 Nisan 2017 10:55
harika bir formul
Cildimin nem oranini buyuk olcude artiran bu serum kesinlikle harika. Kuru ciltler icin tam bir kurtarici. Bayildim
Ürünün en sevdiğim özelliği: yuksek nem verme ozelligi
15 Mart 2017 11:19
silikon içermesi
dokusuna gerçekten bayıldım. etkisi hemen hissediliyor. ancak içinde silikon olması kafamda soru işaretleri oluşturdu.
Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
23 Ocak 2017 19:44
Kesinlikle mükemmel bir ürün!
Hem tüm yüzüme hemde göz altlarına kullanabildiğim için çok sevdim. Çok kuru hatta pul pul dökülen bir cildim var kış aylarında tek kurtarıcım.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Göz altları içinde uygun olması
23 Ocak 2017 02:30
Muhteşem!
Geçtiğimiz iki kıştır bu serumu kullanıyorum, kışları hiçbir nemlendirinin tek başına etki etmediği pul pul dökülen nemsiz ve karma cildimi ürünü uyguladığım anda yumuşacık olmasını sağlıyor. Bu serum benim vazgeçilmezim! Nem problemi yaşayan tüm cilt tiplerine şiddetle tavsiye ediyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Vaadettiği nemi cilde fazlasıyla sağlıyor, canlı bir görünüm kazandırıyor ve rahatlatıyor.
01 Aralık 2016 16:32
Harika bir ürün
Bu ürünü magazadaki çalışan bayanın tavsiyesi üzerine aldım ve inanılmaz memnun Kaldım. Yaklaşık 1 aydır kullanmama rağmen cildimi inanılmaz rahatlattı ..eğer sizinde benim gibi soğuk havalarda pul pul dökülen bir cildiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim üstelik cildimin çok guzellestini söyleyen bıçok arkadaşım oldu.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
26 Eylül 2016 08:49
mükemmel
cildim karma yanaklarım ve göz çevrem aşırı kuru. malum kış geldi deneme yolladılar bana müthiş bir krem. dokusu harika. gerçekten cilde harika işliyor yaglı his asla yok acayip sevdim alıcam bende sürekli kullacanağım bir krem olacak
Ürünün en sevdiğim özelliği: cilt harika oluyor
11 Temmuz 2016 01:17
İpek gibi bir cilt
Ürünü bir haftadır kullanıyorum. Nem dengesi çok güzel. Ama en iyi yani sürdükten sonra cildinizde kadifemsi bir yumuşaklık oluyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yumuşacık bir cilt

Ürün Detay -Video Banner
Brand - Banner