Seçili Ürünlerde %40 İndirim!

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

SERVİS VE HİZMETLER

Kiehl's olarak müşterilerimize, çevremize ve içinde yer aldığımız toplumlara hizmet etme geleneğini uzun zamandır sürdürebildiğimiz için gurur duyuyoruz. Size en uygun hizmeti verebilmemiz için hem mağazalarımızdan hem de internet sitemizden sunduğumuz özel hizmetleri keşfedin.

Üyelik
E-Bülten
Size Uygun Ürün Önerileri
Hediye Paketi
Deneme Boyları

 

ÜYELİK

Sizi Kiehl's Üyelik adımına davet ediyoruz, böylece size en uygun hizmeti verebiliriz. Kayıt olan müşterilerimiz her ay Kiehl's aktiviteleri, yeni formüller, fırsatlar ve diğer özel duyurular ile ilgili bilgilendirilirler.

Müşterilerimize duyduğumuz saygı, Kiehl's felsefesinin en önemli yapıtaşlarından biridir. Müşterilerimizin gizliliğine saygı duyuyoruz ve kişisel bilgilerinizi koruyacağımıza dair söz veriyoruz. Kiehl's, bu bilgileri satmayacak, kiralamayacak ve hiçbir şekilde üçüncü şahıs ve partiler ile paylaşmayacaktır.

Üyeliğinizi sona erdirmek istiyorsanız, Hesabım sayfası üzerinden profilinizi düzenleyebilir veya bize [email protected] e-posta adresi aracılığıyla talebinizi iletebilirsiniz.

 

E-BÜLTEN

Sizi Kiehl's Üyelik adımına davet ediyoruz. Böylece size en uygun hizmeti verebiliriz. Kayıt olan müşterilerimiz her ay Kiehl's aktiviteleri, yeni formüller, fırsatlar ve diğer özel duyurular ile ilgili bilgilendirilirler. Kiehl's, bu bilgileri satmayacak, kiralamayacak ve hiçbir şekilde üçüncü şahıs ve partilerle paylaşmayacaktır.

 

SİZE UYGUN ÜRÜN ÖNERİLERİ

Kiehl's olarak cilt ve saç tipinize en uygun formülleri kullandığınızdan emin olmak istiyoruz. Cildinize ve saçınıza en uygun rutini belirlemek için kişisel cilt bakım konsültasyonumuzdan yararlanmanızı ve kiehls.com.tr'den vereceğiniz her sipariş ile birlikte gönderilmekte olan formüllerimizin deneme boyu setlerini test etmenizi tavsiye ederiz.

 

HEDİYE PAKETİ

Hediye seçeneklerimiz sayesinde Kiehl's formüllerini başkalarıyla paylaşma imkânı bulursunuz. Benzersiz hediye paketlerimiz ve ürün deneme boylarını da içeren hediye koleksiyonlarımız özenle yaratılmıştır. Lütfen özel zamanlar için hazırladığımız hediyeleri görüntülemek amacıyla Hediye Koleksiyonu bölümünü ziyaret edin.

Ayrıca ödeme sayfasında bulunan Hediye Paketi seçeneğini işaretleyerek hediye paketinizi kişiselleştirebilirsiniz. Hediye Paketi 8 TL ücrete tabidir. Siz sahip olmak istediğiniz ürünleri ve deneme boyu setini seçin, biz siparişinizi özenle hediye paketi yapıp ulaştırılmasını istediğiniz yere gönderelim.

 

DENEME BOYLARI

Hiçbir cildin veya saçın birbirine benzemediğini ve ürünlerin her kişideki etkisinin farklı olduğunu biliyoruz. İhtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak ürünleri bulduğunuzdan emin olmanız için Kiehl's yıllar önce kapsamlı bir Deneme Boyu programı başlattı. Formüllerimizi denediğinizde, yüksek kalitenin ve etkinliğin farkına varacağınızdan eminiz. Cilt, saç ve vücut bakımı konusunda çeşitliliğe sahip diğer Kiehl's formüllerini keşfetmeniz için sizi ilk siparişinizde seçeceğiniz deneme boyu setlerini denemeye davet ediyoruz.