DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

Müşterilerimizin gizliliği bizim için her zaman çok önemlidir. Lütfen kişisel bilgilerinizi nasıl yöneteceğiniz ve bilgilerinizi nasıl koruduğumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bölümü okuyunuz.

E-posta Adresini Değiştir
Üyelikten Ayrıl
Site Güvenliği
Bize Ulaşın
Kaliteli Müşteri Deneyimi
Gizlilik Politikası

E-POSTA ADRESİNİ DEĞİŞTİR

E-posta adresinizi hesabınıza giriş yaparak değiştirebilirsiniz.

ÜYELİKTEN AYRIL

Üyeliğinizi sona erdirmek istiyorsanız, Hesabım sayfası üzerinden profilinizi düzenleyebilir veya bize [email protected] e-posta adresi aracılığıyla talebinizi iletebilirsiniz.

SİTE GÜVENLİĞİ

kiehls.com.tr'den alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır. kiehls.com.tr'den vermiş olduğunuz tüm siparişler şifrelidir. Dolayısıyla sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

BİZE ULAŞIN

Bize 0850 210 54 57 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Alerjik veya tıbbi herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa lütfen derhal doktorunuza müracaat ediniz.

KALİTELİ MÜŞTERİ DENEYİMİ

Kiehl's olarak size kaliteli bir müşteri deneyimi yaşatacağımıza söz veriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri geliştirmek ve alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yorumlarınıza her zaman değer veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler ve sağlamış olduğumuz ürünler ile ilgili yorumlarınızı 0850 210 54 57 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Kiehl's Müşteri Temsilcimize iletebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası'nı görüntülemek için buraya tıklayınız.