GÜNEŞ KORUMASININ ÖNEMİ

Güneş kremlerini daha çok yazın kullanmayı tercih etsek de cildimiz için yılın her mevsiminde güneş kremi kullanımına özen göstermeliyiz. Kirlilik karşıtı koruma teknolojisi içeren güneş koruyucu bakım ürünleri ile UVA/UVB ışınlarını cildinden uzaklaştırman mümkün. Böylelikle cilde hasar veren çevresel etkenlere karşı da etkin bir koruma sağlayabilirsin. Yaşlanmayı hızlandıran çevresel etkenlere karşı koruma sağlayan ürün, gelişmiş güneş koruması ile de cildine ihtiyacı olan bakımı sunar.


GÜNEŞ KREMLERİMİZ

Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen SPF 50 PA++++Kirlilik Karşıtı Günlük Koruma


 
Ultra Light Daily Defense ile cildini hem güneşten hem de çevresel etkenlerden koruyacağın bir bakıma hazır ol. Ürün, hafif yapılı formülü ile gelişmiş bir güneş koruması sunuyor. Ayrıca kirlilik karşıtı teknoloji ile formüle edilmesi, cildini çevresel etkenlerden koruyor. İleri UVA/UVB filtreleri ile güneşe karşı güçlü bir koruma sağlarken, kirlilik karşıtı teknoloji ile de çevresel etkenlere karşı üst düzey bir koruma seni bekliyor. Ayrıca hassas ciltler için de uygun bir bakım sunuyor.

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA++++, Su Bazlı-Kirlilik Karşıtı Günlük Koruma


 
SPF 50 PA+++ ve kirlilik koruması içeren su bazlı jel güneş koruması ile cildinizi yenile ve koru! Komedojenik olmayan, benzersiz güneş koruyucumuz, hafif ve canlandırıcı dokusu ile yüksek koruma sağlar. Nemli koşullarda test edilmiş, yağlı ciltler için kullanılan bu suya dayanıklı güneş kremi cildi zararsız, pürüzsüz ve korumalı bırakarak zararlı UV ışınlarından korur.

Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50, Renkli-Kirlilik Karşıtı Günlük Koruma


 
Günlük “CC” formülümüz, cildi dış etkenlere karşı korurken cilt tonunu eşitler ve nemlendirme sağlar. Liçi özleri ile zenginleştirilmiş hafif renk veren formül, ışıldayan bir cilt görünümü sağlar. Gelişmiş güneş filtreleme sistemine sahip kirlilik karşıtı formülümüz cildi UVA/UVB ışınlarına ve cilde zarar veren kirlilik unsurlarına karşı korur.

Activated Sun Protector™ SPF50 Water-Light Lotion, E Vitaminli Günlük Koruma


 
Yüz ve vücut için günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF50 faktörlü güneş koruma losyonumuz; güneş yanıklarına karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Antioksidan özellikli E vitamini içeren formülümüz cildi nemlendirirken serbest radikallere karşı koruma sağlar. İnce yapılı formülümüz hafif dokusu ve su gibi yapısıyla hızlı ve kolayca emilir. Suya dayanıklıdır. Hassas ciltler için test edilmiştir ve tüm cilt tipleri için uygundur. Komedojenik değildir.

SPF İÇERİKLİ NEMLENDİRİCİLERİMİZ

Ultra Facial Cream SPF30, Güneş Korumalı Nemlendirici


 
Ultra Facial Cream formülümüzden ilham alan Ultra Facial Cream SPF30, hafif yapısı ile 24 saat boyunca cildini nemlendirir. Cildi rahat hissettiren ve nemlendiren formülünün yanı sıra cilde zarar veren UVA ve UVB ışınlarına karşı SPF 30 ile korumaya yardımcı olur. Antarcticine, çok soğuklara dayanabilen glikoproteinler ve pınar bitkileri özleri içeren formülü ile cildi gözle görülür şekilde nemlendirir. Cildinizi yumuşak ve pürüzsüz hissettirirken sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Super Multi-Corrective Cream SPF 30, Yaşlanma Karşıtı Güneş Korumalı Nemlendirici


 
Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, elastikiyet kaybı, pürüzlü doku, sıkılık kaybı, yüz hatlarının genç görünümünü yitirmesi ve çizgi, kırışıklıklar gibi yaşlanmanın başlıca tüm işaretlerine çözüm sunar.SPF30 güneş koruması ile geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar. Cildi sıkılaştırır, toparlar, yüz hatlarını yeniden yapılandırır ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. 2 haftadan itibaren cilt üzerindeki gözle görülür etkisinin, 4 hafta sonunda iki katına çıktığı kanıtlanmıştır.

Powerful Wrinkle Reducing Cream SPF30, Yaşlanma Karşıtı Güneş Korumalı Nemlendirici


 
İçerdiği eşsiz Bakır ve Kalsiyum bileşenleri ile cilde elastikiyetini geri kazandırarak kırışıklık görünümünün azalmasına ve cildin ileride oluşacak kırışıklıklara karşı direncinin artmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyi daha pürüzsüz bir hal alır, gözeneklerin görünümü küçülür ve cilt dokusu yenilenir. Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar. Powerful Wrinkle Reducing Cream SPF 30, formülünde Bakır, Kalsiyum, Shea Yağı’na ek olarak Avobenzone ve Octorcrylene gibi aktif güneş koruyucu maddeler içerir. Daha doğal bir his için silikon içermez ve parfümsüzdür.

Brand - Banner