Güneş bakımı

Sana En Uygun Güneş Koruma Ürününü Seç

Tüm Cilt Tipleri için Dermatologist SolutionsTM Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

Akneye eğilimli Cilt Tipleri için Dermatologist SolutionsTM Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA++++

Yüz ve Vücut için Activated Sun ProtectorTM Broad Spectrum SPF 30 ve SPF 50

 

Güneş koruyucusu kullanmak, günlük cilt bakım rutininizin temel adımlardan birini oluşturmalıdır. Aynı zamanda cildiniz için doğru güneş koruyucusunu seçmek cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır. Kiehl’s güneş koruma ürünleri, cildi zararları UV ışınlarından korumak ve güneş yanıklarının oluşmasını engellemeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. Cilt tipiniz ne olursa olsun, hassas, yağlı, akneye eğilimli, kuru veya normal, kendinize özel cilt koruma faktörlü güneş koruyucunuzu bulabilirsiniz. Fakat ilk ve en önemlisi, aşağıda verilen güneşten korunma ipuçlarını aklınızda bulundurmak olacaktır.

 

 

GÜNEŞTEN KORUNMA İPUÇLARI

🌞Her zaman UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş koruma sağlayan bir güneş kremi kullanın. Unutmayın, işin püf noktası, güneş koruma ürününüzü bulutlu günlerde bile günlük olarak uygulamaktır.

 🌞Her sabah güneşe maruz kalmadan önce ürünü uygulayın. Gün içerisinde iki saatte bir aralıklarla uygulamayı ve yüzdükten ve terledikten sonra ürünü yenilemeyi ihmal etmeyin. Tereddütte kaldığınızda ürün kutusundaki talimatlara tekrar göz atın.

🌞Diğer güneş koruma ölçütlerine de uyularak kullanıldığında, SPF 15 ve üzeri koruma faktörü içeren güneş ürünlerinin düzenli kullanımı, güneş kaynaklı oluşabilecek erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcıdır.

🌞Yağlı, karma, akneye eğilimliveya kuru bir cilt tipine sahipseniz, mineral güneş koruma ürünlerini kullanmayı deneyin. Fiziksel güneş koruma ürünleri olarak da bilinen bu formüller, genelde daha hafif yapılı olup, sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

🌞Cildinizi güneşten korurken nemlendirmeye yardımcı olmak için,en sevilen nemlendiricilerimizin SPF ile desteklenmiş olanlarından birini tercih edin.  

 

 

SANA ÖZEL GÜNEŞ KORUMASI

Günlük Kullanıma Uygun Yüz Güneş Koruma Ürünümüz

Dermatologist SolutionsTM Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA++++

UV ışınlarına, kirliliğe ve  çevresel etkenlere karşı koruma için, her sabah ve gün içerisinde sıkça uygula. Onu günlük koruyucunuz olarak düşünün.

Güne güçlü bir koruma ile başlayın. Hafif yapılı losyon, çevresel faktörlere ve kirliliğe karşı, ileri UVA ve UVB teknolojisiyle geliştirilmiştir. Hafif yapılı formülü ve saydam bitişi ile bu formül günlük ihtiyaçlarınızdan biri olacaktır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

 

 

Yağlı Ciltler için En İyi Güneş Koruma Ürünümüz

Dermatologist SolutionsTM Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA++++

Hafif yapıda olan bu mineral güneş koruma losyonu, akneye eğilimli ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Mineral bazlı, geniş spektrumlu güneş koruması sağlayan bu ürün, serbest radikallere karşı cildi korumaya yardımcı olur.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

 

 

Yüz ve Vücut için En İyi Güneş Koruma Ürünümüz

Activated Sun ProtectorTM Broad Spectrum SPF 30 ve SPF 50

Açık hava güneş koruma rutininizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Çantanıza atıp çıkmanız için ideal!

Denize veya pistlere mi gidiyorsunuz? Güneş filtresi teknolojisiyle ve E vitaminiyle zenginleştirilmiş bu geniş spektrumlu koruma sağlayan formül, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar ve aynı zamanda cilde zarar veren serbest radikallere karşı cilt bariyerini korumaya yardımcı olur, kolayca uygulanır ve kalıntı bırakmaz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

 

 

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-06/13/basliksiz-2-1528883677.png

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-06/13/basliksiz-3-1528888987.png

 

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-06/13/basliksiz-5-1528889052.png

 

YÜZ VE VÜCUT GÜNEŞ KORUMA ÜRÜNLERİMİZ İÇİN ALIŞVERİŞE BAŞLA