KIEHL'S BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI! 10 KİŞİYE 1 YILLIK CİLT BAKIM ÜRÜNÜ HEDİYE! KOD: ÇEKİLİŞ

399 TL ve Üzeri Alışverişlerde ULTRA FACIAL ve MIDNIGHT RECOVERY Nem Seti Hediye!

1 YILLIK KIEHL'S SETİ KAZANMA ŞANSI İÇİN KOD: ÇEKİLİŞ

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM & HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY HEDİYE!

Gözenek Karşıtı Bakım Başlangıç Seti

Gözenek görünümünü azaltıcı etkili formüllerimizden oluşan tanışma seti. 
189,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-01-2022
stokta mevcut
SKU
8690595161587

Gözenek Karşıtı Bakım Başlangıç Seti

Gözenek görünümünü azaltıcı etkili formüllerimizden oluşan tanışma seti. 

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Gözenek görünümünü azaltmaya yönelik favori formüllerimizle cilt bakım rutinini oluştur! Setin içindeki ürünler: Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser (30 ml - Seyehat Boy), Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner (40 ml - Seyahat Boy), Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque (14 ml, Seyehat Boy), Ultra Facial Oil-Free Gel Cream (7 ml - Seyahat Boy), Creamy Eye Treatment with Avocado (3 adet 1.5 ml Deneme Boy)
Faydaları

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser: Gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcı olurken yağı, kiri ve toksinleri nazikçe temizler. Soyulma yapmayan köpük formülü ile peeling yapar ve yumuşatır.

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner: Bu etkin tonik, normalden yağlıya dönük cilt tiplerini nazikçe temizleyip rahatlatmak için alkol kullanılmadan seçkin bitki özleri ile formüle edilmiştir.  Alkol içermez.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque: Amazon beyaz kili içeren formülü ile cildini ölü derilerden arındırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturan bu yüz maskesi, gözeneklerin görünümünün de gözle görülür oranda küçültür. Cildi yüzey kirleri ve toksinlerden arındırarak donuk bir görünümden kurtarır ve cildin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Ultra Facial Oil-Free Gel Cream: Su bazlı formülü cildi nemlendirirken, tazelenmiş ve dengeli bir cilt için fazla sebumdan kaynaklanan parlamayı gözle görülür şekilde azaltır ve zamanla gözeneklerin görünümünü belirgin şekilde azaltmaya yardımcı olur. 

Creamy Eye Treatment with Avocado: Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! 

İçerikler
Avokado Yağı

Sevilen Avokado Meyvesinden elde edilen Avokado Yağı, zengin ve besleyici bir dokuya sahiptir. Omega esansiyel yağ asitleri de dahil olmak üzere içerdiği özel lipit karışımı sayesinde cildi nemlendirir, besler ve yumuşatır.

Kalendula Kadife Çiçeği

Akdeniz'e özgü Kadife Çiçeği, cildi yatıştırıcı özellikleriyle bilinir ve yağlı cilt tipleri için cilt bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılır. Yüzyıllar boyunca Kadife Çiçeği, farklı uygarlıklarda şifalı bir bitki olarak kabul edilmiştir.

Amazon Beyaz Kili

Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen bu mineralce zengin kil, cildin temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi tıkayarak gözeneklerin büyümesine yol açabilecek kirleri, yağ fazlasını da ciltten söküp atmaya yardımcı olur. (Bu bileşenin, Rare Earth formüllerindeki bileşen listelerinde kaolin adıyla yer aldığına dikkatinizi çekeriz).

Buzul Glikoproteini

Formüllerimizdeki Antarktika deniz buzullarından elde edilen Buzul Glikoproteini, cildi derinlemesine nemlendirmeye ve cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar