yeni - 3612
   Gözenek Bakım Seti
   Gözenek Bakım Seti
   Gözenek Bakım Seti
   Gözenek Bakım Seti
   Gözenek Bakım Seti
   Gözenek Bakım Seti

   Gözenek Bakım Seti

   Avokadolu Göz Kremimizi, Rare Earth Kil Maskemizi ve yüz temizleyicimizi içeren gözenek bakım seti

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    419,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 20 Temmuz-22 Temmuz
    Amazon beyaz kili içeren Rare Earth serimizle gözenek görünümüne elveda derken, müşteri favorisi formülümüz Avokadolu göz kremi...
    Amazon beyaz kili içeren Rare Earth serimizle gözenek görünümüne elveda derken, müşteri favorisi formülümüz Avokadolu göz kremi ile göz çevrene yoğun nem sağla ve bakımını tamamla!
    • Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser 75 ml

     Cildi arındırmak ve derinlemesine temizlemek için normal ve yağlıya dönük ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Nazik ve hafifçe köpüren formülümüz, içerdiği Amazon Beyaz Kili ve inceltilmiş diyatomik toprak partikülleri sayesinde ciltteki gözeneklerin görünümünü artıran yüzey kirini, toksinleri ve yağları temizler. Taze ve sağlıklı görünen bir cilt için genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olarak cildi derinlemesine temizler. Ciltten yüzey toksinlerini gidermeye yardımcı olmak üzere nazik arındırma etkisi sağlar.

    • Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque 28 ml     İçeriğindeki Amazon
     Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır.Gözenekleri tıkayarak cildi
     donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur.
     Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlarken cilt dokusunu düzenler. Kullanımdan sonra
     cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme
     kavuşur.
    • Creamy Eye Treatment with Avocado 14 ml 

     En popüler göz kremimiz olan ve Avokado Yağı içeren bu yumuşak formül, göz çevresini nazikçe nemlendirir.Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık kazandırır. Benzersiz, konsantre dokusu göze nüfuz etmez. Göz doktorları tarafından test edilmiştir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Avocado Nourishing Hydration Mask ile kullanarak cildinizi beslerken nemlendirin.
    • Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser 75 ml

     Temiz parmak uçlarınızla, yüzünüze ve/veya boynunuza, yukarı ve dışarıya doğru, dairesel bir hareketle, hafifçe masaj yapın. Ilık su ile yıkayarak tamamen giderin. Sabah ve/veya gece kullanın. Göz çevresine uygulamayınız.

    • Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque 28 ml

     Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın. Göz çevresinden sakının. Kurumasını bekleyin. 10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. En iyi sonuç için cilt tipinize uygun bir arındırıcıdan sonra uygulanması önerilir. Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.
    • Creamy Eye Treatment with Avocado 14 ml 

     Cildi aşağıya doğru çekmeden parmak uçlarınızla göz çevresindeki kemik boyunca nazikçe sürün.
    Brand - Banner