yeni - 2737
   Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator

   Glow Formula Skin Hydrator

   Anında daha ışıltılı bir cilt için, nar özü ve ışıltı içeren minerallerle zenginleştirilmiş yüz nemlendiricisi

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    265,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 16 Aralık-18 Aralık
    • 50 ml

    Anında ışıldayan bir cilde nasıl sahip olacağını keşfet! %95 doğal kaynaklı* nemlendiricimiz cildi anında aydınlatır ve...

    Anında ışıldayan bir cilde nasıl sahip olacağını keşfet! %95 doğal kaynaklı* nemlendiricimiz cildi anında aydınlatır ve cildin ışıltısını zamanla artırır.Cildin ışıltısını artıran minerallerle formüle edilen “ışıltı iksiri” anında daha aydınlık ve tazelenmiş bir cilt görünümü sağlayarak cilde nem verir. Nar özleri içeren, antioksidanlarla zenginleştirilmiş formül, cildi aydınlatırken, cilt daha enerjik ve sağlıklı bir görünümle ışıldar. Tüm cilt tipi ve tonları için uygundur.

    *Doğal kaynaklı içerik, mineral molekül yapısının ya da orijinal bitkisinin % 50’sini korumaya devam etmek için minimum düzeyde işlenir.

    Kullanım Talimatı: Temiz cilde uygulayın. Her üç şekilde de kullanıma uygundur: tek başına, makyaj öncesi veya nemlendirici ile birlikte. Günlük kullanıma uygundur. Ürünün göz çevresi ile temasından kaçının. Gözle teması halinde derhal bol su ile durulayın.

    Işıltı Veren Mineraller

    Işıltı veren mineraller, ışığı yansıtarak cilt ışıltısını arttırmaya yardımcı olur.

    Nar Özü

    Nar özü antioksidanlar yönünden oldukça zengindir. Formülümüzün içeriğindeki nar özü, cildin ışıltısını arttırmada yardımcıdır

    Yorum yapan 7 kişiden 4 (%57) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    nida G.
    05 Ağustos 2019 00:31
    iyi urun
    Bende sivilcelenme ve kapali komedon olusturdu. Makyaj alti bazi olarak yada fondetenime az miktarda kullanarak bitirmeye calisiyorum. Buyuk umutlarla aldim ama hayal kirikligi oldu..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cabuk emiliyor
    samaa zain a.
    24 Ocak 2019 21:44
    iyi nemlendirme hafif ışıltı
    Çok güzel bir şekilde nemlendirir ve güzel ışıltı verir sadece kokusu çok tuhaf sanki hiç parfümlü değil yada bana gönderildi ürün bozuk ise bilmiyorum, ayrıca genel olarak beğendim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Doku ve ışıltı
    samaa zain a.
    24 Ocak 2019 21:44
    iyi nemlendirme hafif ışıltı
    Çok güzel bir şekilde nemlendirir ve güzel ışıltı verir sadece kokusu çok tuhaf sanki hiç parfümlü değil yada bana gönderildi ürün bozuk ise bilmiyorum, ayrıca genel olarak beğendim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Doku ve ışıltı
    seda y.
    Cinsiyet : Kadın
    17 Ocak 2019 10:26
    olmasa da olur
    Kiehl'sin çoğu ürününü kullanıyorum ve çok başarılı buluyorum. Fakat bu ürün bence özellikle aranacak, alınacak bir ürün değil. Bir defa kokusu çok kötü; güzel kokmayabilir, fakat bu kadar kötü kokmak zorunda değil, adeta bozulmuş, zamanı geçmiş gibi bir kokusu var. Tabi ürünler raflarda aşırı bir ışığa ve ısıya maruz kalıyor, bu da ürünün içeriğine, raf ömrünü tamamlamamış olmasa bile, etki edebilir. Dokusu güzel, ağırlık yapmıyor, kayboluyor yüzünüzde. Nemlendirici etkisini hiç hissetmedim, ışıltı için kullanılacaksa bence Kiehls'in sarı ambalajlı gündüz yağı çok daha güzel ve multi-faydalı. Bir daha bu üründen alır mıyım? Hayır, bütçemi başka bir ürüne ayırırım. Bence en başarısız ürün listesinde ilk 10a girer.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: hiçbir şey
    Yasemin Z.
    Yaş : 35-44
    Cinsiyet : Kadın
    08 Ocak 2019 17:05
    Çok güzel bir ürün
    Ürün çok iyi nemlendiriyor ve yağlanma yapmıyor. Cilt ışıl ışıl oluyor kullandıktan sonra.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: İpek gibi cildi yumuşatması ve ışıltı vermesi
    MERVE V.
    Cinsiyet : Kadın
    25 Aralık 2018 16:44
    Olmazsa olmaz :)
    Ürün kesinlikle harika bir ışıltı veriyor. Günlük nemlendirici olarak soğuk zamanlarda ultra facial krem ile karıştırıp kullanıyorum. Fazla neme gerek duymadığımda CC krem altına kullanıyorum. Yağlanma yapmıyor. Sürdüğünüz gibi canlı hissediyorsunuz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Portakal Kokusu
    29 Haziran 2018 17:03
    Yıllardır aradığımı buldum
    Beyaz tenliler biri olarak yıllardır ışıltı ve aydınlık veren bir krem arıyordum. Sonunda aradığımı buldum. Işıltı veren maskesini de denemek istiyorum fakat internet üzerinden istediğim tester alamayacağımı bunun için mağazaya gem gerektiğini belirtiyor görevli bayan. Bulunduğum ilde mağaza olmadığını söyledim . Yardımcı olmayacağını söyledi Yillardir bir . Kiehl's kullanıcısı olarak bu durumu kınıyorum. İnternet alışverişi yapanlar niye mağdur ediliyor merak ediyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlik ve ışıltılı etkisi

    Brand - Banner