Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator
   Glow Formula Skin Hydrator

   Glow Formula Skin Hydrator

   Anında daha ışıltılı bir cilt için, nar özü ve ışıltı içeren minerallerle zenginleştirilmiş yüz nemlendiricisi

   Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
   215,00
   TL
    
   • 50 ml

   Anında ışıldayan bir cilde nasıl sahip olacağını keşfet! %95 doğal kaynaklı* nemlendiricimiz cildi anında aydınlatır ve...

   Anında ışıldayan bir cilde nasıl sahip olacağını keşfet! %95 doğal kaynaklı* nemlendiricimiz cildi anında aydınlatır ve cildin ışıltısını zamanla artırır.Cildin ışıltısını artıran minerallerle formüle edilen “ışıltı iksiri” anında daha aydınlık ve tazelenmiş bir cilt görünümü sağlayarak cilde nem verir. Nar özleri içeren, antioksidanlarla zenginleştirilmiş formül, cildi aydınlatırken, cilt daha enerjik ve sağlıklı bir görünümle ışıldar. Tüm cilt tipi ve tonları için uygundur.

   *Doğal kaynaklı içerik, mineral molekül yapısının ya da orijinal bitkisinin % 50’sini korumaya devam etmek için minimum düzeyde işlenir.

   Kullanım Talimatı: Temiz cilde uygulayın. Her üç şekilde de kullanıma uygundur: tek başına, makyaj öncesi veya nemlendirici ile birlikte. Günlük kullanıma uygundur. Ürünün göz çevresi ile temasından kaçının. Gözle teması halinde derhal bol su ile durulayın.

   Işıltı Veren Mineraller

   Işıltı veren mineraller, ışığı yansıtarak cilt ışıltısını arttırmaya yardımcı olur.

   Nar Özü

   Nar özü antioksidanlar yönünden oldukça zengindir. Formülümüzün içeriğindeki nar özü, cildin ışıltısını arttırmada yardımcıdır

   29 Haziran 2018 17:03
   Yıllardır aradığımı buldum
   Beyaz tenliler biri olarak yıllardır ışıltı ve aydınlık veren bir krem arıyordum. Sonunda aradığımı buldum. Işıltı veren maskesini de denemek istiyorum fakat internet üzerinden istediğim tester alamayacağımı bunun için mağazaya gem gerektiğini belirtiyor görevli bayan. Bulunduğum ilde mağaza olmadığını söyledim . Yardımcı olmayacağını söyledi Yillardir bir . Kiehl's kullanıcısı olarak bu durumu kınıyorum. İnternet alışverişi yapanlar niye mağdur ediliyor merak ediyorum.
   Ürünün en sevdiğim özelliği: Aydınlik ve ışıltılı etkisi

   Brand - Banner