Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask

Cilde Anında Daha Sıkı ve Pürüzsüz Bir Görünüm Verir

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
230,00
TL
  • 100 ml
Bu şımartıcı, kadifemsi krem maskemizle cildinizde anında sıkılaşma etkisini hissedin. Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla...
Bu şımartıcı, kadifemsi krem maskemizle cildinizde anında sıkılaşma etkisini hissedin. Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla bilinen Hatmi Çiçeği ile formüle edilen gece maskemiz, anında daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Düzenli kullanımında Zencefil Yaprağı içeren formülümüz, daha genç bir cilt görünümü için ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak için çalışır.

Kullanım Talimatı: Geceleri temiz cilde yukarı dairesel hareketlerle masaj yapın ve formülün anında çalışmaya başladığını hissedin. Gece boyu cildinizde bırakın. Gözle direkt temasından kaçının, temas halinde bol suyla durulayın. Sabah, cildinizi temizleyerek maskeyi çıkarın. Haftada 5 kere kullanılması önerilir.

Hatmi Çiçeği

Hatmi bitkisi cildi anında ve zaman içerisinde nemlendirir ve cilt görünümünü sıkılaştırır. Doğada Hatmi çiçeği özünü korumak için yapraklarını kapamasıyla bilinir.

Zencefil Yaprağı

Vietnam'da sürdürülebilir şekilde elde edilen Zencefil Yaprağı ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.