Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask
   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask
   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask
   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask
   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask
   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask

   Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask

   Cilde Anında Daha Sıkı ve Pürüzsüz Bir Görünüm Verir

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    395,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 12 Nisan-14 Nisan
    • 28 ml
    • 100 ml
    Bu şımartıcı, kadifemsi krem maskemizle cildinizde anında sıkılaşma etkisini hissedin. Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla...
    Bu şımartıcı, kadifemsi krem maskemizle cildinizde anında sıkılaşma etkisini hissedin. Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla bilinen Hatmi Çiçeği ile formüle edilen gece maskemiz, anında daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Düzenli kullanımında Zencefil Yaprağı içeren formülümüz, daha genç bir cilt görünümü için ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak için çalışır.

    Kullanım Talimatı: Geceleri temiz cilde yukarı dairesel hareketlerle masaj yapın ve formülün anında çalışmaya başladığını hissedin. Gece boyu cildinizde bırakın. Gözle direkt temasından kaçının, temas halinde bol suyla durulayın. Sabah, cildinizi temizleyerek maskeyi çıkarın. Haftada 5 kere kullanılması önerilir.

    Hatmi Çiçeği

    Hatmi bitkisi cildi anında ve zaman içerisinde nemlendirir ve cilt görünümünü sıkılaştırır. Doğada Hatmi çiçeği özünü korumak için yapraklarını kapamasıyla bilinir.

    Zencefil Yaprağı

    Vietnam'da sürdürülebilir şekilde elde edilen Zencefil Yaprağı ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

    Yorum yapan 2 kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Tuğana Y.
    19 Temmuz 2019 21:28
    Mükemmel
    2 aylık deneme boyu olarak gönderildi, henüz bir defa kullandım ama sürdükten 10 dakika sonra cildimin hafifçe gerlildiğini hissettim ertesi gün cildimi yıkadığımda gerçekten yüzüm sıkılaşmış gözeneklerim sanki küçülmüş gibiydi kısacası bayıldımm ❤️❤️
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildim daha pürüzsüz göründü
    02 Haziran 2018 23:29
    harika!!!
    Kesinlikle öneriyorum. Ozellikle gece bakımı rutininin de olması gereken bir ürün. Öncelikle bana çok çok yardımcı olan Capitol Avm deki guler yüzlü ve deneyimli satış danışmanı arkadaşlara çok teşekkür ederim. İşlerinde oldukça profesyonel yaklasimlar sundular. Deneme boyları ile başlayıp ürünleri aldım ve hepsinden çok memnunum. O kadar marka kullandım. Söylediklerini tek vaad eden kiehls. Teşekkürler! !!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: etkisi
    Brand - Banner