0
Kiehl’s Geri Dönüştür ve Ödüllendiril Programı Şart ve Koşulları
20 Eylül 2013 İtibariyle Geçerlidir.

Kiehl’s Geri Dönüştür ve Ödüllendiril programına katılım isteğe bağlıdır. Ürün almak için katılmanıza gerek yoktur ve katıldığınız takdirde herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmanız beklenmemektedir.

Geri Dönüştür ve Ödüllendiril programına katılım ve avantajları Kiehl’s tarafından belirlenmiştir. Kiehl’s, herhangi bir zamanda, bu programda, kurallarında, avantajlarında veya katılım şartlarında değişiklik yapabilir, limit getirebilir, revize edebilir ya da iptal edebilir. Yapılan tüm değişiklikler bu sayfadan ve mağazalardan duyurulacak ya da e-posta yoluyla haber verilecektir.

Genel Program Koşulları

Orijinal boy boş Kiehl’s ürününüzü geri dönüşüm için Kiehl’s mağazasına getirdiğinizde Geri Dönüştür ve Ödüllendiril Kartınızı (‘’Ödül Kartı’’) gösterin. Her orijinal boy boş ürününüz için kartınıza bir damga basılacak. 3. damgada Delüks Boy Şampuan, 5. damgada Delüks Boy Vücut Losyonu ödül olarak verilecektir. Son olarak 10 damgaya ulaşıldığında Orijinal Boy Dudak Balmı hediye edilecektir. Delüks boy ürünler ve eşantiyonlar Kiehl’s tarafından geri dönüştürülebilir ama ödül kazanmak için gereken 10 üründen biri olarak sayılmaz. Geri Dönüştür ve Ödüllendiril programı kapsamında alınan ödül ürünler nakite çevrilemez.

Kiehl’s kayıplardan ve okunaksız Ödül Kartlarından sorumlu değildir. Katılımcılar orijinal Ödül Kartları kullanmalıdır, orijinal olmayan kopya kartlar kabul edilmeyecektir.