KIEHL'S BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI! 10 KİŞİYE 1 YILLIK CİLT BAKIM ÜRÜNÜ HEDİYE! KOD: ÇEKİLİŞ

399 TL ve Üzeri Alışverişlerde ULTRA FACIAL ve MIDNIGHT RECOVERY Nem Seti Hediye!

1 YILLIK KIEHL'S SETİ KAZANMA ŞANSI İÇİN KOD: ÇEKİLİŞ

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM & HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY HEDİYE!

GENEL SORULAR

Bu bölüm Kiehl'sın genel faaliyetleri ve hizmetleriyle ilgili bilgileri içermektedir. Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize istediğiniz zaman e-posta gönderin.

Yorumlar & Öneriler
Uluslararası Hizmetle
Teknik Destek

YORUMLAR & ÖNERİLER

Kiehl's olarak bağlılığınıza, güveninize ve arkadaşlığınıza çok değer veriyoruz ve her zaman ürünlerimiz ve Kiehl's deneyimlerinizle ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi duymaktan memnun oluyoruz. Verdiğimiz hizmet ile ilgili fikrinizi almak, size sağlayabileceğimiz en yüksek kalitede ürünleri ve hizmetleri sunduğumuza nasıl emin olabileceğinizi öğrenmek için yorumlarınızı bekliyoruz. Düşüncelerinizi paylaşmak için, lütfen [email protected] e-posta adresi aracılığıyla bize ulaşın. Zamanınız, ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederiz.

ULUSLARARASI HİZMETLER

Sitemizden verilen siparişler için şu anda Türkiye dışına hizmet veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Size en yakın Kiehl's mağazasını bulmak için lütfen Mağaza Bulucu'yu kullanın. Eğer Yetkili Kiehl's Satış Noktaları'nın yakınında değilseniz, 0850 221 34 83 numaralı telefonu arayarak sizi sipariş hattımızı kullanmaya davet ediyoruz.

TEKNİK DESTEK

Sitemizde karşılaşmış olabileceğiniz tüm aksaklıklar için 0850 210 54 57 numaralı telefonu arayarak Kiehl's Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.