Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Gece & Gündüz Antiaging Bakımı Seti

İçeriğinde Kiehl's'ın en sevilen gece serumu, yaşlanma karşıtı multifonksiyonel krem ve göz bakım kremi bulunan sınırlı sayıdaki set.
299,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595145822

Gece & Gündüz Antiaging Bakımı Seti

İçeriğinde Kiehl's'ın en sevilen gece serumu, yaşlanma karşıtı multifonksiyonel krem ve göz bakım kremi bulunan sınırlı sayıdaki set.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Bu setler hem sana hem ona! Cilt bakım rutininizi birlikte tamamlamanız için en sevilen ürünlerimizden oluşan setlerimizi keşfet. Set içeriğindeki ürünlerin hepsini birlikte kullanabilirsiniz!Birlikte kullanmanız için gece serumu: Midnight Recovery Concentrate - 15ml (orijinal boy) %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan 1 numaralı müşteri favorimiz, cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekler. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar.  Birlikte kullanmanız için yaşlanma karşıtı yüz kremi: Super Multi-Corrective Cream - 7ml Çok yönlü anti-aging cilt bakım kremimiz yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunar! Super Multi-Corrective Cream'in formülü ile cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırın, pürüzsüzleştirin, cilt tonunu ve dokusunu eşitleyin, cilde toparlanmış görünüm verin, parlaklığı ve elastikiyeti arttırın. Birlikte kullanmanız için göz bakım kremi: Midnight Recovery Eye - 3ml Sabaha daha dinlenmiş, aydınlık ve genç görünümlü bir bakışla uyanmanızı sağlar. İnce çizgilerin görünümünü azaltır. Göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Formülde Midnight Recovery Concentrate içinde yer alan doğal içerikler bulunmaktadır. Ek olarak, bu formüldeki Tavşan Kirazı ödem ile savaşır ve mikro kan dolaşımını düzenler. 
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Gece rutininizde cildinizi temizledikten sonra elinize Midnight Recovery gece serumundan2-3 damla damlatın. Önce yanaklarınıza, kalan ürünü T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın. Daha sonra Midnight Recovery göz kremininden parmak uçlarınıza 2 damla damlatın ve nazik dokunuşlarla göz altına ve üstüne sürün. Rutininizi tamamlamak içinSuper Multi-Corrective çok yönlü yaşlanma karşıtı kremi dairesel hareketlerle masaj yaparak tüm tüzünüze ve boynunuza uygulayın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar