Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Favorilerle Cilt Bakımına Giriş Seti

Cilt bakımına giriş için ihtiyacın olan temel formüllerimizin olduğu tanışma seti. 
Değerlendirme:
(100)
(5.0)
219,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
stokta mevcut
SKU
8690595161600

Favorilerle Cilt Bakımına Giriş Seti

Cilt bakımına giriş için ihtiyacın olan temel formüllerimizin olduğu tanışma seti. 

Değerlendirme:
(100)
(5.0)
MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Cilt bakımının temellerinin bir araya geldiği tanışma setimizi keşfet! Setin içindeki ürünler: Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash (30 ml - Seyahat Boy), Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque (14 ml, Seyahat Boy), Ultra Facial Cream (7 ml - Seyahat Boy), Creamy Eye Treatment with Avocado (3 adet 1.5 ml Deneme Boy)
Faydaları

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash:  Kadife Çiçeği Özü ile formüle edilen bu kremsi jel, suyla birleştiğinde yoğun dokulu bir köpük haline gelerek cilt yüzeyindeki kir, yağ ve toksinleri temizler.Cildi kurutmadan veya soymadan derinlemesine temizler. 

Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque: Amazon beyaz kili içeren formülü ile cildini ölü derilerden arındırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturan bu yüz maskesi, gözeneklerin görünümünün de gözle görülür oranda küçültür. Cildi yüzey kirleri ve toksinlerden arındırarak donuk bir görünümden kurtarır ve cildin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Ultra Facial Cream: Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Creamy Eye Treatment with Avocado: Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! 

İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash:Cildinizi ve ellerinizi ılık suyla ıslatın. Az bir miktarı parmak uçlarınızla cildinize dairesel hareketlerle uygulayın. Ilık suyla cildinizi duruladıktan sonra havluyla kurulayın. Gözlerle direkt temasından kaçının, temas halinde bol suyla yıkayın.Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque:Temiz ve nemli cildinize, ggöz bölgesinden kaçınarak ince bir tabaka şeklinde uygulayın. 10 dakika kurumasını bekleyin ve nemli bir havlu ile veya suyla yıkayarak temizleyin. Son olarak cildinizi nazikçe kurulayın.Ultra Facial Cream:Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.Creamy Eye Treatment with Avocado:Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın!Kiehl's İpucu:Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

 • «Daha İyi» Formülasyon
 • «Daha İyi» Paketleme
 • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

 • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar
 • Ortalama
  Değerlendirme:
 • Kalite:
  5.0
 • Etki:
  5.0
 • Performans:
  5.0
 • Doku:
  5.0