yeni - 3615
Favori Maskeler Seti
Favori Maskeler Seti
Favori Maskeler Seti
Favori Maskeler Seti

Favori Maskeler Seti

Favori Maskeler setimizle cildini nemlendir, sıkılaştır ve canlandır!

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  577,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 02 Mart-04 Mart
  Cilt bakım rutininde maskelerden vazgeçemeyenlerden misin? Favori Maskeler Seti ile farklı cilt endişelerin için en çok sevilen...
  Cilt bakım rutininde maskelerden vazgeçemeyenlerden misin? Favori Maskeler Seti ile farklı cilt endişelerin için en çok sevilen 3 maskemizi keşfet!
  • Avocado Nourishing Hydration Mask 25 gr

   Zengin içerikli ve kremsi dokulu Avokado maskemizle cildini yoğun bir şekilde nemlendir. Yeni toplanmış avokadolardan ilham alan mükemmel bir dokuya sahip nemlendirici yüz maskemiz, ciltte beslenmiş bir his bırakır. Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı görünen bir cilt için zengin içerikli, bağımlılık yaratan ve kremsi dokulu nemlendirici maskemiz tüm cilt tiplerine uygundur. Avokado Özü, Avokado Yağı ve Çuha Çiçeği Özü gibi zengin içeriklere sahiptir.
  • Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque 28 ml

   Doğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. Ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki eder. Cilt onarımını destekler ve cilde sağlıklı, enerjik ve canlı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki Zerdeçal özleri genel cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olurken Kızılcık Çekirdekleri cildi arındırır ve canlandırır.
  • Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask 28 ml

   Bu şımartıcı, kadifemsi krem gece maskemizle cildinizde anında sıkılaşma etkisini hissedin. Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla bilinen Hatmi Çiçeği ile formüle edilen gece maskemiz, anında daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Düzenli kullanımında Zencefil Yaprağı içeren formülümüz, daha genç bir cilt görünümü için ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak için çalışır. 

  • Avocado Nourishing Hydration Mask Nasıl Kullanılır?

   Zengin içerikli ve benzersiz formülü, parmak uçlarınızla kalın ve gözle görülür bir katman oluşturacak şekilde temiz cildinize uygulayın. 15 dakika bekleyin. Ilık suyla durulayın ve nazikçe dairesel hareketler ile masaj yapın. Yüzünüzü yumuşak bir havlu ile kurulayın. Gözle temasından kaçının. Haftada 3 kez kullanılabilir.

  • Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque Nasıl Kullanılır?

   Temiz cilde görülebilir bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 5-10 dakika kadar bekleyin. Ilık suyla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak yavaşça temizleyin. Yumuşak bir havluyla kurulayın. Göz ile teması durumunda hızlıca su ile temizleyin. Haftada en fazla 3 kere kullanılması önerilir.
  • Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask Nasıl Kullanılır?

   Geceleri temiz cilde yukarı dairesel hareketlerle masaj yapın ve formülün anında çalışmaya başladığını hissedin. Gece boyu cildinizde bırakın. Gözle direkt temasından kaçının, temas halinde bol suyla durulayın. Sabah, cildinizi temizleyerek maskeyi çıkarın. Haftada 5 kere kullanılması önerilir.
  Brand - Banner