750 TL ve üzeri Alışverişlerde Güneş Kremi & Çanta Seti Hediye! KOD: TATİL

700 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO & TÜM SİPARİŞLERDE DENEME BOY SETİ HEDİYE!

500 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO & TÜM SİPARİŞLERDE DENEME BOY SETİ HEDİYE!

Favori Maskeler Özel Tasarım Üçlü Set

Rare Earth Kil Maskesi,  Avokado Nem Maskesi ve Turmeric Aydınlatıcı Maskeden Oluşan Avantajlı Set
Özel Fiyat 674,00 TL Normal fiyat 899,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 22-08-2022
Stok mevcut değil
SKU
3605972680211

Favori Maskeler Özel Tasarım Üçlü Set

Rare Earth Kil Maskesi,  Avokado Nem Maskesi ve Turmeric Aydınlatıcı Maskeden Oluşan Avantajlı Set

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Marylou Faure tarafından tasarlanan setimizle tanış. Cilt bakım rutininde maskelerden vazgeçemeyenlerden misin? Favori Maskeler Seti ile farklı cilt endişelerin için en çok sevilen 3 maskemizi keşfet! Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque (28 ml): Amazon beyaz kili içeren formülü ile cildini ölü derilerden arındırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturan bu yüz maskesi, gözeneklerin görünümünün de gözle görülür oranda küçültür. Cildi yüzey kirleri ve toksinlerden arındırarak donuk bir görünümden kurtarırken cildin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Avocado Nourishing Hydration Mask (25 gr): Zengin içerikli ve kremsi dokulu Avokado maskemizle cildini yoğun bir şekilde nemlendir. Yeni toplanmış avokadolardan ilham alan mükemmel bir dokuya sahip nemlendirici yüz maskemiz, ciltte beslenmiş bir his bırakır. Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı görünen bir cilt için zengin içerikli, bağımlılık yaratan ve kremsi dokulu nemlendirici maskemiz tüm cilt tiplerine uygundur. Avokado Özü, Avokado Yağı ve Çuha Çiçeği Özü gibi zengin içeriklere sahiptir. Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque (28 ml): Doğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. Ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki eder. Cilt onarımını destekler ve cilde sağlıklı, enerjik ve canlı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki Zerdeçal özleri genel cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olurken Kızılcık Çekirdekleri cildi arındırır ve canlandırır.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Avocado Nourishing Hydration MaskNasıl Kullanılır?Zengin içerikli ve benzersiz formülü, parmak uçlarınızla kalın ve gözle görülür bir katman oluşturacak şekilde temiz cildinize uygulayın. 15 dakika bekleyin. Ilık suyla durulayın ve nazikçe dairesel hareketler ile masaj yapın. Yüzünüzü yumuşak bir havlu ile kurulayın. Gözle temasından kaçının. Haftada 3 kez kullanılabilir.Turmeric Cranberry Seed Energizing Radiance MasqueNasıl Kullanılır?Temiz cilde görülebilir bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 5-10 dakika kadar bekleyin. Ilık suyla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak yavaşça temizleyin. Yumuşak bir havluyla kurulayın. Göz ile teması durumunda hızlıca su ile temizleyin. Haftada en fazla 3 kere kullanılması önerilir.Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque Nasıl Kullanılır? Temiz ve nemli bir cilde uygulamaya özen göstermelisin. Göz bölgesi dışında kalan yerlere ince bir tabaka uygulayarak 10 dakika kurumasını beklemelisin. Kuruduktan sonra nemli veya sıcak bir havlu ile veya suyla yıkayarak temizleyebilirsin. Son olarak cildini tamponlayarak kurulayabilirsin.
KIEHL’S İLE MUTLU YILLAR!
KIEHL’S İLE MUTLU YILLAR!

Yeni yıl coşkusunu Kiehl’s ile hisset! Doğa ve bilimden ilham alan etkili formüllerimizi yılbaşı özel tasarımlarıyla keşfet.
Işıltılı dünyasıyla Kiehl’s, 2022 senesinde de cildinin yanında!

COŞKULU TASARIMLAR
COŞKULU TASARIMLAR

Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlanan ürünlerimizi keşfet!
Eserleriyle neşe yaratmayı amaçlayan aslen Parisli olan illüstratör, Londra'da yaşıyor ve sosyal sorumluluk ile ilgili çalışan kuruluşlarla işbirliği yapıyor.​

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar