Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Favori Göz Kremi & Maskeler Seti

İçeriğinde göz kremi, kil maskesi, canlandırıcı yüz maskesi ve kil maskesi bulunan sınırlı sayıdaki set.
269,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595145808

Favori Göz Kremi & Maskeler Seti

İçeriğinde göz kremi, kil maskesi, canlandırıcı yüz maskesi ve kil maskesi bulunan sınırlı sayıdaki set.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Bu setler hem sana hem ona! Cilt bakım rutininizi birlikte tamamlamanız için en sevilen ürünlerimizden oluşan setlerimizi keşfet. Set içeriğindeki ürünlerden biri sana, biri ona, biri de birlikte kullanmanız için!Birlikte kullanmanız için göz kremi:  Creamy Eye Treatment with Avocado - 14ml (orijinal boy)En popüler göz kremimiz olan ve Avokado Yağı içeren bu yumuşak formül, göz çevresini nazikçe nemlendirir.Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık kazandırır. Benzersiz, konsantre dokusu göze nüfuz etmez.Senin için canlandıran yüz maskesi: Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque - 14mlDoğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. Ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki eder ve cilt onarımını destekleyerek ve cilde sağlıklı, enerjik ve canlı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki Zerdeçal özleri genel cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olurken Kızılcık Çekirdekleri cildi arındırır ve canlandırır.Onun için kil maskesi:  Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque - 14ml (Merak etme, sen de kullanabilirsin! :) )İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırır. Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlar.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Cildinizin htiyacına göreTurmeric Cranberry Seed canlandırıcı yüz maskesini ya dagözenekleri derinlemesine temizleyenRare Earthkil maskesini temiz ve nemli cilde göz çevresinden sakınarakince bir tabaka halinde uygulayın. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın. Temizlenmiş cildinizi nemlendirirken göz çevresi için yoğun nem veren göz bakım kremi Creamy Eye Treatment with Avocado'yu kullanın. Yüzük parmaklarınız ile ısıttığınız kremi göz çevrenize tampon hareketlerle nazikçe uygulayın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar