Facial Fuel Energizing Face Wash
   Facial Fuel Energizing Face Wash

   Facial Fuel Energizing Face Wash

   Cildi canlandıran, etkin yüz yıkama

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    85,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 24 Eylül-26 Eylül
    • 1 L
    • 75 ml
    • 250 ml
    Cildi tazelemek ve uyandırmak için Kafein, vitaminler ve canlandırıcı etkiye sahip turunçgil özleri ile formüle edilmiştir....
    Cildi tazelemek ve uyandırmak için Kafein, vitaminler ve canlandırıcı etkiye sahip turunçgil özleri ile formüle edilmiştir.
    Daha az tahriş ve daha konforlu tıraş için cildi hazırlar.
    Çevresel stres faktörlerine karşı cilde direnç kazandırır, yorgun ve donuk görünen cildi tazeler, sağlıklı bir görünüm kazandırır.
    Kullanım Talimatı: Yüzünüzü ıslatın ve köpürtün. Yukarı ve dışarı yönlü dairesel hareketler ile yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Gözleriniz ile temasından kaçının. Bol suyla durulayın, ardından isteğe göre nemlendirici kullanılabilir. Gündüz ve gece kullanıma uygundur.
    Kafein

    Kafeinsiz kahve üretiminin bir yan ürünü olarak doğal yoldan temin edilen kafein; cilt bakımında, şişkinlikleri indirmeye yardımcı olur.

    Mentol

    Mentol cilte ferahlatıcı bir etki verir.

    Bu ürüne yorum yapan 2 kişi bulunuyor
    05 Ekim 2017 14:44
    Bugüne kadar neredeydin?
    Kiehl's le tanışmam, 31 yaşından sonra cildine dikkat edip yaşlanma etkilerini elemine etmek isteyen bir erkek olarak, uzun süren internet araştırmalarım sonucu oldu ve kendimi Ankara Armada'da ki Kiehl's mağazasında buldum. Oradaki sorumlu kişiyle beklentilerimi konuşurken, bana öncelikle yüzümü temizlerken kesinlikle sabun yada benzeri bir ürün kullanmamam gerektiğini söylemiş ve bu ürünü önermişti. İlk önce (bu konularda birazda cahil olduğumdan:)) biraz gereksiz gelmişti ve yarım ağızlı olsam da kabul etmiştim. Şimdi diyorum ki iyi ki almışım. Yaklaşık 3 aydır yüzümü yıkarken bu üründen başka hiçbir şeyi kullanmıyorum ve gerçekten, cildimin doğasına hiçbir zarar vermeden yüzümün temizlendiğini hissebiliyorum. Kullandıktan sonraki suratımda oluşan o doğal nem-sebum dengesini hakikaten tarifsiz ve inanılmaz fresh hissettiriyor. Bundan sonrada başka bir temizleyici kullanmayı kesinlikle düşünmüyor, istemiyor ve ihtiyaç hissetmiyorum...
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kullanımdan sonraki inanılmaz doğal hissettiren cilt dengesi
    04 Ocak 2016 20:19
    Harika bir temizleme ürünü
    Kesinikle yağı kiri soğuk suda bile atıyor. Derinlemesine temizleme ve mükemmel koku. 75ml bile 2 aydan fazla gidiyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu, çabuk köpürmesi, az miktarda tüm yüzü temizlemesi.w
    Brand - Banner