FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

KIEHL'S BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI! 10 KİŞİYE 1 YILLIK CİLT BAKIM ÜRÜNÜ HEDİYE! KOD: ÇEKİLİŞ

399 TL ve Üzeri Alışverişlerde ULTRA FACIAL ve MIDNIGHT RECOVERY Nem Seti Hediye!

1 YILLIK KIEHL'S SETİ KAZANMA ŞANSI İÇİN KOD: ÇEKİLİŞ

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM & HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY HEDİYE!

Ultimate Men

Ultimate Men

Ultimate Men

Ultimate Men

DAHA FAZLA
 • Ultimate Men Koleksiyonu

  Erkeklerin cildi kalın yapılı olduğu için çeşitli sebeplerle pürüzlü bir görünüm almaya çok daha yatkın oluyor. Buna ek olarak, güç gerektiren işler ve yüksek yoğunluklu etkinlikler de cildin yumuşaklık hissini kaybetmesine yol açabiliyor. Fakat doğru bir cilt bakımı ile bunun üstesinden gelmek oldukça basit! Kiehl’s, bu cilt problemlerine yönelik en güçlü formüllerini bir araya getirdiği Ultimate Men koleksiyonu ile bu konuda sana yardımcı olmaya hazır!

 • Kiehl's Ultimate Men Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Ultimate Men koleksiyonu, erkeklere özel cilt bakım ürünleri ile ciltte çok daha pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir his yaratmayı hedefliyor. Koleksiyonun öne çıkan üyesi ise Ultimate Man Body Scrub Soap oluyor! Ultimate Man Body Scrup, formülünde yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle bilinen yulaf barındırıyor. Ayrıca buğday kepeği ve sünger taşı parçacıkları da içeren formül, hassas ciltlere uyumlu yapısıyla hem yüz hem de vücut bakımında kullanılabiliyor.

 • Kiehl's Ultimate Men Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl’s Ultimate Men koleksiyonu, neredeyse tüm erkeklerin ortak problemi olan nemsiz ve pürüzlü cilt görünümünü gidermeye yardımcı oluyor. Bu konudaki güçlü etkisiyle bir adım öne çıkan Ultimate Man Body Scrub, vücutta bu tür problemlerin en sık meydana geldiği diz, dirsek ve topuk bölgelerine uygulandığında ciltte fark edilir bir yumuşaklık hissi sağlıyor. Ayrıca güçlü arındırıcı etkiye sahip olan bu scrub, yüz ve vücut bakımında kullanıldığında cilt yüzeyinde biriken ölü hücre kalıntılarını temizlemeye de yardımcı oluyor.

1 ürün

 1. Ultimate Man Body Scrub Soap
  Ultimate Man Body Scrub Soap
  Rating:
  0 %
  225,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yulaf ve Buğday Kepeği'nden elde edilen erkekler için yüksek etkili arındırıcı sabun Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı