FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

3 AL 2 ÖDE BAŞLADI!

Ultımate Men Koleksiyonu

Ultımate Men Koleksiyonu

DAHA FAZLA
 • Ultimate Men Koleksiyonu

  Erkeklerin cildi kalın yapılı olduğu için çeşitli sebeplerle pürüzlü bir görünüm almaya çok daha yatkın oluyor. Buna ek olarak, güç gerektiren işler ve yüksek yoğunluklu etkinlikler de cildin yumuşaklık hissini kaybetmesine yol açabiliyor. Fakat doğru bir cilt bakımı ile bunun üstesinden gelmek oldukça basit! Kiehl’s, bu cilt problemlerine yönelik en güçlü formüllerini bir araya getirdiği Ultimate Men koleksiyonu ile bu konuda sana yardımcı olmaya hazır!

 • Kiehl's Ultimate Men Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Ultimate Men koleksiyonu, erkeklere özel cilt bakım ürünleri ile ciltte çok daha pürüzsüz bir görünüm ve yumuşak bir his yaratmayı hedefliyor. Koleksiyonun öne çıkan üyesi ise Ultimate Man Body Scrub Soap oluyor! Ultimate Man Body Scrup, formülünde yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle bilinen yulaf barındırıyor. Ayrıca buğday kepeği ve sünger taşı parçacıkları da içeren formül, hassas ciltlere uyumlu yapısıyla hem yüz hem de vücut bakımında kullanılabiliyor.

 • Kiehl's Ultimate Men Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl’s Ultimate Men koleksiyonu, neredeyse tüm erkeklerin ortak problemi olan nemsiz ve pürüzlü cilt görünümünü gidermeye yardımcı oluyor. Bu konudaki güçlü etkisiyle bir adım öne çıkan Ultimate Man Body Scrub, vücutta bu tür problemlerin en sık meydana geldiği diz, dirsek ve topuk bölgelerine uygulandığında ciltte fark edilir bir yumuşaklık hissi sağlıyor. Ayrıca güçlü arındırıcı etkiye sahip olan bu scrub, yüz ve vücut bakımında kullanıldığında cilt yüzeyinde biriken ölü hücre kalıntılarını temizlemeye de yardımcı oluyor.

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ultimate Man Body Scrub Soap
  Ultimate Man Body Scrub Soap
  Rating:
  0 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yulaf ve Buğday Kepeği'nden elde edilen erkekler için yüksek etkili arındırıcı sabun Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı