FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Favori Nem İkilisi Sepette 875 TL!

AKNE SERUM SİPARİŞLERİNE LOSYON HEDİYE!

Olı Elımınator Koleksiyonu

Olı Elımınator Koleksiyonu

DAHA FAZLA
 • Oil Eliminator Koleksiyonu

  Doku problemleri tüm cilt tiplerinde görülebiliyor olsa da belirli cilt tipleri bazı sorunlara çok daha elverişli olabiliyor. Bunlar arasında yağlı cilt tipine sahip kişilerin ortak problemi ise ciltte istenmeyen parlamalar, tıkalı/geniş gözenek, siyah nokta vb. görünümler oluyor. Peki, tüm bunlar sence kontrol altına alınabilir mi? Kiehl’s Oil Eliminator koleksiyonu ile cevap: Elbette!

 • Kiehl's Oil Eliminator Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Oil Eliminator koleksiyonu içerisinde yağlı cilt tipine özel olarak geliştirilen, cilt temizliği ve nemlendirme adımlarında kullanılabilecek formüller yer alıyor. Yüz temizleme jeli, tonik ve nemlendiriciden oluşan bu koleksiyon, yağlı cilt tipinin sebep olduğu cilt problemlerinin önüne geçmeye yardımcı oluyor.

 • Kiehl's Oil Eliminator Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Sebum, cildin esnek görünümünü korumak için oldukça önemli bir ihtiyaç olmakla birlikte gerekenden fazla üretildiğinde çeşitli cilt problemlerine yol açabiliyor. Yağlı cilt tipine bağlı problemler ise tam olarak bu noktada açığa çıkıyor. Aşırı sebum üreten bu cilt tiplerinde, ihtiyacın fazlasını oluşturan sebum gözeneklerde birikiyor. Bu birikme ise zamanla tıkalı/geniş gözenek ve siyah nokta görünümü gibi cilt problemlerine yol açabiliyor. Ayrıca ciltte istenmeyen parlamalar da meydana gelebiliyor.

  Kiehl’s Oil Eliminator koleksiyonunda yer alan cilt temizleyici ürünler, gözenekleri sebum ve kalıntılardan arındırırken ciltte nem kaybına da sebep olmamasından dolayı bir adım öne çıkıyor. Buna eşlik eden tonikler, tamamen arınmış bir cilt hissi elde etmeye yardımcı oluyor. Koleksiyonun bir diğer üyesi olan nemlendirici kremler ise ciltteki sebum üretimini artırmadan nemli bir görünüm sağlıyor. Üstelik Oil Eliminator koleksiyonundaki tüm ürünler, ciltteki parlama görünümlerini de kontrol altına alarak çok yönlü etki sunuyor!

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Oil Eliminator 24 Hour Anti-Shine Moisturizer
  Oil Eliminator 24 Hour Anti-Shine Moisturizer
  Rating:
  90 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Ciltteki fazla yağı emen yüksek etkili, ultra-hafif nemlendirici Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı